Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Pohled na tribuny

Česká republika - Ázerbájdžán 0:0

Publikováno: 13.10.2016
Po několika letech v Ostravě česká reprezentace odehrála kvalifikační zápas. Ihned po zveřejnění místa konání se domlouváme, že si tento zápas vezmeme pod své křídla a vytvoříme hráčům ČESKA výbornou atmosféru. Kupujeme lístky do zvoleného sektoru, který známe nejlíp z “domácích“ zápasů Baníčku. Počasí moc nepřálo a už druhý den v kuse pršelo, což se určitě projevilo na návštěvě, která byla něco přes 12 000 diváků. Naštěstí déšť nepřekazí plány Ultras Baníku, kteří na svém sektoru přichystali kartoniádu, znázorňující českou státní vlajku.
Zobrazit článek

Pohled na tribuny! 29. kolo 10/11

Publikováno: 25.05.2011
Předposlední ligový souhrn je zde. Dnes se zaměříme pouze na českou soutěž, kde velkou pozornost budil zápas mezi Plzní a Baníkem. Domácí mohli a také oslavili ligový titul k němuž se snažili připravit důstojnou ultra prezentaci. Rovněž v hostujícím sektoru se dalo na co dívat. Po minulém výjezdovém zklamání Slovácka si v tomto kole pomyslného černého Petra převzali příznivci Sparty. Na dvou zápasech se   po závěrečném hvizdu objevili fanoušci na hrací ploše...        Opět vyzýváme fanoušky ostatních klubů, kteří by chtěli v přehledu lépe prezentovat svůj klub(případně kluby které zde nebyli zmíněny), nechť zašlou popisy z jednotlivých utkání na e-mail:  pohlednatribuny@gmail.com .  
Zobrazit článek

Pohled na tribuny! 28. kolo 10/11

Publikováno: 17.05.2011
V dalším ligovém kole zůstalo vše při starém. V domácím prostředí se po optické stránce dobře prezentovali chachaři, sešívaným byla tato možnost upřena díky zamknutí celého stadiónu za nedávné události. Zajímavou prezentaci si v domácím prostředí připravili liberečtí kotelníci. V hostujícím sektoru na sebe v dobrém světle ukázali klokani v pražském derby na Letné, naopak však po výjezdové stránce vyhořelo Slovácko v Liberci. U našich severních sousedů v Polsku zmapujeme dvě kola odehraná v minulém týdnu, ve kterých vládl zejména úplně někdo jiný než fanoušci. Výsledkem jsou zamknuté sektory pro hosty do konce sezóny a na některé zápasy i celé stadióny.   Opět vyzýváme fanoušky ostatních klubů, kteří by chtěli v přehledu lépe prezentovat svůj klub(případně kluby které zde nebyli zmíněny), nechť zašlou popisy z jednotlivých utkání na e-mail:  pohlednatribuny@gmail.com .  
Zobrazit článek

Pohled na tribuny! 27. kolo 10/11

Publikováno: 11.05.2011
Po týdenní přestávce opět přicházíme s pohledem na tribuny a zároveň se omlouváme všem čtenářům za absenci minulého čísla:-(  . Povedenou choreografii na českých tribunách zaznamenali příznivci Slovácka za pomoci pěti stovek malých vlaječek na tyčích. Na výjezdu jsme se žádné optické prezentace nedočkali, v lepším případě v sektoru vlajkonošů hořela alespoň pyrotechnika. Samozřejmě nahlédneme i do Polska, kde byla připravena další protestní akce fanoušků. Chybět nebude ani dění obrazem.    Opět vyzýváme fanoušky ostatních klubů, kteří by chtěli v přehledu lépe prezentovat svůj klub(případně kluby které zde nebyli zmíněny), nechť zašlou popisy z jednotlivých utkání na e-mail:  pohlednatribuny@gmail.com .    
Zobrazit článek

Pohled na tribuny! 25. kolo 10/11

Publikováno: 26.04.2011
Při velikonočním kole nejvíce pozornosti budily souboje Baníku se Slováckem a Plzně se Slavii. První duel se nesl na české poměry ve velmi dobré kulise a k vidění bylo množství pyrotechniky v sektoru Ostravských. Další zápasy zůstali mírně za očekáváním. Za očekáváním ale jistě nezůstaly zápasy v Polsku, kde se bylo opravdu na co dívat. Obrazem také nakoukneme do jiných světa krajů.   Opět vyzýváme fanoušky ostatních klubů, kteří by chtěli v přehledu lépe prezentovat svůj klub(případně kluby které zde nebyli zmíněny), nechť zašlou popisy z jednotlivých utkání na e-mail:  pohlednatribuny@gmail.com .    
Zobrazit článek

