Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

VLAKOVÉ SPOJENÍ NA VÝJEZD NA JABLONEC!!!

V neděli 21. října 2007 od 15 h hraje Baníček 10. ligové kolo v Jablonci! Sami jste v různých rozhovorech hráčů FCB (hlavně s Vencou Svěrákem) četli, jak moc si přejí, aby nás i do Jablonce dorazilo co nejvíce a pořádně jsme hráče podpořili!!! Tak se ukažme a dojeďme do Jablonce ve slušném počtu! Navíc se možná objeví na pár minut trávníku už Renda Bolf a novým trenérem Jablonce je Franta Komňacký!!! Takže důvodů jet, je dost!
Sraz je na svinovském nádraží ve 04:20h a jede se rychlíkem v 04:37h směr Plzeň do Přerova, kde se přesedá na rychlík směr Praha do Pardubic, kde se přesedá na rychlík směr Liberec. Spojení je napsáno dále přes Železný Brod a Tanvald, ale uvidíme, kudy nám PČR dovolí jet. Možná nás ČSAD A.C.A.B. převeze z Rychnova u Jablonce do Jablonce autobusy. Nechme se překvavit... Komu by ráno rychlík ve Svinově ujel, může kotel dohnat v Pardubicích, když pojede ze Svinova v 06:10h IC vlakem do Pardubic, od kud už pojedete společně s kotlem rychlíkem směr Liberec.
Protože z některých měst na rychlík v 04:37h v neděli nejede přípoj nebo někteří pojedou po noční směně (pro pana Škorpila jsou to ti ostravští nezaměstnaní...), uvádím na závěr ještě jedno spojení na rychlík, který jede ze Svinova v 06:37 h, přestupy jsou úplně stejné, jako u hlavního spojení, jen se jede z Rychnova MHD do Jablonce. Tak Baník pyczo v Jablonci!!!
Zpět se přijede do Ostravy ve 0:20 h, což je na cestu z Jablonce hodně brzo. Tento rychlík zastavuje ve všech FCB stanicích!
Kdo si bude kupovat jízdenku, nejlepší je, koupit si jízdenku se slevou „Sone+“ za 390,- Kč. Na tuto jízdenku (neplatí pro IC vlaky!) můžou jet po celou sobotu (tam i zpět) najednou max. 2 osoby nad 15let + max. 3 osoby do 15 let, což na dálku do Jablonce v poho.

SMĚR OSTRAVA – JABLONEC
Bohumín 04:16 (rychlík směr Brno hl. n.);
Ostrava hl. n. 04:27;
Ostrava-Svinov 04:37;
Studénka 04:49;
Suchdol n/O 04:58;
Hranice n/M 05:13;
Přerov příj. 05:31 (přestup na rychlík směr Praha hl. n.);
Přerov odj. 05:36;
Olomouc hl. n. 05:53;
Zábřeh n/M 05:31;
Pardubice hl. n. příj. 07:44 (přestup na rychlík směr Liberec);
Pardubice hl. n.odj. 08:56;
Železný Brod příj. 10:55 (přestup na osobák do Tanvaldu);
Železný Brod odj. 11:01;
Tanvald příj. 11:27 (přestup na osobák směr Liberec);
Tanvald odj. 11:42;
Jablonec 12:12.

Fans z z Jablunkovska, Třince a Karviné mají na rychlík do Bohumína přípoj následujícím rychlíkem:
Jablunkov-Návsí 2:41;
Třinec 2:53;
Č. Těšín 3:03;
Karviná hl. n. 3:20;
Bohumín 3:33.

Fans z Petrovic, Dětmarovic a Lutyně mají na rychlík do Bohumína přípoj následujícím osobákem:
Petrovice u K. 3:24;
Dětmarovice 3:33;
D. Lutyně 3:37;
Bohumín 3:41.

Fans z Těšína a Havířova mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Český Těšín 3:16;
Albrechtice u ČT 3:26;
Havířov 3:37;
Ostrava-Kunčice 3:50;
Ostrava-Vítkovice 3:55;
Ostrava-Svinov 4:01.

Fans z Opavska mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Opava východ 3:32;
Štítina 3:42
Háj ve Slezsku 3:49;
Děhylov 3:56;
Ostrava-Svinov 4:03.

Fans z Frýdecka mají na rychlík do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Frýdlant n/O 3:13;
Frýdek-Lipina 3:30;
Lískovec u Lipiny 3:35;
Paskov 3:40;
Vratimov 3:45;
Ostrava-Kunčice 3:51;
Ostrava střed 3:57;
Ostrava hl. n. 4:03.

Fans z Štramberka, Příbora a Kopřivnice mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Štramberk 4:00;
Kopřivnice 4:04;
Kopřivnice zast. 4:06;
Příbor 4:11;
Studénka 4:27.

Fans z Valašska a Lipníku n/B mají na rychlík do Přerova přípoj následujícím osobákem:
Vsetín 3:52;
ValMez 4:13;
Hranice n/M 4:49;
Lipník n/B 4:59;
Přerov 5:13.

Pozdější vlak na rychlík s kotlem z Pardubic směr Liberec:
Karviná hl. n. 5:35 (IC 580 Praha hl. n.);
Bohumín 5:50;
Ostrava hl. n. 6:01;
Ostrava-Svinov 6:10;
Hranice n/M 6:37;
Olomouc hl.n. 7:10;
Pardubice 8:41 (přestup na rychlík směr Liberec - viz výše).


Pozdější spojení do Jablonce:
Bohumín 6:16 (Rychlík R 730 směr Brno hl. n.);
Ostrava hl. n. 6:27;
Ostrava-Svinov 6:37;
Studénka 6:49;
Suchdol n/O 6:58;
Hranice n/M 7:13;
Lipník n/B 6:39 (fans z Lipníku jedou osobákem do Přerova);
Přerov příj. 7:31 (přestup na rychlík směr Cheb);
Přerov odj. 7:36;
Olomouc hl. n. 7:53;
Zábřeh n/M 8:29;
Pardubice hl. n. příj. 9:44 (přestup na rychlík směr Liberec);
Pardubice hl. n.odj. 10:56;
Rychnov u Jabl. příj. 13:40 (přestup na MHD č.1 do Jablonce);
Rychnov u Jabl. ŽST 13:55;
Jablonec zast.Revoluční 14:13.

Fans z Jablunkova, Třince, Karviné a Orlové mají na rychlík do Bohumína přípoj následujícím osobákem:
Mosty u J. 4:55;
Jablunkov-Návsí 5:04;
Třinec 5:19;
Č. Těšín 5:31;
Karviná hl. n. 5:51;
Dětmarovice 5:58;
Dolní Lutyně 6:02;
Bohumín 6:06.

Fans z Těšína a Havířova mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Č. Těšín 5:46;
Albrechtice u ČT 5:57;
Havířov 6:09;
Ostrava-Bartovice 6:16;
Ostrava-Kunčice 6:22;
Ostrava-Vítkovice 6:27;
Ostrava-Svinov 6:33.

Fans z Frýdku-Lipinska mají na rychlík do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Frenštát p/R 4:51
Frýdlant n/O 5:13;
Frýdek-Lipina 5:30;
Lískovec u Lipiny 5:35;
Paskov 5:42;
Vratimov 5:47;
Ostrava-Kunčice 5:53;
Ostrava střed 6:00;
Ostrava hl. n. 6:06.

Fans z Opavska mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Opava východ 5:32;
Štítina 5:42
Háj ve Slezsku 5:50;
Děhylov 5:57;
Ostrava-Svinov 6:05.

Fans ze Štramberka, Příbora a Kopřivnice mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Štramberk 6:16;
Kopřivnice 6:20;
Příbor 6:28;
Studénka 6:44.

Fans z Bílovce a Studénky města mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Bílovec 6:30;
Studénka město 6:41;
Studénka 6:44.

Fans z Nového Jičína mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Nový Jičín město 6:30;
Suchdol n/O 6:44.

Fans z Fulneku mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Fulnek 6:32;
H. Životice m. nádr. 6:39;
Suchdol n/O 6:45.

Fans z Vítkovska a Oder mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Budišov n/B 4:38;
Vítkov 5:59;
Jakubčovice n/O 6:30;
Odry 6:40;
Suchdol n/O 6:43.

Fans z Valašska mají na rychlík do Hranic n/M přípoj následujícím osobákem:
Vsetín 6:15;
Jablůnka 6:21;
Bystřička 6:26
ValMez 6:36;
Hranice n/M 7:08;


SMĚR JABLONEC - OSTRAVA
Jablonec n/N 17:37;
Liberec příj. 17:57 (přestup na rychlík do Pardubic);
Liberec odj. 18:02;
Pardubice příj. 21:03 (přestup na rychlík směr Košice);
Pardubice odj. 21:16;
Zábřeh n/M 22:35;
Olomouc hl.n. 23:12;
Hranice n/M 23:45;
Suchdol n/O 23:59;
Studénka 0:08;
O-Svinov 0:20;
Ostrava hl. n. 0:29;
Bohumín 0:40;
Petrovice u K. 2:05;
Karviná hl. n. 1:31;
Č. Těšín 1:48;
Třinec 1:58;
Jablunkov-Návsí 2:11.

Fans do Havířova mají ze Svinova od rychlíku přípoj následujícím osobákem:
Ostrava-Svinov 0:46;
Ostrava-Vítkovice 0:54;
Ostrava-Kunčice 0:58;
Havířov 1:11.

Fans do Lipinska a Frýdlantu n/O mají přípoj z Ostravy hl. n. od rychlíku následujícím osobákem:
Ostrava hl. n. 0:44;
Ostrava střed 0:50;
Ostrava-Kunčice 1:00;
Vratimov 1:03;
Paskov 1:09;
Lískovec u Lipiny 1:16;
Frýdek-Místek-Lipina 1:23;
Frýdlant n/O 1:35.

Fans na Opavsko mají ze Svinova od rychlíku přípoj následujícím osobákem:
Ostrava-Svinov 0:47;
Děhylov 0:52;
Háj ve Slezsku 0:59;
Štítina 1:07;
Opava východ 1:15.

 

Publikováno: 15.10.2007
Kategorie článků Blížící se zápas
20.04.2021 15:00

FC Baník Ostrava
vs

FK Mladá Boleslav
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 27 73:15 71
2. AC Sparta Praha 26 55:29 54
3. FK Jablonec 27 45:29 53
4. 1. FC Slovácko 27 47:27 50
5. FC Viktoria Plzeň 26 45:29 45
6. FC Slovan Liberec 27 37:24 43
7. FK Pardubice 27 29:35 41
8. FC Baník Ostrava 27 37:26 38
9. SK Sigma Olomouc 27 33:27 38
10. Bohemians Praha 1905 27 29:29 34
11. MFK Karviná 27 31:39 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 27 27:38 31
13. FC FASTAV Zlín 27 26:37 29
14. FK Mladá Boleslav 27 34:43 27
15. FK Teplice 27 29:57 24
16. Zbrojovka Brno 27 22:41 20
17. 1. FK Příbram 27 18:54 17
18. Slezský FC Opava 27 16:54 15
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele