V neděli 08.08.2010 od 19h hraje FCB na Spartě! Jede se ve 12:09h ze Svinova EC vlakem do Prahy (za lokomotivou 7 vagónů pro FCB). Zpět se jede lůžkovým expresem, na kterém bude vzadu 10 vagónů pro FCB do Bohumína. Je jedno, jestli pojedete na Spartu s kartou fanouška, na občanku nebo bez nich, hlavní je v neděli podpořit FCB jakýmkoliv způsobem! V sobotu v 10h měli ve Fan shopu k dispozici ještě cca 450 vstupenek, které se budou prodávát fans FCB před zápasem na Letné, tak jazda v neděli na ACS, lupenů bude v Praze dost! Dá se jet na zpáteční ČDnet za 210,- Kč z Fanshopu (mají jich dost) nebo na zpáteční slevu SoNe+ pro max. 2 dospělé a 3 děti za 480,- Kč.
SMĚR PRAHA
Předvoj
Bohumín 9:50 (EC 542 směr Praha – za lokomotivou 3 vagóny pro FCB));
Ostrava hl. n. 9:59;
O-Svinov 10:09;
Hranice n/M 10:35;
Olomouc hl. n. 11:08;
Zábřeh n/M 11:34;
Č. Třebová 11:58;
Praha hl.n. 13:51
Přípoj z: Třinec 8:53, Těšín 9:07, Karviná 9:24 do Bohumína; Opava vých. 9:27 do Svinova; Těšín 8:42, Havířov 9:04 do Svinova; FM-Lipina 9:27 s přestupem v O-Kunčicích do Svinova, ValMez 9:53 do Hranic.
Spojení pro Studénku a Suchdol:
Bohumín 10:30 (R736 směr Brno);
Ostrava hl. n. 10:38;
O-Svinov 10:47;
Studénka 10:58
Suchdol n/O 11:06
Hranice n/M 11:19;
Přerov příj. 11:37 (přestup na expres do Prahy)
Přerov odj. 11:49 (Ex526)
Olomouc hl. n. 12:08;
Č. Třebová 12:53;
Praha hl.n. příj. 14:51
Přípoj z: Vítkov 10:00; Fulnek 10:31; NJ 10:29; Bílovec 10:34, Kopřivnice 10:05
Hlavní voj
Třinec 10:53 (EC 144 směr Praha);
Těšín 11:07;
Karviná 11:24;
Bohumín 11:50 (přidání 7 vagónu za lokomotivu pro FCB);
Ostrava hl. n. 11:59;
O-SVINOV 12:09
Hranice n/M 12:35;
Olomouc hl. n. 13:08;
Zábřeh n/M 13:34;
Č. Třebová 13:58;
Praha hl.n. příj. 15:51
Přípoj z: Opava vých. 11:27 do Svinova; Těšín 10:42, Havířov 11:04 do Svinova; FM-Lipina 10:27 na Hlavak, ValMez 11:53 do Hranic.
Závoj:
Bohumín 12:30 (R738 směr Brno);
Ostrava hl. n. 12:38;
O-Svinov 12:47;
Studénka 12:58
Suchdol n/O 13:06
Hranice n/M příj. 13:19 (přestup na EC do Prahy);
Hranice n/N odj. odj. 13:36 (EC120)
Olomouc hl. n. 14:08;
Č. Třebová 14:53;
Praha hl.n. příj. 16:51
Přípoj z: Třinec 11:21, Těšín 11:35, Karviná 11:55 do Bohumína; Opava vých. 11:43 do Svinova; Těšín 11:42, Havířov 12:04 do Svinova; FM-Lipina 11:27 na Hlavák, ValMez 13:11 přímo EC do Prahy, Vítkov 11:00; Fulnek 12:31; NJ 12:29; Bílovec 12:34, Kopřivnice 12:15
SMĚR OSTRAVA
Praha hl.n. odj. 23:00 (R409 směr Moskva – na konci 10 vagónů pro FCB)
Pardubice odj. 0:14
Olomouc hl.n. 1:49
O-Svinov 2:51
Ostrava hl.n. 2:59
Bohumín 3:09
Tým | Z | S | B | |
---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha Sparta | 25 | 57:20 | 63 |
2. | SK Slavia Praha Slavia | 25 | 53:17 | 62 |
3. | FC Viktoria Plzeň Plzeň | 25 | 61:29 | 54 |
4. | 1. FC Slovácko Slovácko | 25 | 34:29 | 39 |
5. | FC Baník Ostrava Ostrava | 25 | 34:28 | 37 |
6. | FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav | 25 | 42:39 | 36 |
7. | SK Sigma Olomouc Olomouc | 25 | 34:34 | 33 |
8. | FK Teplice Teplice | 25 | 26:29 | 32 |
9. | FC Slovan Liberec Liberec | 25 | 35:39 | 32 |
10. | FK Jablonec Jablonec | 25 | 32:38 | 28 |
11. | Bohemians Praha 1905 Bohemians | 25 | 22:33 | 28 |
12. | FC Hradec Králové Hradec Kr. | 25 | 27:35 | 27 |
13. | FK Pardubice Pardubice | 25 | 23:36 | 23 |
14. | FC Zlín Zlín | 25 | 30:54 | 20 |
15. | MFK Karviná Karviná | 25 | 25:47 | 19 |
16. | SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice | 25 | 26:54 | 18 |