Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Vlakový výjezd do Liberce!!!

Klasicky v pátek 21.10.2011 ve 20:15 h hraje Baník v Liberci další ligové kolo. Jazda opět podpořit FCB!!! Pro neautobusové  a neauto výjezďáky uvádím klasické vlakové spojení. Jede se ve 12:04 h ze Svinova s přestupem v Pardubicích. Pro ty, kteří mohou jet až na poslední chvíli, ještě uvádím vlak v 14h ze Svinova. Po zápase se navštíví putyka a pak se jede ve 4h rychlíkem do Pardubic a Ostravy.

 

SMĚR LIBEREC
Hlavní voj:

Třinec 10:52 (Ex240 směr Praha)
Těšín 11:03
Karviná 11:21
Bohumín 11:46
Ostrava hl. n. 11:55
Ostrava-Svinov 12:04
Hranice n/M 12:32
Olomouc hl. n. 13:02
Zábřeh n/M 13:32
Č. Třebová 13:58;
Pardubice příj. 14:32 (přestup na rychlík směr Liberec)
Pardubice odj. 14:55
Liberec 17:58
Přípoj z: Havířov 11:05 do Svinova; Opava vých. 11:12 do Svinova; FM-Lipina 10:27 na Hlavák, Orlová AN 11:00 do Bohumína, ValMez 11:43 do Hranic.

 

Závoj:
Bohumín 13:46 (EC110 směr Praha)
Ostrava hl. n. 13:55
Ostrava-Svinov 14:04
Hranice n/M 14:32
Olomouc hl. n. 15:02
Zábřeh n/M 15:32
Č. Třebová 15:58;
Pardubice příj. 16:32 (přestup na rychlík směr Liberec)
Pardubice odj. 16:55
Liberec 19:58
Přípoj z: Karviná 12:59 do Bohumína; Třinec 12:52, Těšín 13:04 a Havířov 13:21 na Hlavák; Opava vých. 13:12 do Svinova; FM-Lipina 12:57 na Hlavák, Orlová Pošta 13:12 do Ostravy na Hlavák, ValMez 13:43 do Hranic.

 

SMĚR OSTRAVA
Liberec 04:00
(R 981 do Pardubic)
Pardubice příj. 07:02 (přestup na expres směr Žilina)
Pardubice odj. 7:25
Č. Třebová 8:03
Zábřeh n/M 8:27
Olomouc hl. n. 8:54
Hranice n/M 9:26
Ostrava-Svinov 9:54
Ostrava hl. n. 10:03
Bohumín 10:12
Karviná hl.n. 10:25
Těšín 10:56
Třinec 11:06
Přípoj do: Suchdol, Studénka 10:20 z Hranic; do Vítkova 11:12, Fulneku 11:10 a N. Jičína 11:10 ze Suchdolu; do Bílovce 11:10 a Kopřivnice 11:11 ze Studénky; Valmez 09:48 z Hranic; O-Kunčic a Havířova, Těšína 10:22 ze Svinova; Opavy 10:06 ze Svinova; FM-Lipiny v 10:45 z Hlaváku; Orlová 10:19 z Bohumína-kovošrotu.

Publikováno: 21.10.2011
Kategorie článků Blížící se zápas
24.04.2021 14:00

SK Sigma Olomouc
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 27 73:15 71
2. FK Jablonec 28 48:29 56
3. AC Sparta Praha 26 55:29 54
4. 1. FC Slovácko 27 47:27 50
5. FC Viktoria Plzeň 26 45:29 45
6. FC Slovan Liberec 27 37:24 43
7. FC Baník Ostrava 28 39:27 41
8. FK Pardubice 27 29:35 41
9. SK Sigma Olomouc 28 35:29 39
10. Bohemians Praha 1905 27 29:29 34
11. MFK Karviná 28 31:42 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 28 29:40 32
13. FC FASTAV Zlín 27 26:37 29
14. FK Mladá Boleslav 28 35:45 27
15. FK Teplice 27 29:57 24
16. Zbrojovka Brno 27 22:41 20
17. 1. FK Příbram 27 18:54 17
18. Slezský FC Opava 27 16:54 15
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele