Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

VLAKOVÉ SPOJENÍ NA VÝJEZD DO ČESKÝCH BUDĚJOVIC !!!

V neděli 12. 11. 2006 v 17h hraje Baníček ligu v Českých Budějovicích. Po zlepšených výkonech v Jablonci a hlavně doma s Boleslaví určitě bude stát za to, jet na výjezd do Budějovic a podpořit Baníček! Už jen proto, že se v Budějovicích snaží za každou cenu starými trapnými a už dávno prokouknutými triky odradit fans od výjezdu do Budějovic tím, že vykřikují, že prodají jen 200 vstupenek pro fans FCB... Z dobře informovaného zdroje vím, že je to jako vždy jen bouda, že na stadion budou puštění všichni fans FCB, protože co by policie dělala se zbylými fans FCB ve městě. Navíc nás do Budějovic určitě víc než 200 nepojede...

Už jen proto jeďte do Budějovic na Baníček, ať vidí, že jim na jejich ubohé výhružky, které jsou bohužel možné jen u nás v lize kašleme!

Na výjezd do Budějovic je sraz ve Svinově v 4:00 h!!!Až na místě se rozhodne, jestli se pojede přímým rychlíkem přes Přerov, Brno a Jihlavu v 4:44 h nebo se pojede rychlíkem přes Prahu v 4:24 h. Po 4. hodině ranní přijďte na nádraží ve Svinově nebo zavolejte Kybymu, ať se dovíte, čím se jede. Fans od Bohumína Karviné, Havířova, Těšína, Frýdku-Místku, atd. sledujte ve Svinově, do kterého vlaku nastupuje kotel. Fans, kteří budou nastupovat během jízdy, ať přijdou na první vlak a sledují, jestli v něm jede kotel. Proto uvádím do Budějovic spojení jak přes Brno a Jihlavu, tak přes Prahu.

Směr: Bohumín – Ostrava – Praha – Č. Budějovice:

Bohumín 4:02;

Ostrava hl. n. 4:12;

Ostrava-Svinov 4:24;

Studénka 4:36;

Suchdol nad Odrou 4:45;

Hranice na Moravě 4:59;

Olomouc hl. n. 5:40;

Praha hl. n. příj. 8:30 (přestup na rychlík do Č. Budějovic);

Praha hl. n. odj. 9:23;

Č. Budějovice 11:58.

Směr: Bohumín – Ostrava – Brno – Č. Budějovice:

Bohumín 4:23;

Ostrava hl. n. 4:34;

Ostrava-Svinov 4:44;

Studénka 4:56;

Suchdol nad Odrou 5:05;

Hranice na Moravě 5:18;

Lipník nad Bečvou 5:01;

Přerov 5:46;

Vyškov na Moravě 6:35;

České Budějovice 11:46.

Fans z Karviné a Orlové, se dostanou na rychlíky do Bohumína následujícím osobákem:

Petrovice u Karviné 3:22;

Závada 3:26;

Karviná hl. n. 3:41;

Dětmarovice 3:48;

Dolní Lutyně 3:52;

Bohumín 3:57.

Fans z Č. Těšína a Havířova, se dostanou na rychlíky do Svinova následujícími osobákem:

Č. Těšín 3:16;

Albrtechtice u ČT 3:26

Havířov 3:37;

O-Kunčice 3:51;

O-Vítkovice 3:56;

O-Svinov 4:03.

Fans z Frýdku-Místku, se dostanou do Ostravy následujícím osobákem:

Frýdlant n/O 3:13;

Pržno 3:17;

Baška 3:22;

Frýdek-Místek 3:30

Lískovec u FM 3:35;

Paskov 3:40;

Vratimov 3:45;

O-Kunčice 3:49;

Ostrava střed 3:59;

Ostrava hl. n. 4:04.

Fans z Valašska mají přípoj do Hranic n/M následujícím osobákem:

Vsetín 3:52;

Jablůnka 3:58;

Bystřička 4:03;

Brňov 4:06

ValMez 4:13;

Hranice na Moravě 4:44.

Směr: Č. Budějovice – Praha – Ostrava – Bohumín:

Zpět z Budějovic se jede v 21:05 h rychlíkem do Prahy, kde se přestoupí na rychlík směr Košice. Kdyby jsme byli rychlí a policie nás pustila hned po zápase na vlak do Prahy v 19:05 h a vlak měl 5-10 min. zpoždění, tak by se přijelo do Ostravy o 2 h dříve. Proto uvádím ve zlomku obě spojení:

České Budějovice 19:05 / 21:05;

Praha hl. n. příj. 21:38 / 23:58 (u obou spojení přestup na rychlíky směr Košice);

Praha hl. n. odj. 23:29 / 0:52;

Přerov 3:05 / 4:43;

Lipník n/B -:-- / 5:08;

Hranice na Moravě 3:34 / 5:34

Suchdol nad Odrou 3:49 / 5:49;

Studénka 3:59 / 5:59;

Ostzrava-Svinov 4:11 / 6:11;

Ostrava hl. n. 4:21 / 6:21;

Bohumín 4:33 / 6:33;

Karviná hl. n. 4:53 / 6:53;

Č. Těšín 5:13 / 7:13;

Třinec 5:23 / 7:23.



SKSlezská

Publikováno: 09.11.2006
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha Sparta 21 52:14 56
2. SK Slavia Praha Slavia 21 43:17 52
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 21 49:26 42
4. 1. FC Slovácko Slovácko 21 29:23 35
5. FC Baník Ostrava Ostrava 21 30:25 30
6. SK Sigma Olomouc Olomouc 21 28:27 29
7. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 21 37:37 28
8. FC Slovan Liberec Liberec 21 31:31 28
9. FK Teplice Teplice 21 21:22 27
10. Bohemians Praha 1905 Bohemians 21 17:28 24
11. FK Jablonec Jablonec 21 26:32 23
12. FK Pardubice Pardubice 21 21:27 23
13. FC Hradec Králové Hradec Kr. 21 23:32 22
14. FC Zlín Zlín 21 26:46 18
15. MFK Karviná Karviná 21 20:40 15
16. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 21 20:46 14
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.