Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

VLAKOVÉ SPOJENÍ NA VÝJEZD DO ČESKÝCH BUDĚJOVIC !!!

V neděli 12. 11. 2006 v 17h hraje Baníček ligu v Českých Budějovicích. Po zlepšených výkonech v Jablonci a hlavně doma s Boleslaví určitě bude stát za to, jet na výjezd do Budějovic a podpořit Baníček! Už jen proto, že se v Budějovicích snaží za každou cenu starými trapnými a už dávno prokouknutými triky odradit fans od výjezdu do Budějovic tím, že vykřikují, že prodají jen 200 vstupenek pro fans FCB... Z dobře informovaného zdroje vím, že je to jako vždy jen bouda, že na stadion budou puštění všichni fans FCB, protože co by policie dělala se zbylými fans FCB ve městě. Navíc nás do Budějovic určitě víc než 200 nepojede...

Už jen proto jeďte do Budějovic na Baníček, ať vidí, že jim na jejich ubohé výhružky, které jsou bohužel možné jen u nás v lize kašleme!

Na výjezd do Budějovic je sraz ve Svinově v 4:00 h!!!Až na místě se rozhodne, jestli se pojede přímým rychlíkem přes Přerov, Brno a Jihlavu v 4:44 h nebo se pojede rychlíkem přes Prahu v 4:24 h. Po 4. hodině ranní přijďte na nádraží ve Svinově nebo zavolejte Kybymu, ať se dovíte, čím se jede. Fans od Bohumína Karviné, Havířova, Těšína, Frýdku-Místku, atd. sledujte ve Svinově, do kterého vlaku nastupuje kotel. Fans, kteří budou nastupovat během jízdy, ať přijdou na první vlak a sledují, jestli v něm jede kotel. Proto uvádím do Budějovic spojení jak přes Brno a Jihlavu, tak přes Prahu.

Směr: Bohumín – Ostrava – Praha – Č. Budějovice:

Bohumín 4:02;

Ostrava hl. n. 4:12;

Ostrava-Svinov 4:24;

Studénka 4:36;

Suchdol nad Odrou 4:45;

Hranice na Moravě 4:59;

Olomouc hl. n. 5:40;

Praha hl. n. příj. 8:30 (přestup na rychlík do Č. Budějovic);

Praha hl. n. odj. 9:23;

Č. Budějovice 11:58.

Směr: Bohumín – Ostrava – Brno – Č. Budějovice:

Bohumín 4:23;

Ostrava hl. n. 4:34;

Ostrava-Svinov 4:44;

Studénka 4:56;

Suchdol nad Odrou 5:05;

Hranice na Moravě 5:18;

Lipník nad Bečvou 5:01;

Přerov 5:46;

Vyškov na Moravě 6:35;

České Budějovice 11:46.

Fans z Karviné a Orlové, se dostanou na rychlíky do Bohumína následujícím osobákem:

Petrovice u Karviné 3:22;

Závada 3:26;

Karviná hl. n. 3:41;

Dětmarovice 3:48;

Dolní Lutyně 3:52;

Bohumín 3:57.

Fans z Č. Těšína a Havířova, se dostanou na rychlíky do Svinova následujícími osobákem:

Č. Těšín 3:16;

Albrtechtice u ČT 3:26

Havířov 3:37;

O-Kunčice 3:51;

O-Vítkovice 3:56;

O-Svinov 4:03.

Fans z Frýdku-Místku, se dostanou do Ostravy následujícím osobákem:

Frýdlant n/O 3:13;

Pržno 3:17;

Baška 3:22;

Frýdek-Místek 3:30

Lískovec u FM 3:35;

Paskov 3:40;

Vratimov 3:45;

O-Kunčice 3:49;

Ostrava střed 3:59;

Ostrava hl. n. 4:04.

Fans z Valašska mají přípoj do Hranic n/M následujícím osobákem:

Vsetín 3:52;

Jablůnka 3:58;

Bystřička 4:03;

Brňov 4:06

ValMez 4:13;

Hranice na Moravě 4:44.

Směr: Č. Budějovice – Praha – Ostrava – Bohumín:

Zpět z Budějovic se jede v 21:05 h rychlíkem do Prahy, kde se přestoupí na rychlík směr Košice. Kdyby jsme byli rychlí a policie nás pustila hned po zápase na vlak do Prahy v 19:05 h a vlak měl 5-10 min. zpoždění, tak by se přijelo do Ostravy o 2 h dříve. Proto uvádím ve zlomku obě spojení:

České Budějovice 19:05 / 21:05;

Praha hl. n. příj. 21:38 / 23:58 (u obou spojení přestup na rychlíky směr Košice);

Praha hl. n. odj. 23:29 / 0:52;

Přerov 3:05 / 4:43;

Lipník n/B -:-- / 5:08;

Hranice na Moravě 3:34 / 5:34

Suchdol nad Odrou 3:49 / 5:49;

Studénka 3:59 / 5:59;

Ostzrava-Svinov 4:11 / 6:11;

Ostrava hl. n. 4:21 / 6:21;

Bohumín 4:33 / 6:33;

Karviná hl. n. 4:53 / 6:53;

Č. Těšín 5:13 / 7:13;

Třinec 5:23 / 7:23.



SKSlezská

Publikováno: 09.11.2006
Kategorie článků Blížící se zápas
20.04.2021 15:00

FC Baník Ostrava
vs

FK Mladá Boleslav
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 27 73:15 71
2. AC Sparta Praha 26 55:29 54
3. FK Jablonec 27 45:29 53
4. 1. FC Slovácko 27 47:27 50
5. FC Viktoria Plzeň 26 45:29 45
6. FC Slovan Liberec 27 37:24 43
7. FK Pardubice 27 29:35 41
8. FC Baník Ostrava 27 37:26 38
9. SK Sigma Olomouc 27 33:27 38
10. Bohemians Praha 1905 27 29:29 34
11. MFK Karviná 27 31:39 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 27 27:38 31
13. FC FASTAV Zlín 27 26:37 29
14. FK Mladá Boleslav 27 34:43 27
15. FK Teplice 27 29:57 24
16. Zbrojovka Brno 27 22:41 20
17. 1. FK Příbram 27 18:54 17
18. Slezský FC Opava 27 16:54 15
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele