Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

ZMĚNA ODJEZDU - Spojení do Mladé Boleslavi!!!

V sobotu 05.05.2018 od 16 h hraje FCB v Boleslavi!!! Na konci vlaku pojedou z Bohumína 3 přímé vozy do Kolína a dál do Boleslavi jako speciál. Zpět z Boleslavi do Prahy jako speciál a z Prahy zase na vlaku do Bohumína. Zajížďka přes Prahu je bez doplatku.

SMĚR Ml. BOLESLAV
Návsí - Jablo 7:10 (EC směr Praha)
Třinec Centrale 7:18
Těšín 7:26
Karviná-Fryštát 7:46
Bohumín 8:07 (3 vozy FCB na konci do Bolky)
Ostrava hl. n. 8:16
Ostrava-Svinov 8:24
Hranice n/M 8:49
Olomouc hl. n. 9:18
Zábřeh n/M 9:40
Č. Třebová 10:02
Pardubice 10:37
Kolín 10:58/11:25 (speciál do Bolky)
Ml. Boleslav město 12:35
Přípoj z: Studénka 07:58 Suchdol 8:06 do Hranic; Kopřivnice 7:07 do Studénky; Havířov 7:10 do Svinova; FM-Lipina 7:32 na Hlavák.

SMĚR OSTRAVA
Ml. Boleslav město 19:35 (speciál 3 vozy FCB do Prahy)
Praha hl.n. 21:20/22:19 (přepojení na EN směr Humenné)
Pardubice 23:27
Č. Třebová 0:04
Olomouc hl.n. 0:51
O-Svinov 1:53
Ostrava hl.n. 2:06
Bohumín 2:17
Přípoj do: Studénka a Suchdol 3:57 ze Svinova; Karviná Těšín Třinec 4:40 z Bohumína; Havířov 4:20 ze Svinova; FM-Lipina 4:51 z Hlaváku.

Publikováno: 03.05.2018
Kategorie článků Blížící se zápas
31.07.2021 17:00

FC Baník Ostrava
vs

FC Fastav Zlín
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 1 3:2 3
2. FK Jablonec 1 1:0 3
3. FK Pardubice 1 2:2 1
4. MFK Karviná 1 2:2 1
5. FC Hradec Králové 1 1:1 1
6. Bohemians Praha 1905 1 1:1 1
7. SK Slavia Praha 0 0:0 0
8. FC Viktoria Plzeň 0 0:0 0
9. 1. FC Slovácko 0 0:0 0
10. FC Slovan Liberec 0 0:0 0
11. FK Teplice 0 0:0 0
12. FC FASTAV Zlín 0 0:0 0
13. SK Dynamo Č. Budějovice 0 0:0 0
14. FK Mladá Boleslav 0 0:0 0
15. SK Sigma Olomouc 1 2:3 0
16. FC Baník Ostrava 1 0:1 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele