Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

VLAKOVÉ SPOJENÍ NA VÝJEZD DO BUDĚJOVIC!!!

Sraz je na svinovském nádraží jako na výjezd do Jablonce v 04:20h a jede se přímým rychlíkem v 04:37h směr Plzeň až do Budějovic. Do Budějovic i zpět by měly být vyhrazeny 2 vagony pro fans FCB, takže nastupujete do nich. Stejně jako do Jablonce uvádím pozdější spojení (v 8:39h ze Svinova), protože z některých měst na rychlík v 04:37h v neděli nejede přípoj nebo někteří pojedou po noční směně. Franta Straka se nás už nemůže dočkat chachaři....!!!!
Zpět se pojede buď po 19h z Budějovic s přestupem v Praze na rychlík směr Moskva nebo po 21h s přestupem v Praze na rychlík směr Košice. Uvidíme, jestli nás bude chtít PČR nechat 2h po zápase v Budějovicích nebo nás jako minule zbaví a odveze nás autobusy na vlak po 19h.

SMĚR OSTRAVA – Č. BUDĚJOVICE
Bohumín          04:16 (rychlík směr Plzeň hl. n.);
Ostrava hl. n.   04:27;
Ostrava-Svinov 04:37;
Studénka         04:49;
Suchdol n/O     04:58;
Hranice n/M      05:13;
Přerov              05:36;
Vyškov n/M       06:16;
Brno hl. n.        07:25;
Č. Budějovice    11:46. 

Fans z z Jablunkovska, Třince a Karviné mají na rychlík do Bohumína přípoj následujícím rychlíkem:
Jablunkov-Návsí 2:41;
Třinec               2:53;
Č. Těšín            3:03;
Karviná hl. n.     3:20;
Bohumín           3:33.
Fans z Petrovic, Dětmarovic a Lutyně mají na rychlík do Bohumína přípoj následujícím osobákem:
Petrovice u K.  3:24;
Dětmarovice    3:33;
D. Lutyně        3:37;
Bohumín         3:41.

Fans z Těšína a Havířova mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Český Těšín        3:16;
Albrechtice u ČT   3:26;
Havířov               3:37;
Ostrava-Kunčice   3:50;
Ostrava-Vítkovice 3:55;
Ostrava-Svinov    4:01.

Fans z Opavska mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Opava východ  3:32;
Štítina             3:42
Háj ve Slezsku 3:49;
Děhylov           3:56;
Ostrava-Svinov 4:03.

Fans z Lipinska mají na rychlík do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Frýdlant n/O       3:13;
Frýdek-Lipina      3:30;
Lískovec u Lipiny 3:35;
Paskov               3:40;
Vratimov             3:45;
Ostrava-Kunčice   3:51;
Ostrava střed      3:57;
Ostrava hl. n.      4:03.

Fans z Štramberka, Příbora a Kopřivnice mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Štramberk       4:00;
Kopřivnice        4:04;
Kopřivnice zast. 4:06;
Příbor               4:11;
Studénka         4:27.

Fans z Valašska a Lipníku n/B mají na rychlík do Hranic n/M přípoj následujícím osobákem:
Vsetín          3:52;
ValMez         4:13;
Hranice n/M  4:47;
Pozdější spojení do Č. Budějovic:
Jablunkov        7:31 (Rychlík směr Brno hl. n.);
Třinec              7:42;
Č. Těšín           7:50;
Karviná hl. n.    8:06
Bohumín          8:20;
Ostrava hl. n.   8:30;
Ostrava-Svinov 8:39;
Studénka         8:49;
Suchdol n/O     8:58;
Hranice n/M      9:13;
Lipník n/B        8:39 (fans z Lipníku jedou osobákem do Přerova);
Přerov              9:39;
Vyškov n/M      10:18;
Brno hl. n. příj. 10:44 (přestup na rychlík směr Plzeň hl. n.);
Brno hl. n.odj.  11:25;
Č. Budějovice   15:48. 
Fans z Havířova mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Albrechtice u ČT   7:57;
Havířov               8:09;
Ostrava-Bartovice 8:16;
Ostrava-Kunčice   8:22;
Ostrava-Vítkovice 8:27;
Ostrava-Svinov    8:33.
Fans z Frýdku-Lipinska mají na rychlík do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Frenštát p/R       6:51
Frýdlant n/O       7:13;
Frýdek-Lipina      7:30;
Lískovec u Lipiny 7:35;
Paskov               7:42;
Vratimov             7:47;
Ostrava-Kunčice   7:53;
Ostrava střed       8:00;
Ostrava hl. n.       8:06.
Fans z Opavska mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Opava východ  7:30;
Štítina             7:42;
Háj ve Slezsku 7:50;
Děhylov           7:57;
Ostrava-Svinov 8:05.
Fans z Veřovic, Ženklavy, Štramberka, Příbora a Kopřivnice mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Veřovice            8:03;
Ženklava           8:11
Štramberk         8:17;
Kopřivnice         8:21;
Kopřivnice zast. 8:23
Příbor               8:30;
Studénka          8:44.
Fans z Bílovce a Studénky města mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Bílovec              7:29;
Studénka město 7:40;
Studénka           7:43.
Fans z Nového Jičína mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Nový Jičín město 8:20;
Suchdol n/O       8:35.
Fans z Fulneku mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Fulnek                   8:32;
H. Životice m. nádr. 8:39;
Suchdol n/O            8:45.
Fans z Vítkovska a Oder mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Vítkov               5:59;
Jakubčovice n/O 6:30;
Odry                 6:40;
Suchdol n/O       6:43.
Fans z Valašska mají na rychlík do Hranic n/M přípoj následujícím osobákem:
Vsetín          7:32;
Jablůnka      7:38;
Bystřička      7:43;
ValMez        7:53;
Hranice n/M 8:25;


SMĚR Č. BUDĚJOVICE - OSTRAVA
Č. Budějovice     19:05;
Praha hl. n. příj. 21:40 (přestup na rychlík směr Moskva);
Praha hl. n. odj. 22:58;
Olomouc hl.n.      1:46;
O-Svinov             2:44;
Ostrava hl. n.      2:53;
Bohumín             3:04;
Petrovice u K.      3:16.
Pozdější spojení z Č. Budějovic:
Č. Budějovice     21:07;
Praha hl. n. příj. 24:00 (přestup na rychlík směr Košice);
Praha hl. n. odj.  0:06;
Zábřeh n/M        2:18;
Přerov               3:14;
Lipník n/B          4:38 (fans z Lipníku jedou osobákem z Přerova);
Hranice n/M       3:44;
Suchdol n/O       3:59;
Studénka           4:08;
Ostrava-Svinov   4:20;
Ostrava hl. n.     4:29;
Bohumín            4:40;
Karviná hl.n.       4:55;
Č. Těšín             5:12;
Třinec                5:22;
Jablunkov           5:33.
Fans do Havířova mají ze Svinova od rychlíku přípoj následujícím osobákem:
Ostrava-Svinov    4:46;
Ostrava-Vítkovice 4:54;
Ostrava-Kunčice   4:58;
Havířov               5:10.
Fans do Lipinska a Frýdlantu n/O mají přípoj z Ostravy hl. n. od rychlíku následujícím osobákem:
Ostrava hl. n.          4:44;
Ostrava střed          4:50;
Ostrava-Kunčice       5:00;
Vratimov                 5:03;
Paskov                    5:09;
Lískovec u Lipiny      5:16;
Frýdek-Místek-Lipina 5:23;
Frýdlant n/O             5:41.
Fans na Opavsko mají ze Svinova od rychlíku přípoj následujícím osobákem:
Ostrava-Svinov 4:47;
Děhylov           4:58;
Háj ve Slezsku  5:06;
Štítina              5:14;
Opava východ   5:22.

 

Publikováno: 01.11.2007
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 30 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 45:48 38
8. FC Slovan Liberec 30 29:38 37
9. SK Sigma Olomouc 30 39:37 37
10. SK Dynamo Č. Budějovice 30 40:46 36
11. FC FASTAV Zlín 30 36:53 30
12. FK Teplice 30 29:49 27
13. FK Jablonec 30 22:45 26
14. Bohemians Praha 1905 30 34:56 26
15. FK Pardubice 30 35:67 24
16. MFK Karviná 30 30:52 17
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.