Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Chachaři Info

PYRO NENÍ ZLOČIN !!!

Publikováno: 11.03.2012
Věta, pod kterou se podepíše asi každý fotbalový fanatik. Ovšem způsob, jakým už druhý zápas používá někdo v sektoru V1 dělobuchy už zločinem zavání. Jaký má smysl házení dělobuchů přímo mezi rozcvičující se hráče FCB? Nechybělo mnoho, a některý z baníkovských náhradníků mohl být zraněn. Ani nemluvě o vysoké pokutě, která v takové situaci visí ve vzduchu. V době, kdy mnozí z nás své vlastní peníze investují do záchrany klubu, se najde pitomec, který si zahrává s tím, že tyto naše peníze půjdou do kapsy nenažrané disciplinárky, místo toho, aby šly na užitečnou věc nás všech. O co tomuto člověku jde ? Pokud mu teda vůbec o něco jde...   Obracím se na autora těchto včerejších výbuchů: VYKAŠLI SE NA TO !!!   Obracím se na nás ostatní baníkovce: NEBUĎTE K TOMU LHOSTEJNÍ a ZAKROČTE !!! Toto nemá nic společného s žádnou ultras produkcí, jsou to rány do vlastních řad...
Zobrazit článek

Trika zachraňme Bazaly a nálepky na domácím zápase!

Publikováno: 08.03.2012
Po vyprodání všech balíčků v Edenu budou rovněž v sobotním odpoledni na Bazalech k dispozici nové oficiální samolepky a věříme, že se po nálepkách stejně jako v pondělí znovu jen zapráší.
Zobrazit článek

Nové nálepky & další suvenýry v pondělí!

Publikováno: 03.03.2012
Ti z vás kteří dorazili na dopolední trénink jistě zaregistrovali, že od dnešního dne jsou k dostání nové oficiální samolepky z produkce ostravských ultras. Jeden balíček obsahuje 16 různých vzorů za 30 Kč. Jak se nám letošní samolepky povedly necháme na vašem zvážení, věříme však že jsme většině chacharů kápli do noty.
Zobrazit článek

Chachaři na tréninku hráčů!

Publikováno: 03.03.2012
V slunném sobotním dopoledni dorazilo na Bazaly zhruba 210 chacharů vyjádřit podporu  hráčům před těžkým zápasem s pražskými Bohemians.
Zobrazit článek

Spolu to dokážeme!!! Aneb v sobotu společně s hráči na trénink!

Publikováno: 01.03.2012
Jak už je z nadpisu patrné, v sobotu se fanoušci chystají podpořit hráče na posledním tréninku před pondělím důležitým utkáním s "klokanama". Sraz pro všechny chachary je v 9:45 pod schody do kotle na Bazalech. Ukažme, že pokřiky typu "vždycky s vámi", "nejlepší u nás" apod. nejsou jen prázdnými frázemi a doražme v co nejhojnějším počtu. KING BANÍK!
Zobrazit článek

Za každé tričko "ZACHRAŃME BAZALY" 100,-kč na nové Bazaly

Publikováno: 28.02.2012
AKCE ZACHRAŇME BANÍČEK !!! zisk z prodeje triček "Zachraňme Bazaly" bude poslán na transparentní účet FC Baník Ostrava. Za každé prodané tričko, 100,-kč na nové Bazaly.
Zobrazit článek

Návrat vlajek na ploty, suvenýry, Bazal no.122

Publikováno: 23.02.2012
Jako zásadní informaci k prvnímu domácímu zápasu na jaře se váže fakt ukončení zákazu věšení vlajek na Bazalech. Jelikož je jasné, že budou všichni po dlouhé době chtít na domovském stánku své vlajky ukázat, bude pro zástavy fanclubů a  dalších skupin na horním plotě ponecháno dostatečné místo. Aby nedošlo již k několikrát opakované situaci, kdy museli některé zástavy zůstat v batohu.  
Zobrazit článek

Choreografie podzimu 2011

Publikováno: 18.02.2012
Jak jsme před časem slíbili, tak i konáme a přinášíme vám výsledky hlasovaní o nejlepší ultra produkci dle návštěvníků webu chachari.cz   První místo obsadila celosektorová výjezdová choreografie oslavující 15 let družby mezi Baníkem a GieKSou. Celkové rozměry choreografie, prezentované v páté minutě zápasu, byly 42 x 8 m.  
Zobrazit článek

Speciální čepice v Boleslavi

Publikováno: 17.02.2012
První jarní výjezd nás nezasáhne zrovna v nejideálnějších klimatických podmínkách, ale nemusíte zoufat. Ostravští kotelníci připravili pouze na tento zápas sérii nových speciálních čepic, které jistě zahřejí každého chachara a většina z vás ocení i její zimní praktičnost. Cena jednoho kusu bude 70 korun (pro výsledný efekt je nutné aby měl čepici opravdu každý ). A jelikož se jedná o překvapení, tak fotku na webu nezveřejníme a vy tak máte o důvod více vyrazit do Boleslavi. 
Zobrazit článek

BOJ O PŘEŽITÍ ZAČÍNÁ !!!

Publikováno: 13.02.2012
  Jak jste již jistě všichni zaznamenali, ve vedení našeho milovaného klubu došlo k velkým změnám. Změnil se majoritní vlastník klubu, který také zároveň naznačil, o co půjde v nejbližší době především. Bude to především boj o holý život našeho klubu, o zachováni našeho domovského území a v neposlední řadě o udržení se v české elitní soutěži.   I když bude znít možná trochu cynicky, ale je dobře, že tento boj právě začal, protože se náš klub dostal do situace velice blízké klinické smrti a v posledních měsících už to vyloženě připomínalo agónii. A my musíme být rádi, že se děje něco, co nám nějakou naději dává!!!   Více než kdykoliv dříve teď bude záležet i na nás, fanoušcích… Už několikrát jsme prokázali, že nám není osud klubu lhostejný (pochody na podporu Bazalů, podepisování petice atd.). A teď nastává čas, abychom ještě více a hlavně aktivně podpořili smělé a nelehké plány, vyhlášené novým vedením FCB. V blízké době se snad dozvíte způsoby, jakými budete moct sami „přiložit ruku k dílu“. Omlouváme se, že v této chvíli neprozradíme více, ale nemá cenu vytrubovat do světa něco, co není dotažené do konce.   Tou nejzásadnější a nejdůležitější věcí však bude podpora Baníčku přímo na stadionech. Je třeba naplnit Bazaly (a sektory hostů při výjezdech) slušnými návštěvami i v této nelehké době. Je neoddiskutovatelné, že naši hráči budou potřebovat podporu v boji o životně důležité body. A pouze odpovídající divácký zájem může přesvědčit i sponzory, politiky a fotbalové funkcionáře, že stojí za to za Baníčku v jeho současné situaci pomoct.   Je jasné, že zdaleka nemáme vyhráno, ale naděje byla zažehnuta a my za ní musíme bojovat. Takže nashledanou v neděli v Boleslavi…ZACHRAŇME BANÍČEK!!!  
Zobrazit článek

Baníkovské choreo podzimu 2011

Publikováno: 11.02.2012
I zde na webu jsme se rozhodli, stejně jako na našich FB stránkách, spustit anketu o nejpovedenější choreografii z dílny ostravských ultras za uplynulou podzimní část...
Zobrazit článek

PETICE

Publikováno: 06.02.2012
Na petičních webových stránkách se objevila petice za zachování fotbalu na Bazalech. Asi tím svět nepřevrátíme, ale nic tím nezkazíme, tak podepisujme, kapka ke kapce se sejde... Tady je odkaz:  http://www.petice24.com/petice_za_zachovani_fotbalu_na_ostravskych_bazalech
Zobrazit článek

Novinky ESHOP "Slevy a Akce"

Publikováno: 26.01.2012
Od dnešního dne jsme snížili ceny u některých vybraných suvenýrů a můžete  tak nakoupit například trička až s 50% slevou a další věci. Odkaz na eshop najdete v levém horním rohu tohoto webu .     Tričko modré s potiskem na přední straně sleva 50% -  Nová cena 100,-Kč   Tričko bílé s potiskem na přední i zadní straně sleva 25% -  Nová cena 150,-Kč       Modré mikiny "Baník" můžete opět objednávat.      
Zobrazit článek

Přijďtě poděkovat Renému Bolfovi

Publikováno: 10.01.2012
Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} V sobotu hraje Baník přátelský zápas v Karviné. Tento zápas je jistě pikantní, jelikož kromě několika bývalých baníkovců hájí dres soupeře i René Bolf.   Tento opravdový srdcař, bojovník a skvělý obránce, nastoupil za Baník ve 241 zápasech a s 25-ti góly, z nichž ten nejpamátnější byl v Olomouci, kdy jediným gólem definitivně rozhodl o titulu pro FCB, si zaslouží důstojnou rozlučku! Naše vedení mu nebylo schopno, kromě lží a polopravd na jeho osobu, ani prostřednictvím webu poděkovat za odvedenou práci. Proto to udělejme my!!! Sobotní přátelské utkání bude jednou z mála příležitostí Rendovi poděkovat...   Samozřejmostí pro všechny chachary je již modrobílá čepice + kdo má dres s číslovkou "pět" a jmenovkou "Bolf" měl by ho mít na sobě.   Přátelské utkání v Karviné se hraje tuto sobotu 14.1. v 11,00 hod. v areálu Kovona na ulici  Sportovní 898/4 .       René Bolf oslavuje  svůj poslední gól za Baník.
Zobrazit článek

VÁNOČNÍ POZDRAV Z VĚZENÍ

Publikováno: 24.12.2011
  Za mřížema vánice, je vánoční čas, šedé stěny široké, zadržují nás... Můžou mi však ubránit, jen tělesnou schránku, myšlenky pak letí k vám, v tom mrazivém vánku!   Vzpomínky mi vykouzlí nostalgický smích, a na mříže padá dál smutně bílý sníh... Ten se teplem promění v osamělé kapky, které mříže obejmou, chtíc se dostat zpátky!   V kleče z okna zírám, sníh už do tmy padá, bílou krásou uchvácen, v srdci mém – Ostrava... A taky vy přátelé, moje vnitřní síla, jež případnou slabost navždy zapudila!   Oči nechat suché, na tváři mít sníh, to je věru zásluha kamarádů mých! A tak s myslí klidnou očekávám čas, kdy se opět vrátím zpátky mezi vás...   Ještě cesta daleká, k naplnění toho, do té doby já, pořád budu v poho!   Veselé vánoce a vše nejlepší do nového roku přejí a za podporu děkují Chachaři z vězení
Zobrazit článek

Nálepky 2012 - VÝZVA

Publikováno: 18.12.2011
Opět po roce vyzýváme všechny chachary, kterým záleží na prezentaci fans Baníku! Všichni u kterých není nouze o neotřelé nápady, přiložte ruku k dílu a pomozte nám s vytvořením nové série nálepek na rok 2012.   Nemusíte být graficky zruční, stačí jednotlivé myšlenky popsat slovy, graficky nadanější lidé již nálepku dají do kupy. Je zbytečné zabíjet čas tvorbou graficky nekvalitních návrhů, nebojte se posílat psané nápady! V minulém roce dorazilo podstatně méně návrhů než v předchozích ročnících, navíc většina, jako už tradičně o tématech "bezkonkurenční, nejlepší, neohrožení fans" či "Pražské kurvy" atd. Rádi bychom více nadhledu či vtipu. Abychom co nejvíce zkvalitnili naší tvorbu, nejaktivnějším autorům nabídneme přístup do místnosti webu, kde společnými silami nálepky dostávají konečnou podobu. U hlavní série plánujeme opět velikost nálepky 7,5 x 7,5 cm. Pro grafiky, kteří vytvoří hotový návrh, by měly být technické parametry 886 x 886 px / 300 dpi. Kontakt pro poslání návrhů:  nalepky@chachari.cz , své návrhy před vydáním této edice nikde nezveřejňujte ani nešiřte! Bylo by ideální, abyste své návrhy posílali do 23.1.2012, abychom měli dostatečný prostor na grafické zpracování a vlastní výrobu. Věříme, že se již nebude opakovat situace z loňska a nálepky obsahující vtip, narážky a ironii si budete moci při úvodních jarních zápasech zakoupit.
Zobrazit článek
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Zbrojovka Brno 3 7:3 7
2. Bohemians Praha 1905 3 7:3 7
3. FC Viktoria Plzeň 3 6:4 7
4. FC Slovan Liberec 3 8:4 6
5. SK Slavia Praha 3 7:4 6
6. AC Sparta Praha 3 5:2 6
7. 1. FC Slovácko 3 5:4 5
8. SK Dynamo Č. Budějovice 3 4:4 4
9. FC Baník Ostrava 3 6:7 4
10. SK Sigma Olomouc 3 3:4 3
11. FC Hradec Králové 3 2:3 3
12. FK Pardubice 3 3:5 3
13. FK Mladá Boleslav 3 3:5 2
14. FK Jablonec 3 4:8 1
15. FK Teplice 3 3:8 1
16. FC Trinity Zlín 3 2:7 1
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.