Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

VÝJEZD, MEMORIÁL

JE PŘED NÁMI POSLEDNÍ VÝJEZD DO NEDALEKÉHO TŘINCE. ZÁPAS ZAČÍNÁ V SOBOTU V 10:15 A VĚŘÍME, ŽE BANÍK KONEČNĚ VENKU VYHRAJE. JEDEME JEJ VŠICHNI PODPOŘIT. PO ZÁPASE POJEDEME PODPOŘIT NAŠE MLADÉ NADĚJE NA MEMORIÁL EVŽENA HADAMCZIKA 2016. TURNAJ SE KONÁ VE SPORTOVNÍ HALE NA DUBINĚ A VÝBĚR TÝMŮ JE DOST ZAJÍMAVÝ. KROMĚ NAŠÍ DRUŽBY BYLA NA TURNAJ POZVÁNA NAPŘ. SPARTA, OPAVA ČI BOHEMKA. UKAŽME MLADÝM CHACHARŮM, ŽE MAJÍ ZA CO BOJOVAT A LEPŠÍ FANOUŠKY NEŽ NÁS, NIKDE MÍT NEBUDOU!

 

    MEMORIÁL EVŽENA HADAMCZIKA 2016
           
      dopolední skupina 
1.Kolo 8:30 1 SFC Opava   Vítkovice
  8:50 3 Sparta Praha   Ružomberok
  9:10 5 Sigma Olomouc   1.SK Prostějov
           
2.Kolo 9:30 1 SFC Opava   Sparta Praha
  9:50 2 Vítkovice   1.SK Prostějov
  10:10 5 Sigma Olomouc   Ružomberok
           
3.Kolo 10:30 3 Sparta Praha   1.SK Prostějov
  10:50 1 SFC Opava   Ružomberok
  11:10 2 Vítkovice   Sigma Olomouc
           
4.Kolo 11:30 4 Ružomberok   1.SK Prostějov
  11:50 1 SFC Opava   Sigma Olomouc
  12:10 2 Vítkovice   Sparta Praha
           
5.Kolo 12:30 1 SFC Opava   1.SK Prostějov
  12:50 2 Vítkovice   Ružomberok
  13:10 3 Sparta Praha   Sigma Olomouc
           
      13:30-14:00 slavností zahájení
     
           
      odpolední skupina
1.Kolo 14:00 1 MFK Karviná   Bohemians 1905
  14:20 3 FC Baník Ostrava   1.FC Slovácko
  14:40 5 GKS Katowice   ČSFA Malacky
           
2.Kolo 15:00 1 MFK Karviná   FC Baník Ostrava
  15:20 2 Bohemians 1905   ČSFA Malacky
  15:40 5 GKS Katowice   1.FC Slovácko
           
3.Kolo 16:00 3 FC Baník Ostrava   ČSFA Malacky
  16:20 1 MFK Karviná   1.FC Slovácko
  16:40 2 Bohemians 1905   GKS Katowice
           
4.Kolo 17:00 4 1.FC Slovácko   ČSFA Malacky
  17:20 1 MFK Karviná   GKS Katowice
  17:40 2 Bohemians 1905   FC Baník Ostrava
           
5.Kolo 18:00 1 MFK Karviná   ČSFA Malacky
  18:20 2 Bohemians 1905   1.FC Slovácko
  18:40 3 FC Baník Ostrava   GKS Katowice
           
           
           
           
      A Skupina   B Skupina
    1. SFC Opava   MFK Karviná
    2. MFK Vítkovice   Bohemians 1905
    3. Sparta Praha   FC Baník Ostrava
    4. MFK Ružomberok   1.FC Slovácko
    5. Sigma Olomouc   GKS Katowice
    6. 1.SK Prostějov   ČSFA Malacky
Publikováno: 13.11.2016
Kategorie článků Blížící se zápas
31.07.2021 17:00

FC Baník Ostrava
vs

FC Fastav Zlín
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 1 3:2 3
2. FC Viktoria Plzeň 1 2:1 3
3. SK Dynamo Č. Budějovice 1 1:0 3
4. SK Slavia Praha 1 1:0 3
5. FK Jablonec 1 1:0 3
6. 1. FC Slovácko 1 1:0 3
7. FK Pardubice 1 2:2 1
8. MFK Karviná 1 2:2 1
9. FC Hradec Králové 1 1:1 1
10. Bohemians Praha 1905 1 1:1 1
11. SK Sigma Olomouc 1 2:3 0
12. FK Mladá Boleslav 1 1:2 0
13. FK Teplice 1 0:1 0
14. FC FASTAV Zlín 1 0:1 0
15. FC Baník Ostrava 1 0:1 0
16. FC Slovan Liberec 1 0:1 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele