Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

VLAKOVÉ SPOJENÍ NA VÝJEZD NA ŽIŽKOV!!! UKAŽME, ŽE PONDĚLNÍM TERMÍNEM NÁS NEODRADÍ!!!

V pondělí 1. října 2007 od 17:15 h hraje náš Baníček na Žižkově. Zapomeňte na nevydařený zápas se Sigmou, každé mužstvo si vybere den blbec... Jeďme v co největším počtu na Žižkov a podpořme náš Baníček!!! Ukážeme všem, že pondělním termínem nás neodradí! Také fans z Čech, nechť se dostaví v hojném počtu!

Jede se stejně jako na Slavii. Sraz je na svinovském nádraží v 10:15 h a jede se v 10:37 h rychlíkem směr Brno do Přerova, kde se přesedá na rychlík směr Cheb do Prahy. Pro ty, kteří nestihnou rychlík v 10:37 h ze Svinova, uvádím ještě pozdější spojení vlakem EC 106 ve 12:10 h ze Svinova, který je v Praze v 15:54 h, což v poho stihnete na Žižkov, který asi 10 min od Hlaváku. Zpět je spojení dobré. Jede se rychlíkem směr Košice, který nás rozveze do hlavních míst na Ostravsku a od tohoto rychlíku jsou i přípoje do dalších měst.


SMĚR OSTRAVA – PRAHA
Bohumín 10:16 (rychlík směr Brno hl. n.);
Ostrava hl. n. 10:27;
Ostrava-Svinov 10:37;
Studénka 10:49;
Suchdol n/O 10:58;
Hranice n/M 11:13;
Přerov příj. 11:31 (přestup na rychlík směr Cheb);
Přerov odj. 11:36;
Olomouc hl. n. 11:53;
Zábřeh n/M 12:31;
Praha hl. n. 15:05.

Fans z Karvinska mají na rychlík do Bohumína přípoj následujícím osobákem:
Karviná hl. n. 9:56;
Petrovice u K. 9:51;
Dětmarovice 10:03;
D. Lutyně 10:07;
Bohumín 10:11.

Fans z Jablunkova, Třince, Č. Těšína a Havířova mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím rychlíkem:
Jablunkov-Návsí 9:26;
Třinec 9:37;
Český Těšín 9:45;
Havířov 10:02;
Ostrava-Kunčice 10:13;
Ostrava-Vítkovice 10:18;
Ostrava-Svinov 10:24.

Fans z Opavska mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Opava východ 9:32;
Štítina 9:42;
Háj ve Slezsku 9:50;
Děhylov 9:57;
Ostrava-Svinov 10:05.

Fans z Lipinska a Frýdlantu n/O mají na rychlík do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Frenštát p/R 8:47;
Frýdlant n/O 9:13;
Frýdek-Lipina 9:30;
Lískovec u Lipiny 9:35;
Paskov 9:41;
Vratimov 9:46;
Ostrava-Kunčice 9:50;
Ostrava střed 9:57;
Ostrava hl. n. 10:03.

Fans z Veřovic, Ženklavy, Štramberka, Příbora a Kopřivnice mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Veřovice 10:03;
Ženklava 10:11;
Štramberk 10:17;
Kopřivnice 10:21;
Kopřivnice zast. 10:23;
Příbor 10:29;
Studénka 10:40.

Fans z Bílovce a Studénky města mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Bílovec 10:30;
Studénka město 10:41;
Studénka 10:43.

Fans z Nového Jičína mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Nový Jičín město 10:28;
Suchdol n/O 10:43.

Fans z Fulneku mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Fulnek 10:32;
H. Životice m. nádr. 10:39;
Suchdol n/O 10:45.

Fans z Vítkovska a Oder mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Budišov n/B 9:32;
Vítkov 10:00;
Jakubčovice n/O 10:21;
Odry 10:29;
Suchdol n/O 10:43.

Fans z Valašska a Lipníku n/B mají na rychlík do Přerova přípoj následujícím rychlíkem:
Vsetín 10:23;
ValMez 10:41;
Hranice n/M 11:07;
Lipník n/B 11:15;
Přerov 11:26.

POZDĚJŠÍ SPOJENÍ OSTRAVA – PRAHA
Karviná hl. n. 10:56 (fans z Karviné jedou do Bohumína osobákem);
Petrovice u K. 11:26; (EC 106 Warszawa – Praha)
Bohumín 11:38;
Ostrava hl. n. 11:49;
Ostrava-Svinov příj. 11:55 – odj. 12:10;
Hranice n/M 12:37;
Olomouc hl. n. 13:10;
Praha hl. n. 15:54.

Fans z Třince, Č. Těšína a Havířova jedou do Svinova EC 140 Zvolen – O-Svinov – Praha, který se ve Svinově spojuje s EC 106 z Warszawy a obě části jedou společně do Prahy:
Třinec 11:09;
Český Těšín 11:19;
Havířov 11:36;
Ostrava-Vítkovice 11:50;
Ostrava-Svinov 11:56.


SMĚR PRAHA - OSTRAVA
Praha hl. n. 20:02 (rychlík směr Košice);
Č. Třebová 22:01;
Zábřeh n/M 22:35;
Olomouc hl.n. 23:12;
Hranice n/M 23:45;
Suchdol n/O 23:59;
Studénka 0:08;
O-Svinov 0:20;
Ostrava hl. n. 0:29;
Bohumín 0:40;
Petrovice u K. 2:05;
Karviná hl. n. 1:31;
Č. Těšín 1:48;
Třinec 1:58;
Jablunkov-Návsí 2:11.

Fans do Havířova mají ze Svinova od rychlíku přípoj následujícím osobákem:
Ostrava-Svinov 0:46;
Ostrava-Vítkovice 0:54;
Ostrava-Kunčice 0:58;
Havířov 1:11.

Fans do Lipinska a Frýdlantu n/O mají přípoj z Ostravy hl. n. od rychlíku následujícím osobákem:
Ostrava hl. n. 0:44;
Ostrava střed 0:50;
Ostrava-Kunčice 1:00;
Vratimov 1:03;
Paskov 1:09;
Lískovec u Lipiny 1:16;
Frýdek-Místek-Lipina 1:23;
Frýdlant n/O 1:35.

Fans na Opavsko mají ze Svinova od rychlíku přípoj následujícím osobákem:
Ostrava-Svinov 0:47;
Děhylov 0:52;
Háj ve Slezsku 0:59;
Štítina 1:07;
Opava východ 1:15.

Publikováno: 25.09.2007
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 30 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 45:48 38
8. FC Slovan Liberec 30 29:38 37
9. SK Sigma Olomouc 30 39:37 37
10. SK Dynamo Č. Budějovice 30 40:46 36
11. FC FASTAV Zlín 30 36:53 30
12. FK Teplice 30 29:49 27
13. FK Jablonec 30 22:45 26
14. Bohemians Praha 1905 30 34:56 26
15. FK Pardubice 30 35:67 24
16. MFK Karviná 30 30:52 17
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.