Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

ZMĚNA ODJEZDU - Spojení do Mladé Boleslavi!!!

V sobotu 05.05.2018 od 16 h hraje FCB v Boleslavi!!! Na konci vlaku pojedou z Bohumína 3 přímé vozy do Kolína a dál do Boleslavi jako speciál. Zpět z Boleslavi do Prahy jako speciál a z Prahy zase na vlaku do Bohumína. Zajížďka přes Prahu je bez doplatku.

SMĚR Ml. BOLESLAV
Návsí - Jablo 7:10 (EC směr Praha)
Třinec Centrale 7:18
Těšín 7:26
Karviná-Fryštát 7:46
Bohumín 8:07 (3 vozy FCB na konci do Bolky)
Ostrava hl. n. 8:16
Ostrava-Svinov 8:24
Hranice n/M 8:49
Olomouc hl. n. 9:18
Zábřeh n/M 9:40
Č. Třebová 10:02
Pardubice 10:37
Kolín 10:58/11:25 (speciál do Bolky)
Ml. Boleslav město 12:35
Přípoj z: Studénka 07:58 Suchdol 8:06 do Hranic; Kopřivnice 7:07 do Studénky; Havířov 7:10 do Svinova; FM-Lipina 7:32 na Hlavák.

SMĚR OSTRAVA
Ml. Boleslav město 19:35 (speciál 3 vozy FCB do Prahy)
Praha hl.n. 21:20/22:19 (přepojení na EN směr Humenné)
Pardubice 23:27
Č. Třebová 0:04
Olomouc hl.n. 0:51
O-Svinov 1:53
Ostrava hl.n. 2:06
Bohumín 2:17
Přípoj do: Studénka a Suchdol 3:57 ze Svinova; Karviná Těšín Třinec 4:40 z Bohumína; Havířov 4:20 ze Svinova; FM-Lipina 4:51 z Hlaváku.

Publikováno: 03.05.2018
Kategorie článků Blížící se zápas
23.10.2021 19:00

MFK Karviná
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 11 18:8 30
2. AC Sparta Praha 11 29:11 26
3. SK Slavia Praha 10 27:9 25
4. 1. FC Slovácko 11 21:12 25
5. FC Baník Ostrava 11 22:13 22
6. SK Sigma Olomouc 10 22:15 16
7. FC Hradec Králové 11 13:16 16
8. FK Mladá Boleslav 11 20:18 14
9. SK Dynamo Č. Budějovice 11 15:15 14
10. Bohemians Praha 1905 11 17:25 12
11. FK Jablonec 11 10:17 11
12. FC FASTAV Zlín 11 15:28 9
13. FC Slovan Liberec 11 7:18 8
14. FK Pardubice 11 15:23 6
15. FK Teplice 11 9:21 5
16. MFK Karviná 11 10:21 4
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele