Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

VLAKOVÉ SPOJENÍ NA VÝJEZD DO PŘÍBRAMI

Přestože Baníček hraje ještě ve středu 18. dubna 2007 od 18h domácí utkání s Mostem, dávám Vám informaci o vlakovém spojení na výjezd do Příbrami tuto neděli 22. dubna 2007 (hraje se v 17h), ať se můžete na Bazalech ve středu domluvit jak do Příbrami pojedete!
Stejně jako do Kladna a Plzně se jede v 6:37h ze Svinova rychlíkem směr Brno do Přerova, kde se přesedá na rychlík směr Cheb do Prahy hl. n. Z Prahy hl. n. se jede osobákem do Berouna, kde se přesedá na osobák směr Plzeň do Zdic, kde se přesedá na osobák směr Březnice do Příbrami. Přestupů je trochu hodně, ale Příbram je hold trochu železniční díra. Na druhou stranu musím zaklepat, Baníčku se tam celkem daří! Kdo by chtěl jet později, může jet EC vlakem v 10:10 h ze Svinova do Prahy, kde přesedne na rychlík směr F. Lázně do Zdic a zde přesedne na rychlík směr Strakonice do Příbrami (jen 2 přestupy a je rychlejší, ale kotel  jede dříve v 6:37h ze Svinova!).
Zpět se jede osobákem do Zdic, kde se přesedá na osobák do Berouna, kde se přesedá na osobák do Prahy hl. n. a z Prahy hl. n. rychlíkem směr Moskva do Ostravy, jako z výjezdu z Plzně.

SMĚR OSTRAVA - PŘÍBRAM
Bohumín        6:16;
Ostrava hl. n.        6:27;
Ostrava-Svinov    6:37;
Studénka        6:49;
Suchdol n/O        6:58;
Hranice n/M        7:13;
Lipník n/B        6:39 (fans z Lipníku jedou osobákem do Přerova);
Přerov    příj.        7:31 (přestup na rychlík směr Cheb);
Přerov odj.        7:36;
Praha hl. n. příj.    11:05 (přestup na osobák do Berouna);
Praha hl. n. odj.     11:26;
Beroun příj.        12:18 (přestup na osobák směr Plzeň hl. n.);
Beroun odj.        12:23;
Zdice příj.        12:33 (přestup na osobák směr Březnice)
Zdice odj.        12:36;
PŘÍBRAM        13:15.

Fans z Jablunkova, Třince, Karviné a Orlové mají na rychlík do Bohumína přípoj následujícím osobákem:
Mosty u J.        4:55;
Jablunkov-Návsí    5:04;
Třinec            5:19;
Č. Těšín        5:31;
Karviná hl. n.        5:51;
Dětmarovice        5:58;
Dolní Lutyně        6:02;
Bohumín        6:06.

Fans z Těšína a Havířova mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Č. Těšín        5:46;
Albrechtice u ČT    5:57;
Havířov        6:09;
Ostrava-Bartovice    6:16;
Ostrava-Kunčice    6:22;
Ostrava-Vítkovice    6:27;
Ostrava-Svinov    6:33.

Fans z Frýdku-Místku mají na rychlík do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Frenštát p/R        4:51
Frýdlant n/O        5:13;
Frýdek-Místek    5:30;
Lískovec u FM    5:35;
Paskov            5:42;
Vratimov        5:47;
Ostrava-Kunčice    5:53;
Ostrava střed        6:00;
Ostrava hl. n.        6:06.

Fans ze Štramberka, Příbora a Kopřivnice mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Štramberk        6:16;
Kopřivnice        6:20;
Příbor            6:28;
Studénka        6:44.

Fans z Bílovce a Studénky města mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Bílovec        6:30;
Studénka město    6:41;
Studénka        6:44.

Fans z Nového Jičína mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Nový Jičín město    6:30;
Suchdol n/O        6:44.

Fans z Valašska mají na rychlík do Hranic n/M přípoj následujícím osobákem:
Vsetín            6:15;
Jablůnka        6:21;
Bystřička        6:26
ValMez        6:36;
Hranice n/M        7:08;

Pozdější spojení Ostrava – Příbram
Č. Těšín        8:59;
Karviná hl. n.        9:15;
Petrovice u Karviné    9:37;
Bohumín        9:50;
Ostrava hl. n.        10:01;
Ostrava-Svinov    10:10;
Hranice n/M        10:37;
Praha hl. n. příj.    13:54 (přestup na rychlík směr F. Lázně);
Praha hl. n. odj.    14:16;
Zdice příj.        15:02 (přestup na rychlík směr Strakonice);
Zdice odj.         15:10;
Příbram        15:39.


SMĚR PŘÍBRAM - OSTRAVA
Příbram        19:35;
Zdice příj.        20:09 (přestup na osobák do Berouna);
Zdice odj.        20:30;
Beroun příj.        20:41 (přestup na osobák do Prahy);
Beroun odj.         20:48;
Praha hl. n.         21:40 (přestup na rychlík směr Moskva);
Praha hl. n. odj.    22:58;
Olomouc hl. n.    1:46;
Ostrava-Svinov    2:44;
Ostrava hl. n.        2:53;
Bohumín        3:04;
Petrovice u Karviné    3:16.

SkSlezská


Publikováno: 17.04.2007
Kategorie článků Blížící se zápas
24.07.2021 16:00

FK Jablonec
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 0 0:0 0
2. AC Sparta Praha 0 0:0 0
3. FK Jablonec 0 0:0 0
4. FC Viktoria Plzeň 0 0:0 0
5. 1. FC Slovácko 0 0:0 0
6. FC Slovan Liberec 0 0:0 0
7. FK Teplice 0 0:0 0
8. FC FASTAV Zlín 0 0:0 0
9. SK Dynamo Č. Budějovice 0 0:0 0
10. MFK Karviná 0 0:0 0
11. FK Mladá Boleslav 0 0:0 0
12. Bohemians Praha 1905 0 0:0 0
13. FC Hradec Králové 0 0:0 0
14. SK Sigma Olomouc 0 0:0 0
15. FC Baník Ostrava 0 0:0 0
16. FK Pardubice 0 0:0 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele