Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spolek Baník Baníku

Co zaznělo na Sokolce...

Publikováno: 01.08.2016
Ve čtvrtek 28.7.2016 se na Sokolce sešlo zhruba 50 fans Baníku na besedě s vedením klubu. Dorazil majitel klubu Václav Brabec a sportovní ředitel Dušan Vrťo. Ve dvouhodinové debatě byly probrány otázky týkající se situace v klubu, hráčského složení i věci týkající se více fanoušků či stadionu. Zde vám přinášíme téměř doslovný přepis debaty. Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další setkání !!! 
Zobrazit článek

SETKÁNÍ S VEDENÍM KLUBU

Publikováno: 25.07.2016
Spolek Baník Baníku Vás všechny srdečně zve na setkáni s majitelem klubu panem Václavem Brabcem a sportovním ředitelem klubu Dušanem Vrtěm. Setkání se bude konat ve čtvrtek 28.7.2016 od 19 hodin v restauraci SOKOLKA v Ostravě-Muglinově. Členové OSBB si mohou předem rezervovat místa na mailu kyby@seznam.cz.
Zobrazit článek

BANÍK - KVÍZ -ODLOŽENO NA PODZIM !!!

Publikováno: 19.05.2016
Máš rád Baník a jeho bohatou historii? Chceš se něco nového dozvědět? Chceš si zasoutěžit a poměřit své znalosti s dalšími baníkovci? Chceš se fajně pobavit? Neváhej a přihlas se spolu se svými kamarády do hospodského soutěžního Baník-kvízu, který připravuje spolek Baník Baníku !!! Akce proběhne v pátek 24.6.2016 od 19:00 v restauraci Parlament. Soutěžit budou týmy o 5-8 členech, startovné za tým je 200,-Kč. Přihlásit se můžete na mailu: info@banikbaniku.cz a startovné zaplatit na transparentní účet 2500238911/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte heslo "kvíz" a název vašeho týmu. Případné informace se můžete dozvědět na telefonu 776 721 514. Počet týmů je omezen, tak neváhej !!!
Zobrazit článek

Fotbalový turnaj přípravek „Den s Baníčky“

Publikováno: 20.04.2016
Baník Baníku vás srdečně zve na turnaje přípravek pořádané v Jistebníku, Těrlicku a Viganticích! Možná jste už někteří zaregistrovali že se po letech snažení povedlo dotáhnout do zdárného konce jednu myšlenku člena spolku Baník Baníku, zde přinášíme krátké slovo organizátora: „V sobotu 23. 4. 2016 se od 9.00 hod v rámci konání netradičních turnajů přípravek, ve kterých opravdu nepůjde o vítězství, ale radost ze hry, pokusíme propojit FC Baník Ostrava – www.fcb.cz s malými, ale hrdými fotbalovými kluby z Jistebníku, Těrlicka a Vigant ic. Zároveň také chceme zapojit fanoušky Baníku, kteří budou nápomocni na stanovištích při plnění jednoduchých disciplín fotbalové abecedy. Tyto disciplíny si budou moci vyzkoušet jak hráči, tak příchozí děti i jejich rodiče. Akce může zároveň sloužit jako nábor do pořádajících, ale i okolních klubů. Naším přáním je přilákat na daná hřiště co nejvíce dětí a dopoledne si do sytosti sportovně užít. Akci rovněž svou účastí podpoří některé legendy FCB. Odpoledne mohou všichni účastníci turnaje společně vyrazit  shlédnout další vítězství našeho klubu, tentokrát proti Liberci.   Konání akce je možné díky vstřícnému přístupu nového vedení Baníku, trenéra přípravek Baníku Zdeňka Grygara (který je otcem myšlenky), díky přístupu pořádajích klubů a spolku Baník Baníku, který poskytl finanční prostředky na občerstvení pro zúčastněné týmy. Turnajů se zúčastní vždy osm již přihlášených týmů. O přesném složení budeme včas informovat. Ve všech areálech bude pro návštěvníky připraveno občerstvení. Srdečně zveme všechny zájemce o fotbal z blízkých, ale i vzdálených koutů našeho Baníkovského kraje! Pokud byste měli zájem o organizaci této akce i ve Vašem klubu, kontaktujte nás!“ Kdyby chtěl někdo pomoct dobré věci, ať se nám přihlásí na kontaktní telefonních číslech (Těrlicko p. Hanzel 608 725 992, Vigantice p. Frydrych 724 247 894). Budeme vděčni za každou pomoc.     VIDEO POZVÁNKA     VIDEO  UKÁZKA  DISCIPLÍN FOTBALOVÉ ABECEDY  
Zobrazit článek

Otevřený dopis spolku BB

Publikováno: 29.03.2016
Na členské schůzi spolku Baník Baníku bylo odhlasováno zaslání otevřeného dopisu na nové vedení klubu s dotazy ohledně uchovávání dat získaných v předešlých letech při nákupu lístků, permic a různých karet fanoušku. Zde je celé znění otevřeného dopisu.    
Zobrazit článek

V SOBOTU NA PARLAMENT !!!

Publikováno: 01.03.2016
Už tuto sobotu se na Parlamentu uskuteční ROCKOVÝ BANÍKOVSKÝ PLES. Možná, že se nám názvem podařilo velkou část Chacharů zmást, ale opravdu se nejedná o klasický ples, není nutné chodit ve společenských šatech!!! Naopak, doporučujeme dresy, šály, modré a bílé pláštěnky, co vám zbyly ze Slávie... Na akci bude hrát k tanci a poslechu rocková kapela Firestorm a jako host se představí kapela ČONÍK BAPI, kterou jistě není třeba představovat. Chystá se i tombola, ve které se objeví některé velice zajímavé ceny, zvláště pro fanatiky ostravské kopané... Vstupenek bude dostatek i na místě, tak neváhejte, berte své manželky, partnerky, partnery nebo jen sami sebe a DOJDĚTE SE SPOLEČNĚ POBAVIT !!! PS: Nejvytrvalejší pařmeni zakončí akci v neděli na zápase Baník-Dukla !!!
Zobrazit článek

ROCKOVÝ BANÍKOVSKÝ PLES -předprodej vstupenek

Publikováno: 18.02.2016
V sobotu na zápase FCB-ZLÍN máte možnost zakoupit vstupenky na Rockový baníkovský ples, který se bude konat v sobotu 5.3.2016 v restauraci Parlament v Ostravě-Porubě. Na plese vystoupí jako host i baníkovská skupina ČONÍK BAPI !!! Vstupenky v ceně 200,-Kč můžete koupit v průběhu zápasu i o přestávce v kotli (sektory D5 a D6) u Kybyho. NEVÁHEJTE, O DOBROU ZÁBAVU NEBUDE NOUZE !!!
Zobrazit článek

Pozvánka -ZMĚNA!!!

Publikováno: 24.01.2016
Akce se přesouvá do restaurace Parlament v Ostravě-Porubě !!!  
Zobrazit článek

DRAŽBA DRESU MILANA BAROŠE

Publikováno: 06.01.2016
Na internetových stránkách občanského sdružení Baník Baníku probíhá charitativní dražba dresu Milana Baroše. Výtěžek bude společně s penězi darovanými fanoušky věnován onkologické klinice v Ostravě. Více informací, jak se do dražby dresu zapojit, nebo jak přispět finančním darem, se dočtete v následujícím odkazu: ( více uvnitř článku ).
Zobrazit článek

ROZHOVOR S MARTINEM LUKEŠEM

Publikováno: 07.05.2015
O zrealizování tohoto rozhovoru jsme usilovali déle než rok, prakticky od okamžiku, kdy byl tento dlouholetý hráč a kapitán Baníku podivným způsobem vyhozen z klubu. Jak se dočtete v článku, nebylo pro Martina možné se vyjádřit dříve, což samozřejmě musíme plně respektovat. Jsme rádi, že se nám to alespoň teď, s odstupem času povedlo a vy si můžete přečíst, jak se tento baníkovský srdcař na celou kauzu dívá s odstupem času.
Zobrazit článek

SETKÁNÍ MILANA BAROŠE SE ČLENY OS BB

Publikováno: 03.04.2015
Ve čtvrtek večer pořádalo občanské sdružení Baník Baníku setkání svých členů s Milanem Barošem. Akce proběhla v příjemné atmosféře a Milan více než hodinu odpovídal na dotazy fanoušků, týkající se hlavně současné situace v klubu, situace na hřišti, ale došlo i na témata obecně fotbalové. Celá akce byla zakončena drobnou autogramiádou a fotografováním. Do budoucna máme v plánu podobné akce opakovat pravidelně. Milanovi děkujeme a tebe se fanoušku ptáme: PROČ JEŠTĚ NEJSI ČLENEM OS BB ???!!!
Zobrazit článek

Rozhovor s Dušanem Vrtěm

Publikováno: 04.02.2015
      K současné situaci v klubu i k některým ožehavým tématům se vyjádřil další honorární člen OS Baník Baníku a bývalý skvělý záložník Baníku Dušan Vrťo.   Dušane, ty jsi prožil ve fotbale kromě hráčské kariéry i kariéru trenéra. Za dobu svého působení v Baníku jsi byl taky celkem nečekaně – stejně jako trenér Svědík - z funkce trenéra odvolán. Jak takovou situaci/křivdu člověk vnímá?       U mě byla situace ohledne odvoláni trošičku jiná než u Martina a Radka. Já jsem byl odvolán na základě toho, že jsem nestavěl jednoho hráče, kterého chtělo vedení, aby hrával. Nejhorší na celém mém odvolání bylo to, že mi to nikdo nebyl schopen říct do očí. Ale to je již pryč a momentální situaci ohledne odvoláni trenérů a mužstva jsem samozřejmě sledoval a to nejen z důvodu, že se jednalo o mé kamarády, ale i to, že to je Baník. Musím přiznat, že mám dost informaci jak z médií, tak od kolegů trenérů a taky od samotných odvolaných trenérů. Bylo to pro mě velice překvapující rozhodnutí vedení a argumenty, kterými zdůvodnilo odvolání byly pro mě překvapivé...
Zobrazit článek

Rozhovor s René Bolfem

Publikováno: 08.01.2015
Jedna z největších ikon slezského klubu, René Bolf, nám poskytl rozhovor a vyjádřil se k současnému stavu Baníku.     Rendo předpokládám, že stále sleduješ dění okolo klubu. Jak se Ti současná situace líbí? Stejně jako pro celou baníkovskou veřejnost bylo odvolání trenérů i pro mě nemilé překvapení. Já jsem nesouhlasil už s výměnou trenéra Komňackého. Trenéři Svědík s Korytářem Baník jednoznačně pozvedli, vylepšili herní styl i přesto, že jim ze začátku moc lidí nevěřilo. Když si spočítáte počet bodů, který za působení trenérů Korytáře a Svědíka Baník získal, je jejich odvolání o to více nekoncepční rozhodnutí... 
Zobrazit článek

Rozhovor s Aloisem Hadamczikem

Publikováno: 06.01.2015
V průběhu loňského jara se v zákulisí objevovaly informace o tom, že se začínáte opět zajímat o váš případný vstup do Baníku. Jak vážný byl Váš zájem?     Je pravdou, že v průběhu loňského jara jsme byli, já a můj synovec Pavel Hadamczik, osloveni s nabídkou vstupu do FC Baník Ostrava. Já jako spoluvlastník (akcionář), Pavel Hadamczik jako sportovní ředitel. Po určitém zvážení jsem se rozhodl do FC Baník Ostrava vstoupit jako akcionář a ústně jsem se dohodl s panem Šafarčíkem, za účasti svědků JUDr. Jirouska a JUDr. Bernatíka, že můj podíl v FC Baník Ostrava bude 60% a pan Šafarčík bude mít podíl 40%.
Zobrazit článek

Vyjádření všech odnoží OS BB k novoročnímu projevu předsedy představenstva Baníku

Publikováno: 05.01.2015
„Jsme rádi, že si na nás pan předseda představenstva ve svém novoročním projevu vzpomněl. Kdo v tom projevu nebyl, jako by neexistoval. Víme, za jakým účelem OS BB vzniklo. Musíme si přiznat, že se nám naše původní vize nedaří naplňovat, z nezájmu většiny fanoušků Baníku jsme sami hodně zklamáni. Na druhé straně bychom rádi upozornili na fakt, že činnost našeho sdružení je plně transparentní, a to jak v otázce peněz, tak v otázce prezentace návrhů a názorů každého člena. Rádi si necháme i poradit, jakým směrem by se měla další činnost ubírat. Smysluplným návrhům jsme otevřeni a budeme za ně jen rádi!!! Taky jsme klubu pomoc při práci s mládeží i vyhledávání talentů v minulosti nabízeli, nicméně spolupráce skončila na nezájmu FCB. Klub FC BANÍK OSTRAVA je však v současnosti veden takovými lidmi a takovým způsobem, že je pro naše sdružení jakákoli spolupráce VYLOUČENA !!! Závěrem přejeme všem fanouškům Baníku vše nejlepší do roku 2015 , ať již v životě osobním či fotbalovém. Udělejme vše pro to, abychom se za rok nemuseli stydět za to, jakému klubu fandíme…“
Zobrazit článek

Rock Baníku II předprodej lístků pokračuje

Publikováno: 26.11.2014
Na pátečním zápase Baníku se Slavii bude opět možno zakoupit lístky na koncert Rock Baníku II,  který se koná 13.12.2014 .   Zakoupit lístky můžete  v předprodeji. Člen sdružení má slevu na jeden lístek v ceně 100,-Kč po předložení průkazky člena, pro nečleny je cena 150-,Kč.   Místa kde můžete zakoupit lístky v předprodeji: - Na pátečním zápase Baníku se Slavii  u Kybyho - Na pátečním zápase Baníku se Slavii ve stánku se suvenýry Ultras Baníku - Restaurace Parlament - Restaurace Sokolka      
Zobrazit článek
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha Sparta 30 70:26 76
2. SK Slavia Praha Slavia 30 62:23 72
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 30 67:33 62
4. FC Baník Ostrava Ostrava 30 48:39 45
5. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 30 50:46 44
6. 1. FC Slovácko Slovácko 30 39:40 41
7. FC Slovan Liberec Liberec 30 46:46 40
8. SK Sigma Olomouc Olomouc 30 40:45 37
9. FC Hradec Králové Hradec Kr. 30 32:38 37
10. FK Teplice Teplice 30 31:40 36
11. Bohemians Praha 1905 Bohemians 30 29:40 35
12. FK Jablonec Jablonec 30 35:45 30
13. FK Pardubice Pardubice 30 29:42 28
14. MFK Karviná Karviná 30 30:52 25
15. FC Zlín Zlín 30 36:61 25
16. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 30 34:62 24
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.