Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

VLAKOVÉ SPOJENÍ NA VÝJEZD NA KLADNO + HLASOVÁNÍ NA VOTE YOUR TEAM!!!

V pondělí 26. 11. 2007 v 17:15 h hraje náš Baníček na Kladně! Všichni víme, že potřebujeme potvrdit výhru s Brnem a na Kladně v bývalém hornickém derby by se to mělo podařit. Přes pondělní termín podpořme hráče a pomožme jim k důležitému vítězství, které FCB udrží se špičkou ligy!

Na Kladno se jede jako na Bohemku - ze Svinova v 08:39
h rychlíkem směr Brno do Přerova, kde se přesedá na rychlík směr Cheb do Prahy hl. n., kde se přejde na Masaryčku na osobák do Kladna města přímo ke stadionu. Při příjezdu do Prahy počítám asi s půlhodinovým zpožděním rychlíku z Přerova, proto se jede z Prahy do Kladna až v 14:46 h. Kdo to nestíhá, může jet úplně stejným spojením o 2h později – tedy v 10:37 h ze Svinova, kdy se opět přestupuje v Přerově na rychlík na Prahu. Možná pojedou vagóny pro fans FCB, tak nastupujte do nich.

Zpět se jede z Prahy rychlíkem směr Moskva nebo za ním jede rychlík směr Košice, který zastavuje ve všech FCB stanicích. Ale možná se pojede zpět úplně jinak. Kdo byl minule v Kladně, ví jak zastavil osobák přímo u stadionu a odvezl fans na rychlík do Prahy. Možná to bude letos obdobné, protože nevím, jestli se bude chtít PČR být s námi v noci 2h v Praze, než odjedeme na Ostravu.

JINAK KAŽDÝ STÁLE KAŽDOU HODINU HLASUJTE PRO BANÍČEK NA: http://www.voteyourteam.com/vote.aspx?TeamID=150 !!!!!!  Potřebujeme každý den porazit Nas-rance o cca 900 hlasů! Chce to v hlasování přidat. V pondělí a uterý jsme dokonce hlasování s Nas-ranci prohráli! Místo toho, aby jsme měli za tyto dva dny o 1800 hlasů více, máme jich o 370 méně...!!! HLASUJTE!!!

SMĚR OSTRAVA – KLADNO

Jablunkov                  7:31;
Třinec                        7:42;
Č. Těšín                     7:50;
Karviná hl. n.              8:06;
Bohumín                    8:20;
Ostrava hl. n.             8:30;
Ostrava-Svinov              8:39;
Studénka                    8:49;
Suchdol n/O                8:58;
Hranice n/M                 9:13;
Lipník n/B                    8:39 (fans z Lipníku jedou osobákem do Přerova);
Přerov příj.                   9:31 (přestup na rychlík směr Cheb);
Přerov odj.                   9:36;
Zábřeh n/M                 10:31;
Praha hl. n. příj.          13:05 (přechod na Masaryčku na osobák do Kladna);
Praha Masarykovo odj. 14:46;
Kladno město              15:49.

Fans z Havířova mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Albrechtice u ČT   7:57;
Havířov               8:09;
Ostrava-Kunčice   8:22;
Ostrava-Vítkovice 8:27;
Ostrava-Svinov    8:33.

Fans z Frenštátu, Frýdlantu a Lipinska mají na rychlík do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Frenštát p/R     6:51
Frýdlant n/O     7:13;
Frýdek-Místek   7:30;
Lískovec u FM    7:35;
Paskov             7:42;
Vratimov           7:47;
Ostrava-Kunčice 7:53;
Ostrava střed     8:00;
Ostrava hl. n.     8:06.

Fans z Opavska mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Opava východ  7:30;
Štítina             7:42;
Háj ve Slezsku 7:50;
Děhylov           7:57;
Ostrava-Svinov 8:05.

Fans z Veřovic, Ženklavy, Štramberka, Příbora a Kopřivnice mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Veřovice    8:03;
Ženklava   8:11
Štramberk 8:17;
Kopřivnice 8:21;
Příbor       8:30;
Studénka  8:44.

Fans z Bílovce a Studénky města mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Bílovec               7:29;
Studénka město 7:32;
Studénka            7:16.

Fans z Nového Jičína mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Nový Jičín město 8:20;
Suchdol n/O       8:35.

Fans z Fulneku mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Fulnek                   8:32;
H. Životice m. nádr. 8:39;
Suchdol n/O            8:45.

Fans z Vítkovska a Oder mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Budišov n/B       6:38;
Vítkov               7:09;
Jakubčovice n/O 7:30;
Odry                 7:40;
Suchdol n/O       7:53.
Fans z Valašska mají na rychlík do Hranic n/M přípoj následujícím osobákem:
Vsetín         7:32;
Jablůnka     7:38;
Bystřička     7:43;
ValMez        7:53;
Hranice n/M 8:25;

POZDĚJŠÍ SPOJENÍ OSTRAVA – KLADNO
Bohumín                    10:16 (rychlík směr Brno hl. n.);
Ostrava hl. n.             10:27;
Ostrava-Svinov           10:37;
Studénka                   10:49;
Suchdol n/O               10:58;
Hranice n/M                11:13;
Přerov příj.                  11:31 (přestup na rychlík směr Cheb);
Přerov odj.                  11:36;
Olomouc hl. n.             11:53;
Zábřeh n/M                 12:31;
Praha hl. n.                 15:05 (přechod na Masaryčku na osobák do Kladna);
Praha Masarykovo odj. 15:25;
Kladno příj.                 16:14 (přestup na osobák směr Kladno);
Kladno odj.                 16:18;
Kladno město              16:21.

SMĚR KLADNO - OSTRAVA
Kladno město       20:03;
Kladno příj.           20:07 (přestup na osobák do Prahy);
Kladno odj.           20:23;
Praha Masarykovo 21:10 (přechod na Hlavák na rychlík směr Moskva);
Praha hl. n.          22:58;
Olomouc hl. n.       1:46;
Ostrava-Svinov      2:44;
Ostrava hl. n.        2:53;
Bohumín               3:04;
Petrovice u Karviné 3:16.
Publikováno: 20.11.2007
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 8 17:6 22
2. SK Slavia Praha 9 31:9 19
3. AC Sparta Praha 9 13:8 14
4. FC Slovan Liberec 9 15:11 14
5. Bohemians Praha 1905 9 13:11 14
6. FC Zbrojovka Brno 8 15:14 14
7. FC Hradec Králové 9 7:8 14
8. FK Mladá Boleslav 9 14:12 12
9. SK Sigma Olomouc 9 12:11 10
10. FK Jablonec 9 15:15 10
11. FC Baník Ostrava 9 13:13 10
12. 1. FC Slovácko 9 10:14 10
13. FK Teplice 9 12:21 10
14. FC Trinity Zlín 9 8:13 8
15. SK Dynamo Č. Budějovice 9 8:18 8
16. FK Pardubice 9 4:23 3
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.