Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

VLAKOVÉ SPOJENÍ NA VÝJEZD DO ZLÍNA - AKTUALIZOVÁNO

Netradičně v pondělí 27. srpna 2007 od 19 h hraje náš Baníček 4. ligové kolo ve Zlíně a určitě bude chtít výhrou potvrdit své skvělé 1. místo v tabulce! K tomu bude potřebovat také nás, fans FCB.
Jede se ze Svinova ve 14:37h ze Svinova rychlíkem směr Brno do Přerova, kde se přesedá na rychlík směr Břeclav do Otrokovic, kde se přesedá na osobák směr Vizovice do Zlína..

SMĚR OSTRAVA - ZLÍN
Bohumín        14:16;
Ostrava hl. n.        14:27;
Ostrava-Svinov    14:37;
Studénka        14:49;
Suchdol n/O        14:58;
Hranice n/M        15:13;
Lipník n/B        14:39 (fans z Lipníku jedou osobákem do Přerova)
Přerov    příj.        15:31 (přestup na rychlík směr Břeclav);
Přerov odj.        15:36;
Otrokovice příj.    15:56 (přestup na osobák směr Vizovice);
Otrokovice odj.     16:13
ZLÍN střed příj.    16:32.

Fans z Jablunkova, Třince, Těšína, Karviné a Orlové mají na rychlík do Bohumína přípoj následujícím osobákem:
Mosty u J.        12:57;
Jablunkov-Návsí    13:07;
Třinec            13:22;
Č. Těšín        13:36;
Karviná hl. n.        13:56;
Dětmarovice        14:03;
Dolní Lutyně        14:07;
Bohumín        14:11.

Fans z Těšína a Havířova mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Č. Těšín        13:46;
Albrechtice u ČT    13:57;
Havířov        14:09;
Ostrava-Bartovice    14:16;
Ostrava-Kunčice    14:22;
Ostrava-Vítkovice    14:27;
Ostrava-Svinov    14:33.

Fans z Frýdku-Místku mají na rychlík do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Frenštát p/R        12:51
Frýdlant n/O        13:13;
Frýdek-Místek    13:30;
Lískovec u FM    13:35;
Paskov            13:42;
Vratimov        13:47;
Ostrava-Kunčice    13:54;
Ostrava střed        14:01;
Ostrava hl. n.        14:07.

Fans ze Ženklavy, Štramberka, Příbora a Kopřivnice mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Veřovice        14:04;
Ženklava        14:12;
Štramberk        14:18;
Kopřivnice        14:22;
Kopřivnice zast.    14:24
Příbor            14:30;
Studénka        14:44.

Fans z Bílovce a Studénky města mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Bílovec        14:30;
Studénka město    14:41;
Studénka        14:43.

Fans z Nového Jičína mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Nový Jičín město    14:30;
Suchdol n/O        14:44.

Fans z Valašska mají na rychlík do Hranic přípoj následujícím osobákem:
Vsetín            13:45;
ValMez        14:14;
Hranice n/M        14:49.

Upřesnění nájezdu:
V Přerově budeme přesedat na rychlík směr Otrokovice, Břeclav (odj. 15.36) – vzadu bude 5 vagónů, které se odvěsí v Otrokovicích a pojedou přímo do Zlína (přijedem tam asi 16.25)!


SMĚR ZLÍN - OSTRAVA
ZLÍN střed 21:35;
Přerov příj. 22:10;
Přerov odj. 22:26;
(fans do Lipníku,Vsetína jedou osobákem z Přerova ve 22.30),
Hranice n/M 22:44;
Suchdol n/O 22:59;
(do N.Jičína ve 23.20)
Studénka 23:08;
(do Štramberka ve 23.13)
OSTRAV-SVINOV 23:20
(do Havířova, Těšína, Třince, Jablunkova a Frýdku-Místku ve 23.24
fans do Frýdku-Místku pak musí přestoupit ještě v Ostravě-Kunčicích)
Ostrava hl.n. 23:29
BOHUMÍN 23:40


SkSlezská
Publikováno: 21.08.2007
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 9 18:7 23
2. SK Slavia Praha 10 34:9 22
3. AC Sparta Praha 10 15:9 17
4. Bohemians Praha 1905 10 14:12 15
5. FC Slovan Liberec 10 15:14 14
6. FC Zbrojovka Brno 9 16:17 14
7. FC Hradec Králové 10 8:10 14
8. FK Jablonec 10 18:16 13
9. FK Mladá Boleslav 10 15:13 13
10. 1. FC Slovácko 10 12:14 13
11. FK Teplice 10 17:22 13
12. SK Sigma Olomouc 10 13:12 11
13. SK Dynamo Č. Budějovice 10 10:19 11
14. FC Baník Ostrava 10 14:15 10
15. FC Trinity Zlín 10 8:15 8
16. FK Pardubice 10 5:28 3
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.