Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

VLAKOVÉHO SPOJENÍ NA VÝJEZD na POHÁR DO FRÝDKU-MÍSTKU!!!

VLAKOVÉHO SPOJENÍ NA VÝJEZD na POHÁR DO FRÝDKU-MÍSTKU!!!

Již tuto středu 5. září 2007 v 17 h začne pohár ČMFS i pro náš Baníček a to na hřišti „Stovky“ (neplést si z hřištěm u nádraží) s klubem Fotbal Frýdek-Místek, který trénuje náš někdejší skvělý hráč, bojovník, hečař, anti-Kubíčkovec a mistr ve sběru žlutých karet: Radek Látal. Radek měl také nezanedbatelný podíl na zisku mistrovského titulu Baníčku! Nebylo by špatné skandovat Radkovo jméno po zápase, obdobně jako u Libora Foresta Žůrka ve Zlíně.
Protože do Frýdku určitě každý pojede dle toho, jak skončí v práci, ve škole nebo u své milenky či milence, přikládám spojení netradičně několika vlaky (5. spojení). Vlaky z Ostravy do Frýdku jedou každou půlhodinu (viz 1. tabulka). Přípojné vlaky z dalších měst, jsou uvedeny v dalších tabulkách. Za přestupní stanicí, je vždy uvedena zkratka pro lepší orientaci při přestupech (např. „O-Kunčice (1B)“, přestup „1B“ pro fans od Těšína a od O-Svinova). Když je v tabulce u některého přípoje volný sloupec, tak žádný přípojný vlak v této časové poloze nejede. Vím, že je to trochu nepřehledné, ale nenapadl mne jiný způsob uvedení spojů, když jsem Vám chtěl uvést 5 spojení na pohárový zápas Baníčku ve FM.
Zpět máte spojení uvedeno už běžným způsobem i s přípojnými vlaky.

1. Spojení z Ostravy:
 
Nádraží    1. spoj    2. spoj    3. spoj    4. spoj    5. spoj      
Ostrava hl. n. (1A)    13:44    14:14    14:44    15:14    15:44      
Ostrava střed    13:50    14:20    14:50    15:20    15:50      
O-Kunčice (1B)    14:00    14:30    15:00    15:30    16:00      
Vratimov    14:04    14:34    15:04    15:34    16:04      
Paskov    14:12    14:42    15:12    15:42    16:12      
Lískovec    14:19    14:49    15:19    15:49    16:19      
Frýdek-Místek    14:23    15:53    15:23    15:53    16:23     

(1.A) Spojení z Jablunkovska, Třince, Karviné, Bohumína na vlaky z Ostravy hl. n. do FM:
 
Nádraží    1. spoj    2. spoj    3. spoj    4. spoj    5. spoj    5. spoj      
Mosty u J.    11:57        12:57        13:57    14:57      
Jablunkov    12:07        13:07        14:07    15:07      
Třinec    12:22        13:22        14:22    15:22      
Č. Těšín (1F)    12:36        13:36        14:36    15:32      
Karviná hl. n.    12:56        13:56        14:56          
Dětmarovice    13:03        14:03        15:03          
Bohumín    13:24        14:24        15:24          
Ostrava hl. n. (1A)    13:32        14:32        15:32         
 
(1.B) Spojení z Havířova na vlaky z O-Kunčic do FM:
 
Nádraží    1. spoj    2. spoj    3. spoj    4. spoj    5. spoj      
Albrechtice u ČT        13:57    14:27    14:57    15:27      
Havířov    13:39    14:09    14:39    15:09    15:39      
O-Kunčice (1B)    13:51    14:21    14:51    15:21    15:51     


(1.B) Spojení z Opavy, Ostravy-Svinova na vlaky z O-Kunčic do FM:
 
Nádraží    1. spoj    2. spoj    3. spoj    4. spoj    5. spoj      
Opava východ        13:30    14:14    14:32    14:52      
Štítina        13:42    /    14:42    /      
Háj ve Sl.        13:50    /    14:50    /      
Děhylov        13:57    /    14:57    /      
O-Svinov (1C)    13:46    14:16    14:46    15:16    15:46      
O-Vítkovice    13:54    14:24    14:54    15:24    15:54      
O-Kunčice (1B)    13:58    14:28    14:58    15:28    15:58     

(1C) Spojení z Přerova, Lipníku, Hranic, Suchdolu a Studénky na vlaky z O-Svinova přes O-Kunčice do FM:
 
Nádraží    1. spoj    2. spoj    3. spoj    4. spoj    5. spoj      
Přerov    12:05            14:05    14:26      
Lipník n/B    12:18            14:18    /      
Hranice n/M    12:30            14:30    14:46      
Suchdol n/O (1E)    12:47            14:47    15:00      
H. Životice    12:52            14:52    /      
Studénka (1D)    12:59            14:59    15:09      
Jistebník    13:05            15:05    /      
O-Svinov (1C)    13:12            15:12    15:20     
(1D) Spojení z Bílovce a Studénky města na vlaky ze Studénky přes O-Svinov a O-Kunčice do FM:
 
Nádraží    1. spoj    2. spoj    3. spoj    4. spoj    4. spoj      
Bílovec    12:30            14:30          
Studénka město    12:41            14:41          
Studénka (1D)    12:43            14:44         

(1E) Spojení z Budišova, Vítkova, oder na vlaky ze Suchdolu n/O přes O-Svinov a O-Kunčice do FM:
 
Nádraží    1. spoj    2. spoj    3. spoj    4. spoj    4. spoj      
Budišov n/B    11:33            12:37          
Vítkov    12:01            13:00          
Jakubčovice n/O    12:22            13:21          
Odry    12:30            13:32    14:32      
Suchdol n/O (1E)    12:43            13:46    14:45      
                         

(1F) Spojení z Č. Těšína, Hnojníku a Dobré do FM:
 
Nádraží    1. spoj    2. spoj    3. spoj    4. spoj    4. spoj      
Č. Těšín (1F)    13:37        14:37        15:37      
Ropice    13:42        14:42        15:42      
Hnojník    13:57        14:57        15:57      
Dobrá u FM    14:12        15:12        16:12      
Frýdek-Místek    14:18        15:18        16:18     


2. Spojení z ValMezu, Veřovic, Frenu a Frýdlantu FM:
 
Nádraží    1. spoj    2. spoj    3. spoj    4. spoj    5. spoj      
ValMez    13:09            14:30          
Hostašovice (2A)    13:20            14:41          
Veřovice (2B)    13:36    14:06        14:54          
Frenštát p/R    13:51    14:20    14:51    15:20    15:45      
Frýdlant n/O    14:11    14:43    15:13    15:43    16:13      
Frýdek-Místek    14:26    14:56    15:26    15:56    16:26     

(2A) Spojení z Nového jičína hor. nádr.na vlaky z Hostašovic do FM:
 
Nádraží    1. spoj    2. spoj    3. spoj    4. spoj    5. spoj      
Nový Jičín hor. nádr.    12:17            14:20          
Bludovice    12:21            14:24          
Hodslavice    12:26            14:29          
Mořkov    12:30            14:33          
Hostašovice (2A)    12:35            14:38         

(2B) Spojení z Příbora, Kopřivnice, Štramberka a Ženklavy na vlaky z Veřovic do FM:
 
Nádraží    1. spoj    2. spoj    3. spoj    4. spoj    5. spoj      
Příbor    13:06    13:29        14:21          
Kopřivnice zast.    13:10    13:35        14:29          
Kopřivnice    13:13    13:38        14:32          
Štramberk    13:19    13:43        14:37          
Ženklava    13:23    13:47        14:41          
Veřovice (2B)    13:31    13:56        14:50         


SMĚR FRÝDEK-MÍSTEK - OSTRAVA
Frýdek-Místek    19:30;
Lískovec        19:35;
Paskov            19:41;
Vratimov        19:46;
O-Kunčice        19:49;
Ostrava střed        20:00;
Ostrava hl. n.        20:06.

Fans do Bohumína, Karviné mají z Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Ostrava hl. n.        20:25;
Bohumín        20:33;
Dětmarovice        20:44;
Karviná hl. n.        20:51.

Frýdek-Místek – Hnojník – Č. Těšín
Frýdek-Místek    19:32;
Dobrá u FM        19:39;
Hnojník        19:54;
Ropice            20:03;
Č. Těšín        20:08.

Fans do Třince a jablunkova mají z Č. Těšína přípoj následujícím osobákem:
Č. Těšín    20:22;
Třinec        20:32;
Bystřice n/O    20:42;
Jablunkov    20:50;
Mosty u J.    21:02.


Fans do Havířova mají z O-Kunčic přípoj následujícím osobákem:
Ostrava-Kunčice    20:29;
Havířov        20:43;
Albrechtice u ČT    20:54.

Fans do O-Svinova mají přípoj z O-Kunčic následujícím osobákem:
Ostrava-Kunčice    19:52;
O-Vítkovice        19:59;
O-Svinov        20:05.

Fans do Studénky, Suchdolu n/O, Hranic n/M, Lipníka a Přerova mají přípoj z O-Svinova následujícím osobákem:
O-Svinov        20:45;
Jistebník        20:54;
Studénka        20:59;
H. Životice        21:05;
Suchdol n/O        21:09;
Hranice n/M        21:27;
Lipník n/B        21:39;
Přerov            21:53.

Frýdek-Místek – ValMez:
Frýdek-Místek    19:27   
Frýdlant n/O        19:41;
Frenštát p/R        20:09;
Veřovice        20:27;
Hostašovice        20:44;
ValMez        20:55.


SkSlezská

Publikováno: 03.09.2007
Kategorie článků Blížící se zápas
07.08.2021 16:00

SK Dynamo České Budějovice
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 2 8:2 6
2. SK Slavia Praha 2 4:1 6
3. FC Viktoria Plzeň 2 4:2 6
4. 1. FC Slovácko 2 2:0 6
5. FC Baník Ostrava 2 5:2 3
6. FK Mladá Boleslav 2 4:2 3
7. SK Sigma Olomouc 2 5:5 3
8. SK Dynamo Č. Budějovice 2 1:1 3
9. FK Jablonec 2 1:3 3
10. MFK Karviná 2 3:3 2
11. FC Hradec Králové 2 2:2 2
12. FK Pardubice 2 4:5 1
13. Bohemians Praha 1905 2 2:3 1
14. FK Teplice 2 1:4 0
15. FC FASTAV Zlín 2 1:6 0
16. FC Slovan Liberec 2 0:6 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele