Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

VLAKOVÉ SPOJENÍ NA VÝJEZD DO MOSTU

Na poslední výjezd podzimu do Mostu v neděli 09. 12. 2007 v 17h se jede ze Svinova rychlíkem v 6:41h s přestupem v Přerově a v Praze. Zpět se jede přímým rychlíkem z Mostu až do Ostravy. Pojeďte podpořit Baníček za 3 důležitými body před dlouhou 3-měsíční zimní přestávkou! Pojďte pozdravit p. Kabíčka, který má vysokoškolské vzdělání (to opravdu „nemá“ nikdo, např. Kyby, Kularaj a další), mluví plynule 4 jazyky a také umí plynule a trvale vytvářet rasistický obraz FCB, aby zahalil vlastní problémy s hl. sponzorem klubu...
Bylo by fajn, aby se fans FCB na výjezdu, ale i jindy už nepouštěli do debaty a napadání ohledně družby s fans GKS Katowice. Tato družba bude, ať se to někomu líbí či nelíbí. Na druhou stranu je pravda, že událostmi při utkání se Spartou jsme nahráli na smeč všem, kterým je FCB trnem v oku. PČR již napadlo vedení FCB, že v kotli dovoluje pyro a nechává kotli klíče od branky do ochozů, dává „stovky“ vstupenek a permic zdarma, atd.. Magistrát města si na nás také pěkně zgustnul (a to nejen zrušením vánočního turnaje) a mrdky mediální v celé ČR z nás doslova udělali polsko – ostravský dobytek z východu.... Vedení FCB, které se nás snaží podporovat, jsme moc nepomohli... Snad se to přes zimu uklidní a na jaře si na  zákaz pyra a podobné věci už nikdo nevzpomene. KING BANÍK A ČONÍK BAPI V MOSTĚ A PŘES ZIMU!!! Ať se uzdraví všechny opory, protože hráči typu Bolfík, Lukyn, Tomašák či Neuwirt dost chybí...

 


SMĚR OSTRAVA - MOST
Bohumín 6:23 (rychlík R730 směr Přerov);
Ostrava hl. n. 6:33;
Ostrava-Svinov 6:41;
Studénka 6:53;
Suchdol n/O 7:01;
Hranice n/M 7:14;
Přerov příj. 7:31 (přestup na expres Ex522 do Prahy);
Přerov odj. 7:50;
Olomouc hl. n. 8:07;
Zábřeh n/M (fans ze Zábřehu jedou rychlíkem R622 do Prahy);
Praha hl. n. příj. 11:00 (metrem do Holešovic na rychlík R610 směr Cheb);
Praha-Holešovice odj. 11:36;
Most 13:29.

 

Fans z Jablunkovska, Třince, Těšína, Karviné mají na rychlík do Bohumína přípoj následujícím osobákem:
Čadca 4:34
Mosty u J. 4:55;
Jablunkov-Návsí 5:08;
Třinec 5:26;
Č. Těšín 5:39;
Karviná hl. n.  5:57;
Dětmarovice 6:04;
Dolní Lutyně 6:07;
Bohumín 6:12.

 

Fans z Havířova mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Havířov  6:11;
Ostrava-Bartovice 6:19;
Ostrava-Kunčice 6:25;
Ostrava-Vítkovice 6:30;
Ostrava-Svinov 6:36.

 

Fans z Lipinska mají na rychlík do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Frýdlant n/O 5:15;
Frýdek-Místek 5:32;
Lipina 5:37;
Paskov  5:45;
Vratimov 5:50;
Ostrava-Kunčice 5:56;
Ostrava střed 6:02;
Ostrava Stodolní 6:05;
Ostrava hl. n. 6:08.

 

Fans z Opavska mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Opava východ  5:28 nebo pak rychlíkem v 5:51;;
Štítina 5:37;
Háj ve Slezsku 5:45;
Děhylov 5:52;
Ostrava-Svinov 6:00.

 

Fans ze Štramberka, Příbora a Kopřivnice mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Štramberk 6:16;
Kopřivnice 6:24;
Kopřivnice zast. 6:26
Příbor 6:32;
Studénka 6:48.

 

Fans z Bílovce a Studénky města mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Bílovec 6:35;
Studénka město 6:46;
Studénka 6:48.