Pohled na tribuny! 24. kolo 10/11

Publikováno: 19.04.2011
Dvacáté čtvrté kolo ligového pelotonu se již stalo minulostí a nyní si pojďme přiblížit co se odehrálo na jednotlivých tuzemských stadionech. Při výjezdu na sebe nejvíce upozornili Klokani na Bazalech povedenou choreografií a pyrotechnikou. Solidně se prezentovali i příznivci Sparty v Boleslavi. V domácím prostředí upoutali pozornost Chachaři dalším dílem protestních akcí proti prolhanému představenstvu města. Protestovali také Sešívaní při pondělím zápase v Edenu proti neznámým majitelům Slavie. Nabídneme vám také vybrané zápasy poháru ČMFS, opět zamíříme do Polska a nabídneme dění obrazem z jiných evropských zemí.   Opět vyzýváme fanoušky ostatních klubů, kteří by chtěli v přehledu lépe prezentovat svůj klub(případně kluby které zde nebyli zmíněny), nechť zašlou popisy z jednotlivých utkání na e-mail:  pohlednatribuny@gmail.com .    
Zobrazit článek

Pohled na tribuny! 23. kolo 10/11

Publikováno: 12.04.2011
Pyrotechnika není zločin! Ústřední motiv právě odehraného ligového kola objevující se na většině ligových  stadiónů s aktivními fanoušky. Ze samotných zápasu nejvíce pozornosti jistě budilo derby pražský „S“. Zápas byl mnohokrát okořeněn o pyrotechniku z jedné či druhé strany. Objevila se také rozsáhlá kartoniáda a několik menších akcí se strany letenských. Rušno také bylo v Hradci Králové, kam po osmi letech zamířili Chachaři. Již tradičně také nabídneme vybrané zápasy polské nejvyšší soutěže a obrazem nahlédneme i do jiných evropských zemí.   Opět vyzýváme fanoušky ostatních klubů, kteří by chtěli v přehledu lépe prezentovat svůj klub(případně kluby které zde nebyli zmíněny), nechť zašlou popisy z jednotlivých utkání na e-mail:  pohlednatribuny@gmail.com .  
Zobrazit článek

Pohled na tribuny! 22. kolo 10/11

Publikováno: 05.04.2011
Reprezentační přestávka zřejmě udělala své a ultras některých týmů byli na své zápasy více než natěšeni. To se také projevilo na zvýšeném počtu choreografií a odpálené pyrotechniky v průběhu zápasů. Na domácí půdě se především předvedli Chachaři, za kterými jsou hned v těsném závěsu Sešívaní Ultras. Na výjezdu zaujali především příznivci letenského klubu svým arzenálem pyrotechniky. Opět na skok zamíříme na Slovensko a nabídneme Vám vybrané zápasy s Polska, kde se fans na stadionech také činili. Na redakční e-mail nám došel i článek z maďarského derby(autorovi díky), o který vás také neochudíme.   Opět vyzýváme fanoušky ostatních klubů, kteří by chtěli v přehledu lépe prezentovat svůj klub(případně kluby které zde nebyli zmíněny), nechť zašlou popisy z jednotlivých utkání na e-mail:  pohlednatribuny@gmail.com  
Zobrazit článek

Pohled na tribuny! 21. kolo 10/11

Publikováno: 22.03.2011
  V dalším ligovém kole budil nejvíce pozornosti duel mezi dvěma tradičními rivaly Sigmou Olomouc a Slavii Praha. Z pohledu ultras (zejména pak po stránce optické prezentace) však zůstal zápas trochu za očekáváním. Kvalitně se při domácích zápasech prezentovali příznivci Plzně, Liberce a Bohemians. Co se týká výjezdové stránky kola pozornost na sebe upoutali Chachaři množstvím pyrotechniky a sešívaní kvalitním supportem. Opět neopomíjíme ani zahraničí. Ze Slovenska vám nabídneme souhrn dvou kol odehraných minulý týden. Velká část obsahu patří tradičně Polsku, zejména pak derby Ruchu s Górnikem.       Opět vyzíváme fanoušky ostatních klubů, kteří by chtěli v přehledu lépe prezentovat svůj klub(případně kluby které zde nebyli zmíněny), nechť zašlou popisy z jednotlivých utkání na e-mail:  pohlednatribuny@gmail.com .    
Zobrazit článek

Pohled na tribuny! 20. kolo 10/11

Publikováno: 15.03.2011
Týden uběhnul jako voda a opět Vám přinášíme přehled z dění na tribunách. Největší pozornost z ligových zápasů budilo jistě klání mezi Plzní a Spartou. K vidění bylo množství pyrotechniky na obou stranách, přerušený zápas a nechybělo málo a choreografie domácích se dostala do rukou soků z Letné. V dobrém světle se opět ukázali na výjezdu příznivci Bohemky, v těsném zástupu pak fanoušci Hradce a Olomouce. Doma nejvíce pozornosti vzbudili Chachaři dalším dílem protestu proti prolhané ostravské radnici. Svým fanděním na domácím stánku zaujali Sešívaní. Čtenáře také neochudíme o tradiční vybrané zápasy z Polska a Slovenska.     Opět vyzíváme fanoušky ostatních klubů, kteří by chtěli v přehledu lépe prezentovat svůj klub(případně kluby které zde nebyli zmíněny), nechť zašlou popisy z jednotlivých utkání na e-mail:   pohlednatribuny@gmail.com   .       
Zobrazit článek

Pohled na tribuny! 19. kolo 10/11

Publikováno: 08.03.2011
V druhém jarním kole budil největší pozornost zápas mezi olomouckou Sigmou a ostravským Baníkem, při kterém bylo možno shlédnou několik společných protestních akcí. Kvalitně se prezentovali „doma“ příznivci Bohemky, naopak na výjezdu na sebe po zmíněných Chacharech upozornili hlavně slavisté. V Polsku se budeme především věnovat Varšavskému derby, neochudíme Vás však ani o další víkendové zápasy a zastavíme se i na Slovensku.   V minulé týdnu byla také vytvořena stránka propagující pohled na tribuny na Facebooku, členem se můžete stát zde .   Rovněž vyzíváme fanoušky ostatních klubů, kteří by chtěli v přehledu lépe prezentovat svůj klub(případně kluby které zde nebyli zmíněny), nechť zašlou popisy z jednotlivých utkání na e-mail: pohlednatribuny@gmail.com   .  
Zobrazit článek

Pohled na tribuny! 18. kolo 10/11

Publikováno: 01.03.2011
Po zhruba roční přestávce přicházíme opět se staronovou rubrikou „pohled na tribuny“, které se chopil původní autor. Snad již půjde vše tak jak má a opět si zde vybude přehled své stále místo jako v dobách ne zas tak dávno minulých. V současném ligovém kole budilo největší zájem o dění na tribunách derby v Podještědí a pondělní zápas Baníku se Spartou. Špatně se také neprezentovali fanoušci Plzně a klokani při výletu na Slovácko. Dále pak navštívíme na skok Slovensko a nabídneme také pár zápasů z Polska.      
Zobrazit článek

Pohled na tribuny 24. kolo

Publikováno: 15.04.2010
Krátký pohled na víkendové dění na tribunách
Zobrazit článek

Pohled na tribuny 23. kolo

Publikováno: 08.04.2010
Po delší době je zde krátké poohlédnutí za děním na tribunách během uplynulého víkendu
Zobrazit článek

Pohled na tribuny 18. kolo

Publikováno: 10.03.2010
Po delší pauze je zde opět krátké poohlédnutí za víkendovým děním na tribunách... Aktualizováno! Přidána dvě videa ze zápasu GKS-KSG
Zobrazit článek

Pohled na tribuny 14. kolo

Publikováno: 14.11.2009
S menším spožděním je zde další pokračování pohledu na tribuny ...
Zobrazit článek
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha Sparta 30 70:26 76
2. SK Slavia Praha Slavia 30 62:23 72
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 30 67:33 62
4. FC Baník Ostrava Ostrava 30 48:39 45
5. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 30 50:46 44
6. 1. FC Slovácko Slovácko 30 39:40 41
7. FC Slovan Liberec Liberec 30 46:46 40
8. SK Sigma Olomouc Olomouc 30 40:45 37
9. FC Hradec Králové Hradec Kr. 30 32:38 37
10. FK Teplice Teplice 30 31:40 36
11. Bohemians Praha 1905 Bohemians 30 29:40 35
12. FK Jablonec Jablonec 30 35:45 30
13. FK Pardubice Pardubice 30 29:42 28
14. MFK Karviná Karviná 30 30:52 25
15. FC Zlín Zlín 30 36:61 25
16. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 30 34:62 24
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.