V neděli 07.08.2016 od 16 h začíná FCB druholigová tour výjezdem do Znojma!!! Je nejen na hráčích a vedení FCB, ale i na fans, aby udělali vše proto, aby to byla jediná druholigová sezóna FCB. Proto jazda podpořit FCB nejen do Znojma, ale i na všechny další výjezdy a domácí zápasy!!! Tam i zpět pojede na pravidelných brněnských rychlících 3-5 vozů FCB, které pojedou z Brna do Znojma a zpět do Brna jako zvláštní vlak.
SMĚR ZNOJMO
Bohumín 8:35 (na konci vlaku vozy FCB do Znojma)
Ostrava hl. n. 8:42
Ostrava-Svinov 8:51
Studénka 9:01
Suchdol n/O 9:09
Hranice n/M 09:22
Přerov 9:41
Kojetín 9:57
Vyškov na Moravě 10:20
Brno hl.n. 10:57/11:15 (zvláštní vlak FCB vozů do Znojma)
Znojmo 13:00
Přípoj z: Orlová AN 7:45 do Bohumína; Odry 6:26 Fulnek 8:42 a N. Jičín 8:40 do Suchdolu; Bílovec 7:29 a Kopřivnice 8:11 do Studénky; Vsetín 8:20 a ValMez 8:40 do Hranic; Šumperk 8:09 do Brna; Třinec Centrale 7:23 Těšín 7:37 a Karviná 7:58 do Bohumína; Opava 7:42 Těšín 7:43 Havířov 8:05 a O-Kunčice 8:25 do Svinova; FM-Lipina 7:33 na Hlavák.
SMĚR OSTRAVA
Znojmo 18:30 (zvláštní vlak vozů FCB do Bohumína)
Brno hl.n. 20:30/21:02 (přepojení vozů FCB na rychlík do Bohumína)
Vyškov na Moravě 21:42
Kojetín 22:10
Přerov 22:25
Hranice n/M 22:44
Suchdol n/O 22:58
Studénka 23:07
O-Svinov 23:18
Ostrava hl.n. 23:27
Bohumín 23:34
Přípoj do: N. Jičín 23:30 ze Suchdolu; Těšín a Třinec 1:04 Regoijet ze Svinova, Karviná, Těšín a Třinec v 3:37 z Bohumína; Havířov 23:57 ze Svinova; Opava 23:57 ze Svinova; FM-Lipina 23:58 z Hlaváku; Orlová 23:37 nebo 3:52 z Bohumína, Kopřivnice 23:11 ze Studénky.
Tým | Z | S | B | |
---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha Sparta | 25 | 57:20 | 63 |
2. | SK Slavia Praha Slavia | 25 | 53:17 | 62 |
3. | FC Viktoria Plzeň Plzeň | 25 | 61:29 | 54 |
4. | 1. FC Slovácko Slovácko | 25 | 34:29 | 39 |
5. | FC Baník Ostrava Ostrava | 25 | 34:28 | 37 |
6. | FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav | 25 | 42:39 | 36 |
7. | SK Sigma Olomouc Olomouc | 25 | 34:34 | 33 |
8. | FK Teplice Teplice | 25 | 26:29 | 32 |
9. | FC Slovan Liberec Liberec | 25 | 35:39 | 32 |
10. | FK Jablonec Jablonec | 25 | 32:38 | 28 |
11. | Bohemians Praha 1905 Bohemians | 25 | 22:33 | 28 |
12. | FC Hradec Králové Hradec Kr. | 25 | 27:35 | 27 |
13. | FK Pardubice Pardubice | 25 | 23:36 | 23 |
14. | FC Zlín Zlín | 25 | 30:54 | 20 |
15. | MFK Karviná Karviná | 25 | 25:47 | 19 |
16. | SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice | 25 | 26:54 | 18 |