 

Fans z N. Jičína mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Nový Jičín město 6:28;
Suchdol n/O 6:42

 

Fans z Fulneku mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Fulnek 6:30;
H. Životice m. nádr. 6:37;
Suchdol n/O 6:43.

 

Fans z Vítkovska a Oder mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Vítkov 5:59;
Jakubčovice n/O 6:19;
Odry 6:29;
Suchdol n/O 6:43.

 

Fans z Valašska a Lipníku mají na rychlík do Olomouce přípoj následujícím rychlíkem:
Vsetín 6:39;
ValMez 6:56;
Hranice n/M 7:24;
Lipník n/B 7:34;
Olomouc hl. n. 7:57.

 

SMĚR MOST - OSTRAVA
Most 20:23;
Praha hl. n. 22:45;
Olomouc hl. n. 3:09
Hranice n/M 3:43;
Suchdol n/O 3:57;
Studénka 4:06
Ostrava-Svinov 4:18;
Ostrava hl. n. 4:27;
Bohumín 4:38;
Karviná hl.n. 4:50;
Č. Těšín 5:07;
Třinec 5:19;
Jablunkov-Návsí 5:33;
Čadca 6:00.

 

Fans na Opavsko mají ze Svinova od rychlíku přípoj následujícím osobákem:
Ostrava-Svinov 4:45;
Děhylov 4:50;
Háj ve Slezsku 5:01
Štítina 5:10;
Opava východ  5:19.

 

Fans do Havířova mají ze Svinova přípoj následujícím osobákem:
Ostrava-Svinov 4:43;
Ostrava-Vítkovice 4:49;
Ostrava-Kunčice 4:54;
Havířov 5:07.

 

Fans do Lipinska mají přípoj z Ostravy hl. n. následujícím osobákem:
Ostrava hl. n. 4:48;
Ostrava Stodolní 4:51
Ostrava střed 4:54;
Ostrava-Kunčice 5:00;
Vratimov 5:04;
Paskov  5:13;
Lipina 5:20;
Frýdek-Místek 5:24;
Frýdlant n/O 5:43;
Frenštát p/R 6:11.

 

Fans do Kopřivnice a Štramberka mají ze Studénky přípoj následujícím osobákem:
Studénka 4:10;
Příbor 4:26;
Kopřivnice zast. 4:31;
Kopřivnice 4:33;
Štramberk 4:39;
Ženklava 4:44;
Veřovice 4:53.

 

Fans na Vítkovsko mají ze Suchdolu přípoj následujícím osobákem:
Suchdol n/O 5:13;
Odry 5:27;
Jakubčovice n/O 5:34;
Vítkov 5:59;
Budišov n/B 6:22.

 

Fans do Fulneku mají ze Suchdolu přípoj následujícím osobákem:
Suchdol n/O 4:18;
Hl. Životice místní nádr. 4:24;
Fulnek 4:31.

 

Fans do Nového Jičína mají ze Suchdolu přípoj následujícím osobákem:
Suchdol n/O 4:17;
Nový Jičín 4:32.

 

Fans do Bílovce mají ze Studénky přípoj následujícím osobákem:
Studénka 4:49;
Bílovec 4:59.

 

Fans na Valašsko mají z Hranic n/M přípoj následujícím osobákem:
Hranice n/M 5:00;
Val. Meziříčí 5:31;
Vsetín 5:56.

 

Publikováno: 05.12.2007
Kategorie článků Blížící se zápas
20.04.2021 15:00

FC Baník Ostrava
vs

FK Mladá Boleslav
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 26 72:15 68
2. FK Jablonec 27 45:29 53
3. AC Sparta Praha 25 54:29 51
4. 1. FC Slovácko 26 47:26 50
5. FC Viktoria Plzeň 26 45:29 45
6. FC Slovan Liberec 26 37:23 43
7. FC Baník Ostrava 27 37:26 38
8. SK Sigma Olomouc 27 33:27 38
9. FK Pardubice 26 27:34 38
10. Bohemians Praha 1905 27 29:29 34
11. MFK Karviná 27 31:39 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 27 27:38 31
13. FC FASTAV Zlín 26 26:36 29
14. FK Mladá Boleslav 27 34:43 27
15. FK Teplice 27 29:57 24
16. Zbrojovka Brno 26 21:39 20
17. Slezský FC Opava 27 16:54 15
18. 1. FK Příbram 26 17:54 14
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele