Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Vlakové spojení na výjezd do Brna!

Velmi důležité a již 27. ligové kolo hraje Baníček v pondělí 28. 04. 2008 od 17:15h v Brně!!! Sraz ve Svinově ve 12:30h. Nikomu asi není nutné připomínat, že jde už opravdu o vše. Z Brna musíme dovést nejméně remízu a vzhledem k výhře Teplic nejlépe výhru! Venca Svěrák v TV i MS Deníku vyzývá fans FCB, aby nezůstávali doma u TV a jeli podpořit Baníček do Brna, že mužstvo na naši mohutnou podporu spoléhá!!!
Vstupenky jsou k mání na Bazalech v předprodeji do pátku a v baru Abi na Mariánském náměstí a budou se zde prodávat pouze ve středu od 19h! V Brně budou lístky do sektoru FCB k mání jen pokud nějaké zbudou z Bazalů. Ve vlaku do Brna se žádné lístky prodávat nebudou! Takže si je snažte sehnat na Bazalech nebo v baru Abi. Jako každý rok upozorňujeme fans FCB na události, které se vyskytují v Brně skoro každý rok... Jede se do Brna přímým rychlíkem, na kterém budou vpředu vagóny pro fans FCB. Na rychlíku zpět budou také vpředu. Pro opozdilce nebo pro Ty, kteří pojedou ze školy nebo z práce uvádím další spojení.

 

SMĚR OSTRAVA – BRNO
Bohumín 12:23 (R 736 směr Brno)
Ostrava hl. n. 12:33;
Ostrava-Svinov 12:41;
Studénka 12:53;
Suchdol n/O 13:01;
Hranice n/M 13:14;
Lipník n/B 12:38 (fans z Lipníku jedou do Přerova osobákem);
Přerov 13:43;
Brno hl. n. 14:57. 

 

Fans z Těšínska a Karviné mají na rychlík do Bohumína přípoj následujícím osobákem:
Mosty u J. 10:55;
Jablunkov-Návsí 11:08;
Třinec 11:26;
Těšín 11:42;
Karviná hl. n. 12:00;
Dětmarovice 12:07;
D. Lutyně 12:10;
Bohumín 12:15.

 

Fans z Havířovska mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Havířov 12:11;
O-Bartovice 12:19;
O-Kunčice 12:25;
O-Vítkovice 12:30;
O-Svinov 12:36.

 

Fans z Opavska mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Opava východ  11:30;
Štítina 11:39;
Háj ve Slezsku 11:47;
Děhylov 11:54;
O-Svinov 12:02.

 

Fans z Lipinska mají na rychlík do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Frenštát p/R 10:53;
Frýdlant n/O 11:15;
FM-Lipina 11:32;
Lískovec ala Lipina 11:37
Paskov  11:45;
Vratimov 11:50;
Ostrava-Kunčice 11:56;
Ostrava střed 12:02;
Ostrava Stodolní 12:05;
Ostrava hl. n. 12:08.

 

Fans z Kopřivnicka mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Veřovice 11:40
Ženklava 11:48
Štramberk 12:08;
Kopřivnice 12:12
Kopřivnice zast. 12:13;
Příbor 12:19;
Studénka 12:34.

 

Fans z Bílovce mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Bílovec 12:35;
Studénka město 12:46;
Studénka 12:48.

 

Fans z New Jičína mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Nový Jičín město 12:28;
Suchdol n/O 12:42.

 

Fans z Fulneku mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Fulnek 12:30;
Suchdol n/O 12:43.

 

Fans z Vítkovska a Oder mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Budišov n/B 11:33;
Vítkov 12:01;
Jakubčovice n/O 12:22;
Odry 12:30;
Suchdol n/O 12:43.

 

Fans z Valašska jedou do Hranic následujícím osobákem:
Vsetín 11:28;
ValMez 11:48;
Hranice n/M 12:19.

 

Pozdější spojení do Brna:
Bohumín 13:38 (R 838 směr Brno)
Ostrava hl. n. 13:48;
Ostrava-Svinov 13:56;
Přerov 14:39;
Brno hl. n. 15:57. 


Bohumín 14:23 (R 738 směr Brno)
Ostrava hl. n. 14:33;
O-Svinov 14:41;
Studénka 14:53;
Suchdol n/O 15:01;
Hranice n/M 15:14;
Lipník n/B 14:38 (fans z Lipníku jedou do Přerova osobákem);
Přerov 15:43;
Brno hl. n. 16:57.

 

SMĚR BRNO - OSTRAVA
Brno hl. n. 21:03 (R 663 směr Bohumín);
Přerov 22:23;
Lipník n/B 22:48 (fans do Lipníku jedou z Přerova osobákem);
Hranice n/M 22:43;
Suchdol n/O 22:56;
Studénka 23:05;
O-Svinov 23:16;
Ostrava hl. n. 23:25;
Bohumín 23:35.

 

Fans do Havířova a Těšína mají přípoj následujícím osobákem:
O-Svinov 23:31;
O-Vítkovice 23:37;
O-Kunčice 23:42;
O-Bartovice 23:51;
Havířov 23:58;
Těšín 00:20.

 

Fans do Karviné mají přípoj následujícím rychlíkem:
Bohumín 1:19;
Karviná hl. n. 1:30;
Těšín 1:47;
Třinec 1:59;
Jablunkov-Návsí 2:14.

 

Fans na Lipinsko mají přípoj následujícím osobákem:
Ostrava hl. n. 23:33;
Ostrava Stodolní 23:36;
Ostrava střed 23:38;
Ostrava-Kunčice 23:44;
Vratimov 23:47;
Paskov  23:52
Lískovec ala Lipina 23:56;
FM-Lipina 24:00.

 

Fans na Opavsko mají přípoj následujícím osobákem:
O-Svinov 0:30;
Děhylov 0:36
Háj ve Slezsku 0:42;
Štítina 0:50;
Opava východ  0:58.

 

Fans na Kopřivnicko mají přípoj následujícím osobákem:
Studénka 23:10;
Příbor 23:25;
Kopřivnice zast. 23:29;
Kopřivnice 23:31;
Štramberk 23:35.

 

Fans do New Jičína mají přípoj následujícím osobákem:
Suchdol n/O 23:18;
N. Jičín město 23:33.

Publikováno: 22.04.2008
Kategorie článků Blížící se zápas
07.08.2021 16:00

SK Dynamo České Budějovice
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 2 8:2 6
2. SK Slavia Praha 2 4:1 6
3. FC Viktoria Plzeň 2 4:2 6
4. 1. FC Slovácko 2 2:0 6
5. FC Baník Ostrava 2 5:2 3
6. FK Mladá Boleslav 2 4:2 3
7. SK Sigma Olomouc 2 5:5 3
8. SK Dynamo Č. Budějovice 2 1:1 3
9. FK Jablonec 2 1:3 3
10. MFK Karviná 2 3:3 2
11. FC Hradec Králové 2 2:2 2
12. FK Pardubice 2 4:5 1
13. Bohemians Praha 1905 2 2:3 1
14. FK Teplice 2 1:4 0
15. FC FASTAV Zlín 2 1:6 0
16. FC Slovan Liberec 2 0:6 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele