Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Vlakové spojení na výjezd na Žižkov!

Na výjezd na 4. kolo v neděli 24.08.2008 - 20:15 h na Žižkov se jede EC vlakem ve 12:10 h ze Svinova. EC vlak jede přes Těšín - Havířov - O-Vítkovice a O-Svinov. Z Bohumína jedou přímé vagóny do Svinova, na kterých bude za lokomotivou jeden vagón pro fans FCB. Tyto vagóny z Bohumína se ve Svinově dopředu připojí na EC vlak od Havířova a vlak jede společně s oběmi částmi do Prahy. Zpět se bohužel nejede lůžkovým expresem směr Moskva, ale rychlíkem směr Košice, na kterém budou vzadu 3 vagóny pro fans FCB. Alespoň tak pojedeme všichni společně. Pro opozdilce uvádím pozdější spojení. Na vlaku v 14:10 h ze Svinova bude za lokomotivou také jeden vagón pro fans FCB.

 

SMĚR OSTRAVA - PRAHA

Třinec 10:58 (EC 144 Praha hl. n.);

Těšín 11:12;

Havířov 11:30;

O-Vítkovice 11:44;

O-Svinov příj. 11:52

Bohumín11:34 (Sp 1604);

Ostrava hl. n. 11:44;

O-Svinov příj. 11:50 (vlak z Bohumína se připojí na začátek EC 144);

O-Svinov odj. 12:10;

Hranice n/M 12:36;

Olomouc hl. n. 13:07;

Zábřeh n/M 13:39;

Č. Třebová 14:06;

Pardibice 14:41;

Praha hl. n. 16:00.

 

Fans z Opavska mají do Svinova následující přípoj:
Opava vých. 11:30;
Štítina 11:39;
Háj ve Slezsku 11:47;
Děhylov 11:54
O-Svinov 12:02.
 
Fans z Karviné mají do Bohumína následující přípoj:
Karviná hl. n. 10:57;
Dětmarovice 11:04;
Bohumín 11:12.
 
Fans z FM-Lipinska mají do Ostravy následující přípoj:
Frenštát p/R 9:53;
Frýdlant n/O 10:15;
FM-Lipina 10:32;
Vratimov 10:50;
O-Kunčice 10:54;
O-střed 11:00;
Ostrava-Stodolní 11:03;
Ostrava hl. n. 11:06.
 
Fans ze Studénky a Suchdolu jedou na EC do Hranic n/M (nádražka s Radegastem!):
Jistebník 10:52;
Studénka 10:58;
Suchdol n/O 11:08;
Hranice n/M 11:26 (přestup na EC vlak do Prahy).
 
Fans z Kopřivnicka mají do Studénky na osobák do Hranic n/M následující přípoj:
Štramberk 9:58;
Kopřivnice 10:02;
Kopřivnice zast. 10:04;
Příbor 10:09;
Studénka 10:26.

 

Fans z Bílovce mají do Studénky na osobák do Hranic n/M následující přípoj:
Bílovec 10:35;
Studénka město 10:46;
Studénka 10:48.
 
Fans z Fulneku mají do Suchdolu na osobák do Hranic n/M následující přípoj:
Fulnek 10:30;
Suchdol n/O 10:35.
 
Fans z N. Jičína mají do Suchdolu na osobák do Hranic n/M následující přípoj:
N. Jičín 10:28;
Suchdol n/O 10:42.
 
Fans z Vítkovska mají do Suchdolu na osobák do Hranic n/M následující přípoj:
Budišov n/B 9:32;
Vítkov 10:00;
Jakubčovice 10:21;
Odry 10:29;
Suchdol n/O 10:43.
 
Fans z Valašska mají do Hranic n/M následující přípoj:
Vsetín 11:28;
ValMez 11:48;
Hranice n/M 12:19.
 
 
Pozdější spojení do Prahy
Bohumín13:50;
Ostrava hl. n. 14:01;
O-Svinov odj. 14:10;
Hranice n/M 14:36;
Olomouc hl. n. 15:07;
Zábřeh n/M 15:39;
Praha hl. n. 18:00.
 
Bohumín14:50;
Ostrava hl. n. 15:01;
O-Svinov odj. 15:10;
Olomouc hl. n. 15:05;
Praha-Holešovice 18:32.

 

Bohumín15:50;
Ostrava hl. n. 16:01;
O-Svinov odj. 16:10;
Hranice n/M 16:36;
Olomouc hl. n. 17:07;
Zábřeh n/M 17:39;
Praha hl. n. 19:59.


SMĚR PRAHA - OSTRAVA
Praha hl. n. 0:06;
Pardubice 1:26;
Č. Třebová 2:12;
Olomouc hl. n. 3:12;
Hranice n/M 3:44;
Suchdol n/O 3:57;
Studénka 4:06;
O-Svinov 4:18;
Ostrava hl. n. 4:27;
Bohumín 4:38;
Karviná hl. n. 4:49;
Těšín 4:47;
Třinec 5:18;
Jablunkov-Návsí 5:33.

 

Fans na Opavsko mají ze Svinova následující přípoj:
O-Svinov 4:45;
Děhylov 4:55;
Háj ve Slezsku 5:02;
Štítina 5:11;
Opava vých. 5:19.
 
Fans na Havířovsko mají ze Svinova následující přípoj:
O-Svinov 4:43;
O-Vítkovice 4:49,
O-Kunčice 4:54;
Havířov 5:08.
 
Fans na FM-Lipinsko mají z Ostravy následující přípoj:
Ostrava hl. n. 4:48;
O-Stodolní 4:51;
O-střed 4:54;
O-Kunčice 5:00;
Vratimov 5:04;
FM-Lipinsko 5:24;
Frýdlant n/O 5:43;
Frenštát p/R 6:11.

 

Fans na Kopřivnicko mají ze Studénky následující přípoj:
Studénka 4:10;
Příbor 4:26;
Kopřivnice zast. 4:31;
Kopřivnice 4:34;
Štramberk 4:38.

 

Fans do Bílovce mají ze Studénky následující přípoj:
Studénka 4:49;
Studénka město 4:51;
Bílovec 5:00.

 

Fans do N. Jičína mají ze Suchdolu následující přípoj:
Suchdol n/O 4:17;
N. Jičín 4:32.

 

Fans do Fulneku mají ze Suchdolu následující přípoj:
Suchdol n/O 4:15;
N. Jičín 4:28.

 

Fans na Vítkovsko mají ze Suchdolu následující přípoj:
Suchdol n/O 5:13;
Odry 5:27;
Jakubčovice 5:34;
Vítkov 5:55;
Budišov n/B 6:22.

 

Fans na Valašsko mají z Hranic n/M následující přípoj:
Hranice n/M 5:00;
ValMez 5:31;
Vsetín 5:56.

Publikováno: 18.08.2008
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 30 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 45:48 38
8. FC Slovan Liberec 30 29:38 37
9. SK Sigma Olomouc 30 39:37 37
10. SK Dynamo Č. Budějovice 30 40:46 36
11. FC FASTAV Zlín 30 36:53 30
12. FK Teplice 30 29:49 27
13. FK Jablonec 30 22:45 26
14. Bohemians Praha 1905 30 34:56 26
15. FK Pardubice 30 35:67 24
16. MFK Karviná 30 30:52 17
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.