Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Pohled na tribuny

Česká republika - Ázerbájdžán 0:0

Publikováno: 13.10.2016
Po několika letech v Ostravě česká reprezentace odehrála kvalifikační zápas. Ihned po zveřejnění místa konání se domlouváme, že si tento zápas vezmeme pod své křídla a vytvoříme hráčům ČESKA výbornou atmosféru. Kupujeme lístky do zvoleného sektoru, který známe nejlíp z “domácích“ zápasů Baníčku. Počasí moc nepřálo a už druhý den v kuse pršelo, což se určitě projevilo na návštěvě, která byla něco přes 12 000 diváků. Naštěstí déšť nepřekazí plány Ultras Baníku, kteří na svém sektoru přichystali kartoniádu, znázorňující českou státní vlajku.
Zobrazit článek

CHACHAŘI SPOJME SÍLY !!! part.3 & suvenýry na zápase

Publikováno: 10.04.2014
Úroveň našeho fandění především na domácích zápasech v poslední době stagnuje, či spíše má dokonce klesající úroveň. Máme-li si udržet hojně používané označení „Nejlepší u nás“, je potřeba s tím začít něco dělat. Při zápasech na Bohemce a v Liberci se krásně ukázalo, že trénink činí mistra. Chorál „Baníček olé olé olé“ se zpíval pomaleji, tleskalo se jednotněji a hned to mělo zcela jiný ráz. Krom toho si v Liberci odbyl svou premiéru nový chorál „SK Slezská“ (video viz. níže), který již tam zněl parádně. Nejbližší příležitost k dopilování dalších chorálů z našeho rozsáhlého portfolia bude už tuto sobotu. Doražte proto do kotle o 15 minut dříve, abychom společně potrénovali hlasivky před veledůležitým utkáním a ukázali, že jsme to stále my.
Zobrazit článek

CHACHAŘI SPOJME SÍLY !!! part.2

Publikováno: 10.04.2014
Václav Svěrkoš a Michal Frydrych - pozvánka na sobotní utkání se Slováckem, boj o udržení v lize pokračuje.
Zobrazit článek

CHACHAŘI SPOJME SÍLY !!! part.1

Publikováno: 09.04.2014
Jak je z pohledu na tabulku zřejmé, situace Baníku je více než vážná a vyhlídky do boje o záchranu jsou stále složitější. Proto je nutné spojit v sobotu síly a dotlačit naše hráče k vítězství. Slovácko je jeden z hratelnějších soupeřů a pokud chceme Baník v první lize i v příští sezóně, není už čas na remízy !!! Pevně věříme, že hráči na hřišti udělají pro úspěch našich barev vše a dokud bude šance, budou o záchranu bojovat ze všech sil a nezabalí to. A o tom, že to nezabalíme my v hledišti, nesmí být pochyb !!! Proto v sobotu všichmi na Bazaly!!! Hráči musí na hřišti nechat všechny síly, my musíme v hledišti nechat hlasivky. MY JSME BANÍK !!! Všechny baníkovce k mohutné podpoře našich barev vyzývá občanské sdružení Baník Baníku.
Zobrazit článek

NA PŘÍBRAM BEZ PROTESTŮ

Publikováno: 02.03.2014
Na dalším domácím zápase nebude kotel organizovat žádnou protestní akci. Neznamená to, že bychom změnili názor na způsob, jakým se vedení klubu rozloučilo s Martinem Lukešem. Jsme si však vědomi, že mezi všemi fanoušky Baníku v této otázce zdaleka nepanuje názorová jednota a rozdmýchávání dalších rozepří a sporů rozhodně není naším cílem. Zároveň se chceme při tomto utkání důstojně rozloučit s naším zesnulým kamarádem Davidem. Ještě jednou děkujeme všem, kteří náš protest při utkání s Plzní podpořili, nebo alespoň nenarušili. KING BANÍK !!!   Chachaři
Zobrazit článek

Pohled na tribuny! 29. kolo 10/11

Publikováno: 25.05.2011
Předposlední ligový souhrn je zde. Dnes se zaměříme pouze na českou soutěž, kde velkou pozornost budil zápas mezi Plzní a Baníkem. Domácí mohli a také oslavili ligový titul k němuž se snažili připravit důstojnou ultra prezentaci. Rovněž v hostujícím sektoru se dalo na co dívat. Po minulém výjezdovém zklamání Slovácka si v tomto kole pomyslného černého Petra převzali příznivci Sparty. Na dvou zápasech se   po závěrečném hvizdu objevili fanoušci na hrací ploše...        Opět vyzýváme fanoušky ostatních klubů, kteří by chtěli v přehledu lépe prezentovat svůj klub(případně kluby které zde nebyli zmíněny), nechť zašlou popisy z jednotlivých utkání na e-mail:  pohlednatribuny@gmail.com .  
Zobrazit článek

Pohled na tribuny! 28. kolo 10/11

Publikováno: 17.05.2011
V dalším ligovém kole zůstalo vše při starém. V domácím prostředí se po optické stránce dobře prezentovali chachaři, sešívaným byla tato možnost upřena díky zamknutí celého stadiónu za nedávné události. Zajímavou prezentaci si v domácím prostředí připravili liberečtí kotelníci. V hostujícím sektoru na sebe v dobrém světle ukázali klokani v pražském derby na Letné, naopak však po výjezdové stránce vyhořelo Slovácko v Liberci. U našich severních sousedů v Polsku zmapujeme dvě kola odehraná v minulém týdnu, ve kterých vládl zejména úplně někdo jiný než fanoušci. Výsledkem jsou zamknuté sektory pro hosty do konce sezóny a na některé zápasy i celé stadióny.   Opět vyzýváme fanoušky ostatních klubů, kteří by chtěli v přehledu lépe prezentovat svůj klub(případně kluby které zde nebyli zmíněny), nechť zašlou popisy z jednotlivých utkání na e-mail:  pohlednatribuny@gmail.com .  
Zobrazit článek

Pohled na tribuny! 27. kolo 10/11

Publikováno: 11.05.2011
Po týdenní přestávce opět přicházíme s pohledem na tribuny a zároveň se omlouváme všem čtenářům za absenci minulého čísla:-(  . Povedenou choreografii na českých tribunách zaznamenali příznivci Slovácka za pomoci pěti stovek malých vlaječek na tyčích. Na výjezdu jsme se žádné optické prezentace nedočkali, v lepším případě v sektoru vlajkonošů hořela alespoň pyrotechnika. Samozřejmě nahlédneme i do Polska, kde byla připravena další protestní akce fanoušků. Chybět nebude ani dění obrazem.    Opět vyzýváme fanoušky ostatních klubů, kteří by chtěli v přehledu lépe prezentovat svůj klub(případně kluby které zde nebyli zmíněny), nechť zašlou popisy z jednotlivých utkání na e-mail:  pohlednatribuny@gmail.com .    
Zobrazit článek

Pohled na tribuny! 25. kolo 10/11

Publikováno: 26.04.2011
Při velikonočním kole nejvíce pozornosti budily souboje Baníku se Slováckem a Plzně se Slavii. První duel se nesl na české poměry ve velmi dobré kulise a k vidění bylo množství pyrotechniky v sektoru Ostravských. Další zápasy zůstali mírně za očekáváním. Za očekáváním ale jistě nezůstaly zápasy v Polsku, kde se bylo opravdu na co dívat. Obrazem také nakoukneme do jiných světa krajů.   Opět vyzýváme fanoušky ostatních klubů, kteří by chtěli v přehledu lépe prezentovat svůj klub(případně kluby které zde nebyli zmíněny), nechť zašlou popisy z jednotlivých utkání na e-mail:  pohlednatribuny@gmail.com .    
Zobrazit článek

Pohled na tribuny! 24. kolo 10/11

Publikováno: 19.04.2011
Dvacáté čtvrté kolo ligového pelotonu se již stalo minulostí a nyní si pojďme přiblížit co se odehrálo na jednotlivých tuzemských stadionech. Při výjezdu na sebe nejvíce upozornili Klokani na Bazalech povedenou choreografií a pyrotechnikou. Solidně se prezentovali i příznivci Sparty v Boleslavi. V domácím prostředí upoutali pozornost Chachaři dalším dílem protestních akcí proti prolhanému představenstvu města. Protestovali také Sešívaní při pondělím zápase v Edenu proti neznámým majitelům Slavie. Nabídneme vám také vybrané zápasy poháru ČMFS, opět zamíříme do Polska a nabídneme dění obrazem z jiných evropských zemí.   Opět vyzýváme fanoušky ostatních klubů, kteří by chtěli v přehledu lépe prezentovat svůj klub(případně kluby které zde nebyli zmíněny), nechť zašlou popisy z jednotlivých utkání na e-mail:  pohlednatribuny@gmail.com .    
Zobrazit článek

Pohled na tribuny! 23. kolo 10/11

Publikováno: 12.04.2011
Pyrotechnika není zločin! Ústřední motiv právě odehraného ligového kola objevující se na většině ligových  stadiónů s aktivními fanoušky. Ze samotných zápasu nejvíce pozornosti jistě budilo derby pražský „S“. Zápas byl mnohokrát okořeněn o pyrotechniku z jedné či druhé strany. Objevila se také rozsáhlá kartoniáda a několik menších akcí se strany letenských. Rušno také bylo v Hradci Králové, kam po osmi letech zamířili Chachaři. Již tradičně také nabídneme vybrané zápasy polské nejvyšší soutěže a obrazem nahlédneme i do jiných evropských zemí.   Opět vyzýváme fanoušky ostatních klubů, kteří by chtěli v přehledu lépe prezentovat svůj klub(případně kluby které zde nebyli zmíněny), nechť zašlou popisy z jednotlivých utkání na e-mail:  pohlednatribuny@gmail.com .  
Zobrazit článek

Pohled na tribuny! 22. kolo 10/11

Publikováno: 05.04.2011
Reprezentační přestávka zřejmě udělala své a ultras některých týmů byli na své zápasy více než natěšeni. To se také projevilo na zvýšeném počtu choreografií a odpálené pyrotechniky v průběhu zápasů. Na domácí půdě se především předvedli Chachaři, za kterými jsou hned v těsném závěsu Sešívaní Ultras. Na výjezdu zaujali především příznivci letenského klubu svým arzenálem pyrotechniky. Opět na skok zamíříme na Slovensko a nabídneme Vám vybrané zápasy s Polska, kde se fans na stadionech také činili. Na redakční e-mail nám došel i článek z maďarského derby(autorovi díky), o který vás také neochudíme.   Opět vyzýváme fanoušky ostatních klubů, kteří by chtěli v přehledu lépe prezentovat svůj klub(případně kluby které zde nebyli zmíněny), nechť zašlou popisy z jednotlivých utkání na e-mail:  pohlednatribuny@gmail.com  
Zobrazit článek

Pohled na tribuny! 21. kolo 10/11

Publikováno: 22.03.2011
  V dalším ligovém kole budil nejvíce pozornosti duel mezi dvěma tradičními rivaly Sigmou Olomouc a Slavii Praha. Z pohledu ultras (zejména pak po stránce optické prezentace) však zůstal zápas trochu za očekáváním. Kvalitně se při domácích zápasech prezentovali příznivci Plzně, Liberce a Bohemians. Co se týká výjezdové stránky kola pozornost na sebe upoutali Chachaři množstvím pyrotechniky a sešívaní kvalitním supportem. Opět neopomíjíme ani zahraničí. Ze Slovenska vám nabídneme souhrn dvou kol odehraných minulý týden. Velká část obsahu patří tradičně Polsku, zejména pak derby Ruchu s Górnikem.       Opět vyzíváme fanoušky ostatních klubů, kteří by chtěli v přehledu lépe prezentovat svůj klub(případně kluby které zde nebyli zmíněny), nechť zašlou popisy z jednotlivých utkání na e-mail:  pohlednatribuny@gmail.com .    
Zobrazit článek

Pohled na tribuny! 20. kolo 10/11

Publikováno: 15.03.2011
Týden uběhnul jako voda a opět Vám přinášíme přehled z dění na tribunách. Největší pozornost z ligových zápasů budilo jistě klání mezi Plzní a Spartou. K vidění bylo množství pyrotechniky na obou stranách, přerušený zápas a nechybělo málo a choreografie domácích se dostala do rukou soků z Letné. V dobrém světle se opět ukázali na výjezdu příznivci Bohemky, v těsném zástupu pak fanoušci Hradce a Olomouce. Doma nejvíce pozornosti vzbudili Chachaři dalším dílem protestu proti prolhané ostravské radnici. Svým fanděním na domácím stánku zaujali Sešívaní. Čtenáře také neochudíme o tradiční vybrané zápasy z Polska a Slovenska.     Opět vyzíváme fanoušky ostatních klubů, kteří by chtěli v přehledu lépe prezentovat svůj klub(případně kluby které zde nebyli zmíněny), nechť zašlou popisy z jednotlivých utkání na e-mail:   pohlednatribuny@gmail.com   .       
Zobrazit článek

Pohled na tribuny! 19. kolo 10/11

Publikováno: 08.03.2011
V druhém jarním kole budil největší pozornost zápas mezi olomouckou Sigmou a ostravským Baníkem, při kterém bylo možno shlédnou několik společných protestních akcí. Kvalitně se prezentovali „doma“ příznivci Bohemky, naopak na výjezdu na sebe po zmíněných Chacharech upozornili hlavně slavisté. V Polsku se budeme především věnovat Varšavskému derby, neochudíme Vás však ani o další víkendové zápasy a zastavíme se i na Slovensku.   V minulé týdnu byla také vytvořena stránka propagující pohled na tribuny na Facebooku, členem se můžete stát zde .   Rovněž vyzíváme fanoušky ostatních klubů, kteří by chtěli v přehledu lépe prezentovat svůj klub(případně kluby které zde nebyli zmíněny), nechť zašlou popisy z jednotlivých utkání na e-mail: pohlednatribuny@gmail.com   .  
Zobrazit článek

Pohled na tribuny! 18. kolo 10/11

Publikováno: 01.03.2011
Po zhruba roční přestávce přicházíme opět se staronovou rubrikou „pohled na tribuny“, které se chopil původní autor. Snad již půjde vše tak jak má a opět si zde vybude přehled své stále místo jako v dobách ne zas tak dávno minulých. V současném ligovém kole budilo největší zájem o dění na tribunách derby v Podještědí a pondělní zápas Baníku se Spartou. Špatně se také neprezentovali fanoušci Plzně a klokani při výletu na Slovácko. Dále pak navštívíme na skok Slovensko a nabídneme také pár zápasů z Polska.      
Zobrazit článek
Kategorie článků Blížící se zápas
24.04.2021 14:00

SK Sigma Olomouc
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 28 75:16 74
2. FK Jablonec 28 48:29 56
3. AC Sparta Praha 27 57:31 55
4. 1. FC Slovácko 28 51:29 53
5. FC Viktoria Plzeň 27 46:29 48
6. FC Slovan Liberec 28 39:24 46
7. FK Pardubice 28 31:37 42
8. FC Baník Ostrava 28 39:27 41
9. SK Sigma Olomouc 28 35:29 39
10. Bohemians Praha 1905 28 33:30 37
11. MFK Karviná 28 31:42 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 28 29:40 32
13. FC FASTAV Zlín 28 27:39 29
14. FK Mladá Boleslav 28 35:45 27
15. FK Teplice 28 29:58 24
16. Zbrojovka Brno 28 24:45 20
17. 1. FK Příbram 28 19:58 17
18. Slezský FC Opava 28 16:56 15
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele