Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Vlakový výjezd do Liberce!!!

Klasicky v pátek 21.10.2011 ve 20:15 h hraje Baník v Liberci další ligové kolo. Jazda opět podpořit FCB!!! Pro neautobusové  a neauto výjezďáky uvádím klasické vlakové spojení. Jede se ve 12:04 h ze Svinova s přestupem v Pardubicích. Pro ty, kteří mohou jet až na poslední chvíli, ještě uvádím vlak v 14h ze Svinova. Po zápase se navštíví putyka a pak se jede ve 4h rychlíkem do Pardubic a Ostravy.

 

SMĚR LIBEREC
Hlavní voj:

Třinec 10:52 (Ex240 směr Praha)
Těšín 11:03
Karviná 11:21
Bohumín 11:46
Ostrava hl. n. 11:55
Ostrava-Svinov 12:04
Hranice n/M 12:32
Olomouc hl. n. 13:02
Zábřeh n/M 13:32
Č. Třebová 13:58;
Pardubice příj. 14:32 (přestup na rychlík směr Liberec)
Pardubice odj. 14:55
Liberec 17:58
Přípoj z: Havířov 11:05 do Svinova; Opava vých. 11:12 do Svinova; FM-Lipina 10:27 na Hlavák, Orlová AN 11:00 do Bohumína, ValMez 11:43 do Hranic.

 

Závoj:
Bohumín 13:46 (EC110 směr Praha)
Ostrava hl. n. 13:55
Ostrava-Svinov 14:04
Hranice n/M 14:32
Olomouc hl. n. 15:02
Zábřeh n/M 15:32
Č. Třebová 15:58;
Pardubice příj. 16:32 (přestup na rychlík směr Liberec)
Pardubice odj. 16:55
Liberec 19:58
Přípoj z: Karviná 12:59 do Bohumína; Třinec 12:52, Těšín 13:04 a Havířov 13:21 na Hlavák; Opava vých. 13:12 do Svinova; FM-Lipina 12:57 na Hlavák, Orlová Pošta 13:12 do Ostravy na Hlavák, ValMez 13:43 do Hranic.

 

SMĚR OSTRAVA
Liberec 04:00
(R 981 do Pardubic)
Pardubice příj. 07:02 (přestup na expres směr Žilina)
Pardubice odj. 7:25
Č. Třebová 8:03
Zábřeh n/M 8:27
Olomouc hl. n. 8:54
Hranice n/M 9:26
Ostrava-Svinov 9:54
Ostrava hl. n. 10:03
Bohumín 10:12
Karviná hl.n. 10:25
Těšín 10:56
Třinec 11:06
Přípoj do: Suchdol, Studénka 10:20 z Hranic; do Vítkova 11:12, Fulneku 11:10 a N. Jičína 11:10 ze Suchdolu; do Bílovce 11:10 a Kopřivnice 11:11 ze Studénky; Valmez 09:48 z Hranic; O-Kunčic a Havířova, Těšína 10:22 ze Svinova; Opavy 10:06 ze Svinova; FM-Lipiny v 10:45 z Hlaváku; Orlová 10:19 z Bohumína-kovošrotu.

Publikováno: 21.10.2011
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha Sparta 30 70:26 76
2. SK Slavia Praha Slavia 30 62:23 72
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 30 67:33 62
4. FC Baník Ostrava Ostrava 30 48:39 45
5. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 30 50:46 44
6. 1. FC Slovácko Slovácko 30 39:40 41
7. FC Slovan Liberec Liberec 30 46:46 40
8. SK Sigma Olomouc Olomouc 30 40:45 37
9. FC Hradec Králové Hradec Kr. 30 32:38 37
10. FK Teplice Teplice 30 31:40 36
11. Bohemians Praha 1905 Bohemians 30 29:40 35
12. FK Jablonec Jablonec 30 35:45 30
13. FK Pardubice Pardubice 30 29:42 28
14. MFK Karviná Karviná 30 30:52 25
15. FC Zlín Zlín 30 36:61 25
16. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 30 34:62 24
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.