Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

VLAKOVÉ SPOJENÍ NA VÝJEZD DO PŘÍBRAMI

Přestože Baníček hraje ještě ve středu 18. dubna 2007 od 18h domácí utkání s Mostem, dávám Vám informaci o vlakovém spojení na výjezd do Příbrami tuto neděli 22. dubna 2007 (hraje se v 17h), ať se můžete na Bazalech ve středu domluvit jak do Příbrami pojedete!
Stejně jako do Kladna a Plzně se jede v 6:37h ze Svinova rychlíkem směr Brno do Přerova, kde se přesedá na rychlík směr Cheb do Prahy hl. n. Z Prahy hl. n. se jede osobákem do Berouna, kde se přesedá na osobák směr Plzeň do Zdic, kde se přesedá na osobák směr Březnice do Příbrami. Přestupů je trochu hodně, ale Příbram je hold trochu železniční díra. Na druhou stranu musím zaklepat, Baníčku se tam celkem daří! Kdo by chtěl jet později, může jet EC vlakem v 10:10 h ze Svinova do Prahy, kde přesedne na rychlík směr F. Lázně do Zdic a zde přesedne na rychlík směr Strakonice do Příbrami (jen 2 přestupy a je rychlejší, ale kotel  jede dříve v 6:37h ze Svinova!).
Zpět se jede osobákem do Zdic, kde se přesedá na osobák do Berouna, kde se přesedá na osobák do Prahy hl. n. a z Prahy hl. n. rychlíkem směr Moskva do Ostravy, jako z výjezdu z Plzně.

SMĚR OSTRAVA - PŘÍBRAM
Bohumín        6:16;
Ostrava hl. n.        6:27;
Ostrava-Svinov    6:37;
Studénka        6:49;
Suchdol n/O        6:58;
Hranice n/M        7:13;
Lipník n/B        6:39 (fans z Lipníku jedou osobákem do Přerova);
Přerov    příj.        7:31 (přestup na rychlík směr Cheb);
Přerov odj.        7:36;
Praha hl. n. příj.    11:05 (přestup na osobák do Berouna);
Praha hl. n. odj.     11:26;
Beroun příj.        12:18 (přestup na osobák směr Plzeň hl. n.);
Beroun odj.        12:23;
Zdice příj.        12:33 (přestup na osobák směr Březnice)
Zdice odj.        12:36;
PŘÍBRAM        13:15.

Fans z Jablunkova, Třince, Karviné a Orlové mají na rychlík do Bohumína přípoj následujícím osobákem:
Mosty u J.        4:55;
Jablunkov-Návsí    5:04;
Třinec            5:19;
Č. Těšín        5:31;
Karviná hl. n.        5:51;
Dětmarovice        5:58;
Dolní Lutyně        6:02;
Bohumín        6:06.

Fans z Těšína a Havířova mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Č. Těšín        5:46;
Albrechtice u ČT    5:57;
Havířov        6:09;
Ostrava-Bartovice    6:16;
Ostrava-Kunčice    6:22;
Ostrava-Vítkovice    6:27;
Ostrava-Svinov    6:33.

Fans z Frýdku-Místku mají na rychlík do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Frenštát p/R        4:51
Frýdlant n/O        5:13;
Frýdek-Místek    5:30;
Lískovec u FM    5:35;
Paskov            5:42;
Vratimov        5:47;
Ostrava-Kunčice    5:53;
Ostrava střed        6:00;
Ostrava hl. n.        6:06.

Fans ze Štramberka, Příbora a Kopřivnice mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Štramberk        6:16;
Kopřivnice        6:20;
Příbor            6:28;
Studénka        6:44.

Fans z Bílovce a Studénky města mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Bílovec        6:30;
Studénka město    6:41;
Studénka        6:44.

Fans z Nového Jičína mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Nový Jičín město    6:30;
Suchdol n/O        6:44.

Fans z Valašska mají na rychlík do Hranic n/M přípoj následujícím osobákem:
Vsetín            6:15;
Jablůnka        6:21;
Bystřička        6:26
ValMez        6:36;
Hranice n/M        7:08;

Pozdější spojení Ostrava – Příbram
Č. Těšín        8:59;
Karviná hl. n.        9:15;
Petrovice u Karviné    9:37;
Bohumín        9:50;
Ostrava hl. n.        10:01;
Ostrava-Svinov    10:10;
Hranice n/M        10:37;
Praha hl. n. příj.    13:54 (přestup na rychlík směr F. Lázně);
Praha hl. n. odj.    14:16;
Zdice příj.        15:02 (přestup na rychlík směr Strakonice);
Zdice odj.         15:10;
Příbram        15:39.


SMĚR PŘÍBRAM - OSTRAVA
Příbram        19:35;
Zdice příj.        20:09 (přestup na osobák do Berouna);
Zdice odj.        20:30;
Beroun příj.        20:41 (přestup na osobák do Prahy);
Beroun odj.         20:48;
Praha hl. n.         21:40 (přestup na rychlík směr Moskva);
Praha hl. n. odj.    22:58;
Olomouc hl. n.    1:46;
Ostrava-Svinov    2:44;
Ostrava hl. n.        2:53;
Bohumín        3:04;
Petrovice u Karviné    3:16.

SkSlezská


Publikováno: 17.04.2007
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 30 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 45:48 38
8. FC Slovan Liberec 30 29:38 37
9. SK Sigma Olomouc 30 39:37 37
10. SK Dynamo Č. Budějovice 30 40:46 36
11. FC FASTAV Zlín 30 36:53 30
12. FK Teplice 30 29:49 27
13. FK Jablonec 30 22:45 26
14. Bohemians Praha 1905 30 34:56 26
15. FK Pardubice 30 35:67 24
16. MFK Karviná 30 30:52 17
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.