Konečně jsem se zase dočkali „krásného“ pátečního výjezdu 25.10.2013, kdy od 18h hraje FCB na fotbalovém „svatostánku“ Dukla Praha. Jak to vypadá, budeme po vzoru Brna z nádraží přepraveni na stadion a zpět busy A.C.A.B. MHD...
SMĚR PRAHA
Třinec 11:14
Těšín 11:24
Karviná 11:42
Bohumín 11:58 (4 vozy FCB na konci)
Ostrava hl. n. 12:07
Ostrava-Svinov 12:16
Hranice n/M 12:41
Olomouc hl. n. 13:11
Zábřeh n/M 13:34
Č. Třebová 13:58
Pardubice 14:41
Praha-Libeň 15:46 (dále asi A.C.A.B. MHD na Julisku)
Přípoj z: Studénka 10:58 Suchdol 11:06 do Hranic; N. Jičín 10:25 Fulnek 10:30 Vítkov 9:59 Odry 10:29 do Suchdolu; Bílovec 10:35 a Kopřivnice 10:25 do Studénky; Vsetín 10:57 ValMez 11:15 do Hranic; Opava vých. 11:46 do Svinova; Havířov 11:05 O-Kunčice 11:19 do Svinova; FM-Lipina 11:27 na Hlavák; Orlová pošta 11:01 na Hlavák.
SMĚR OSTRAVA
Praha-Libeň 20:23 (z Julisky asi A.C.A.B. MHD, na konci vlaku 4 vozy FCB)
Pardubice hl.n. 21:21
Česká Třebová 21:59
Zábřeh na Moravě 22:25
Olomouc hl.n. 22:50
Hranice na Moravě 23:22
Suchdol n/O 23:36
Studénka 23:44
Ostrava-Svinov 23:54
Ostrava hl.n. 0:02
Bohumín 0:10
Přípoj do: Havířov 0:15 ze Svinova; Opava 0:13 ze Svinova; FM-Lipina 0:17 z Hlaváku nebo ze Svinova s přestupem v O-Kunčicích; N. Odry, Vítkov, Budišov 23:41 ze Suchdolu; New Jičín 23:40 ze Suchdolu; Karviná, Těšín, Třinec 2:43 z Bohumína; Orlová 0:06 z Hlaváku.
Tým | Z | S | B | |
---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha Sparta | 25 | 57:20 | 63 |
2. | SK Slavia Praha Slavia | 25 | 53:17 | 62 |
3. | FC Viktoria Plzeň Plzeň | 25 | 61:29 | 54 |
4. | 1. FC Slovácko Slovácko | 25 | 34:29 | 39 |
5. | FC Baník Ostrava Ostrava | 25 | 34:28 | 37 |
6. | FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav | 25 | 42:39 | 36 |
7. | SK Sigma Olomouc Olomouc | 25 | 34:34 | 33 |
8. | FK Teplice Teplice | 25 | 26:29 | 32 |
9. | FC Slovan Liberec Liberec | 25 | 35:39 | 32 |
10. | FK Jablonec Jablonec | 25 | 32:38 | 28 |
11. | Bohemians Praha 1905 Bohemians | 25 | 22:33 | 28 |
12. | FC Hradec Králové Hradec Kr. | 25 | 27:35 | 27 |
13. | FK Pardubice Pardubice | 25 | 23:36 | 23 |
14. | FC Zlín Zlín | 25 | 30:54 | 20 |
15. | MFK Karviná Karviná | 25 | 25:47 | 19 |
16. | SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice | 25 | 26:54 | 18 |