Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

ZMĚNA – SPECIÁL DO OSTRAVY!!! VLAKOVÉ SPOJENÍ NA VÝJEZD NA SLAVII!!!

V sobotu 15. září 2007 v 18:15 h hraje náš Baníček 6. ligové kolo se Slavii na Strahově! Hraje první s druhým v lize! Baníček bude potřebovat naši podporu, tak doufám nezůstanete doma TV-beden a vyrazíte do Prahy!!! Podaří se nám na Slavii vyhrát jako v mistrovské sezóně a posunou se na první místo?! S velkou podporou fans FCB je to reálné!!!

Sraz je na svinovském nádraží v 10:15 h a jede se v 10:37 h rychlíkem směr Brno do Přerova, kde se přesedá na rychlík směr Cheb do Prahy.

Z Prahy do Bohumína pojede speciální vlak pro fans FCB ve 21:28 h ze Smíchova a bude zastavovat ve všech rychlíkových FCB stanicích (bohužel mimo Zábřeh n/M a Přerov, do těchto měst jede rychlík směr Kraków ve 20:55 h z Prahy hl. n.)! Speciální vlak je další důvod, proč jet Baníček na Strahov podpořit!!! Jen bych chtěl poprosit starší vyjezďáky, aby ty mladší případně usměrnili pěstí, když budou něco ve speciálu ničit... Příště by pak nevyjel ani jeden vagon a navíc by si na nás média opět smlsla, i třeba za cenu jednoho uraženého stolíku... Ze Strahova nás státní společnost ČSAD A.C.A.B. přepraví autobusy k našemu speciálu na Smíchov. Čoník Bapi v sobotu na Strahově chachaři!


SMĚR OSTRAVA – PRAHA
Bohumín 10:16 (rychlík směr Brno hl n)
Ostrava hl. n. 10:27
Ostrava-Svinov 10:37
Studénka 10:49
Suchdol n/O 10:58
Hranice n/M 11:13
Přerov příj. 11:31 (přestup na rychlík směr Cheb)
Přerov odj. 11:36
Olomouc hl. n. 11:53
Zábřeh n/M 12:31
Praha hl. n. 15:05


Fans z Karvinska mají na rychlík do Bohumína přípoj následujícím osobákem:
Karviná hl. n. 9:56
Petrovice u K. 9:51
Dětmarovice 10:03
D. Lutyně 10:07
Bohumín 10:11


Fans z Jablunkovska, Třince, Č Těšína a Havířova mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Mosty u J. 8:57
Jablunkov-Návsí 9:07
Třinec 9:22
Český Těšín 9:48
Albrechtice u ČT 9:58
Havířov 10:09
Ostrava-Kunčice 10:22
Ostrava-Vítkovice 10:27
Ostrava-Svinov 10:33


Fans z Opavska mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Opava východ 9:32
Štítina 9:42
Háj ve Slezsku 9:50
Děhylov 9:57
Ostrava-Svinov 10:05


Fans z Frýdecka mají na rychlík do Ostravy hl n přípoj následujícím osobákem:
Frenštát p/R 8:47
Frýdlant n/O 9:13
Frýdek-Lipina 9:30
Lískovec u Lipiny 9:35
Paskov 9:41
Vratimov 9:46
Ostrava-Kunčice 9:50
Ostrava střed 9:57
Ostrava hl. n. 10:03


Fans z Veřovic, Ženklavy, Štramberka, Příbora a Kopřivnice mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Veřovice 10:03
Ženklava 10:11
Štramberk 10:17
Kopřivnice 10:21
Kopřivnice zast. 10:23
Příbor 10:29
Studénka 10:40


Fans z Bílovce a Studénky města mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Bílovec 10:30
Studénka město 10:41
Studénka 10:43


Fans z Nového Jičína mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Nový Jičín město 10:28
Suchdol n/O 10:43


Fans z Fulneku mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Fulnek 10:32
H. Životice m. nádr. 10:39
Suchdol n/O 10:45


Fans z Vítkovska a Oder mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Budišov n/B 9:32
Vítkov 10:00
Jakubčovice n/O 10:21
Odry 10:29
Suchdol n/O 10:43


Fans z Valašska a Lipníku n/B mají na rychlík do Přerova přípoj následujícím rychlíkem:
Vsetín 10:23
ValMez 10:41
Hranice n/M 11:07
Lipník n/B 11:15
Přerov 11:26



SPECÍÁLNÍ VLAK PRO FANS FCB PRAHA - BOHUMÍN
Praha-Smíchov 21:28
Pardubice 22:50
Č. Třebová 23:30
Olomouc hl.n. 0:32
Lipník n/B 0:58
Hranice n/M 1:05
Suchdol n/O 1:19
Studénka 1:28
O-Svinov 1:40
Ostrava hl. n. 1:51
Bohumín 2:03


SkSlezská

Publikováno: 11.09.2007
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 30 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 45:48 38
8. FC Slovan Liberec 30 29:38 37
9. SK Sigma Olomouc 30 39:37 37
10. SK Dynamo Č. Budějovice 30 40:46 36
11. FC FASTAV Zlín 30 36:53 30
12. FK Teplice 30 29:49 27
13. FK Jablonec 30 22:45 26
14. Bohemians Praha 1905 30 34:56 26
15. FK Pardubice 30 35:67 24
16. MFK Karviná 30 30:52 17
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.