Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

VSTUPENKY A SPOJENÍ NA SLAVII

Důležitý zápas o čelo ligy hraje Baník na Slavii v pondělí 21. 09. 2009 od 17:30 h a je třeba ho určitě podpořit! Vstupenky pro fans Baníku z Ostravska jsou od středy ve fanshopu na Kuřím rynku a zakoupit je lze pouze do soboty, na místě už nebudou!!!

 

Info zde: http://www.fcb.cz/marketing/aktuality/posledni-sance-ziskat-listky-na-slavii.html

 

Vlakové spojení:

Jede se jako na jaře EC vlakem v 10:10 h ze Svinova, na kterém budou v předu 4 vagóny pro FCB. Opět uvádím Last-minute spojení. Zpět se jede opět z Vršovic přímým rychlíkem do většiny FCB měst, na kterém budou také vpředu 4 vagóny pro FCB.

 


SMĚR PRAHA
Bohumín 9:50 (EC 118 směr Praha);
Ostrava hl. n. 10:01;
O-SVINOV 10:10;
Hranice n/M 10:36;
Olomouc hl. n. 11:08;
Zábřeh n/M 11:34;
Č. Třebová 11:58;
Praha-Vršovice 13:49.
 
Fans z Těšínska a Kraviné mají do Bohumína následující přípoj:
Mosty u J. 8:30;
Jablunkov-Návsí 8:45;
Třinec 9:00;
Těšín 9:13;
Karviná hl. n. 9:29;
Bohumín 9:40.

 

Fans z Orlové mají na Hlavák do Ostravy tento bus:
Orlová AS 9:05
Orlová nemocnice 9:09
Orlová pošta 9:12
Orlová věžáky 9:13
Rychvald MÚ 9:23
Ostrava hlavní nádraží 9:45

 

Fans z Orlové mají do Bohumína tento bus:
Orlová AS 9:10
Dolní Lutyně střed 9:18
Skřečoň pošta 9:27
Bohumín ŽST 9:31

 

Fans z Opavska mají do Svinova následující přípoj:
Opava vých. 9:43;
O-Svinov 10:05.
 
Fans z Těšína a Havířova mají do Svinova následující přípoj:
Těšín 8:42;
Albrechtice u ČT 8:54
Havířov 9:04;
O-Kunčice 9:19;
O-Vítkovice 9:24;
O-Svinov 9:30.
 
Fans z FM-Lipinska mají do Ostravy následující přípoj:
Frenštát p/R 7:48;
Frýdlant n/O 8:10;
FM-Lipina 8:27;
Vratimov 8:44;
O-Kunčice 8:49;
O-střed 8:55;
Ostrava-Stodolní 8:57;
Ostrava hl. n. 9:01.
 
Fans ze Studénky a Suchdolu jedou na EC vlak osobákem do Hranic n/M:
Jistebník 8:53;
Studénka 9:00;
Suchdol n/O 9:08;
Hranice n/M 9:25 (přestup na EC vlak do Prahy).
 
Fans z Kopřivnicka mají do Studénky na osobák do Hranic n/M následující přípoj:
Štramberk 8:18;
Kopřivnice 8:23;
Kopřivnice zast. 8:25;
Příbor 8:31;
Studénka 8:48.

 

Fans z Bílovce mají do Studénky na osobák do Hranic n/M následující přípoj:
Bílovec 8:34;
Studénka město 8:46;
Studénka 8:49.
 
Fans z Fulneku mají do Suchdolu na osobák do Hranic n/M následující přípoj:
Fulnek 8:30;
Suchdol n/O 8:43.
 
Fans z N. Jičína mají do Suchdolu na osobák do Hranic n/M následující přípoj:
N. Jičín 8:03;
Suchdol n/O 8:18.
 
Fans z Vítkovska mají do Suchdolu na osobák do Hranic n/M následující přípoj:
Budišov n/B 6:38;
Vítkov 07:10;
Jakubčovice 7:31;
Odry 8:00;
Suchdol n/O 8:14
 
Fans z Valašska mají do Hranic n/M následující přípoj:
Vsetín 8:54;
ValMez 9:12;
Hranice n/M 9:35.
 
 
LAST-MINUTE SPOJENÍ DO PRAHY
Třinec 10:57 (EC 144 směr Praha);
Těšín 11:08;
Havířov 11:26;
O-Vítkovice 11:40;
(Bohumín 11:32, Ostrava hl. n. 11:42 - Přímé vozy z Bohumína na EC vlak ve Svinově);
O-Svinov 12:10;
Hranice n/M 12:36;
Olomouc hl. n. 13:08;
Zábřeh n/M 13:34;
Č. Třebová 13:58;
Praha-Vršovice 15:49.
Přípoj z: Karviná 10:57, Opava 11:43, FM-Lipina 10:27, Orlová 11:00)

 

SPOJENÍ DO PRAHY PRO FCB KRAVAŤÁKY
Ostrava hl.n. 13:27 (SC506 Pendolino)
O-Svinov 13:36;
Olomouc hl. n. 14:24;
Praha hl.n. 16:35.
Přípoj z: Karviná 12:57, Těšín 12:42, Havířov 13:04, Opava 12:30, FM-Lipina 12:27, Orlová 12:40)

 


SMĚR OSTRAVA
Praha-Vršovice 20:45 (R443 směr Humenné);
Č. Třebová 22:42
Olomouc hl.n. 23:29
Hranice n/M 0:01
Suchdol n/O 0:16
Studénka 0:25
O-Svinov 0:37
Ostrava hl.n. 0:46
Bohumín 0:57
Karviná hl.n. 1:30
Těšín 1:49
Třinec 2:00

 

Fans do Havířova mají ze Svinova následující přípoj:
Ostrava-Svinov 0:41;
Ostrava-Vítkovice 0:47;
Ostrava-Kunčice 0:50;
Havířov 1:06.

 

Fans do Lipinska a Frýdlantu n/O mají přípoj z O-Kunčic následující přípoj:
Ostrava-Kunčice 0:52;
FM-Lipina 1:03;
Frýdlant n/O 1:16.

 

Fans na Opavsko mají ze Svinova následující přípoj:
Ostrava-Svinov 0:41;
Děhylov 0:48;
Háj ve Slezsku 0:56;
Štítina 1:04;
Opava východ  1:12.

 

Fans do Orlové mají z Bohumína tento bus:
Bohumín ŽST 3:52
Dolní Lutyně střed 4:01
Orlová AS 4:08

Publikováno: 17.09.2009
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 9 18:7 23
2. SK Slavia Praha 10 34:9 22
3. AC Sparta Praha 10 15:9 17
4. Bohemians Praha 1905 10 14:12 15
5. FC Slovan Liberec 10 15:14 14
6. FC Zbrojovka Brno 9 16:17 14
7. FC Hradec Králové 10 8:10 14
8. FK Jablonec 10 18:16 13
9. FK Mladá Boleslav 10 15:13 13
10. 1. FC Slovácko 10 12:14 13
11. FK Teplice 10 17:22 13
12. SK Sigma Olomouc 10 13:12 11
13. SK Dynamo Č. Budějovice 10 10:19 11
14. FC Baník Ostrava 10 14:15 10
15. FC Trinity Zlín 10 8:15 8
16. FK Pardubice 10 5:28 3
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.