Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Vlakové spojení na výjezd do Brna!

Velmi důležité a již 27. ligové kolo hraje Baníček v pondělí 28. 04. 2008 od 17:15h v Brně!!! Sraz ve Svinově ve 12:30h. Nikomu asi není nutné připomínat, že jde už opravdu o vše. Z Brna musíme dovést nejméně remízu a vzhledem k výhře Teplic nejlépe výhru! Venca Svěrák v TV i MS Deníku vyzývá fans FCB, aby nezůstávali doma u TV a jeli podpořit Baníček do Brna, že mužstvo na naši mohutnou podporu spoléhá!!!
Vstupenky jsou k mání na Bazalech v předprodeji do pátku a v baru Abi na Mariánském náměstí a budou se zde prodávat pouze ve středu od 19h! V Brně budou lístky do sektoru FCB k mání jen pokud nějaké zbudou z Bazalů. Ve vlaku do Brna se žádné lístky prodávat nebudou! Takže si je snažte sehnat na Bazalech nebo v baru Abi. Jako každý rok upozorňujeme fans FCB na události, které se vyskytují v Brně skoro každý rok... Jede se do Brna přímým rychlíkem, na kterém budou vpředu vagóny pro fans FCB. Na rychlíku zpět budou také vpředu. Pro opozdilce nebo pro Ty, kteří pojedou ze školy nebo z práce uvádím další spojení.

 

SMĚR OSTRAVA – BRNO
Bohumín 12:23 (R 736 směr Brno)
Ostrava hl. n. 12:33;
Ostrava-Svinov 12:41;
Studénka 12:53;
Suchdol n/O 13:01;
Hranice n/M 13:14;
Lipník n/B 12:38 (fans z Lipníku jedou do Přerova osobákem);
Přerov 13:43;
Brno hl. n. 14:57. 

 

Fans z Těšínska a Karviné mají na rychlík do Bohumína přípoj následujícím osobákem:
Mosty u J. 10:55;
Jablunkov-Návsí 11:08;
Třinec 11:26;
Těšín 11:42;
Karviná hl. n. 12:00;
Dětmarovice 12:07;
D. Lutyně 12:10;
Bohumín 12:15.

 

Fans z Havířovska mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Havířov 12:11;
O-Bartovice 12:19;
O-Kunčice 12:25;
O-Vítkovice 12:30;
O-Svinov 12:36.

 

Fans z Opavska mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Opava východ  11:30;
Štítina 11:39;
Háj ve Slezsku 11:47;
Děhylov 11:54;
O-Svinov 12:02.

 

Fans z Lipinska mají na rychlík do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Frenštát p/R 10:53;
Frýdlant n/O 11:15;
FM-Lipina 11:32;
Lískovec ala Lipina 11:37
Paskov  11:45;
Vratimov 11:50;
Ostrava-Kunčice 11:56;
Ostrava střed 12:02;
Ostrava Stodolní 12:05;
Ostrava hl. n. 12:08.

 

Fans z Kopřivnicka mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Veřovice 11:40
Ženklava 11:48
Štramberk 12:08;
Kopřivnice 12:12
Kopřivnice zast. 12:13;
Příbor 12:19;
Studénka 12:34.

 

Fans z Bílovce mají na rychlík do Studénky přípoj následujícím osobákem:
Bílovec 12:35;
Studénka město 12:46;
Studénka 12:48.

 

Fans z New Jičína mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Nový Jičín město 12:28;
Suchdol n/O 12:42.

 

Fans z Fulneku mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Fulnek 12:30;
Suchdol n/O 12:43.

 

Fans z Vítkovska a Oder mají na rychlík do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:
Budišov n/B 11:33;
Vítkov 12:01;
Jakubčovice n/O 12:22;
Odry 12:30;
Suchdol n/O 12:43.

 

Fans z Valašska jedou do Hranic následujícím osobákem:
Vsetín 11:28;
ValMez 11:48;
Hranice n/M 12:19.

 

Pozdější spojení do Brna:
Bohumín 13:38 (R 838 směr Brno)
Ostrava hl. n. 13:48;
Ostrava-Svinov 13:56;
Přerov 14:39;
Brno hl. n. 15:57. 


Bohumín 14:23 (R 738 směr Brno)
Ostrava hl. n. 14:33;
O-Svinov 14:41;
Studénka 14:53;
Suchdol n/O 15:01;
Hranice n/M 15:14;
Lipník n/B 14:38 (fans z Lipníku jedou do Přerova osobákem);
Přerov 15:43;
Brno hl. n. 16:57.

 

SMĚR BRNO - OSTRAVA
Brno hl. n. 21:03 (R 663 směr Bohumín);
Přerov 22:23;
Lipník n/B 22:48 (fans do Lipníku jedou z Přerova osobákem);
Hranice n/M 22:43;
Suchdol n/O 22:56;
Studénka 23:05;
O-Svinov 23:16;
Ostrava hl. n. 23:25;
Bohumín 23:35.

 

Fans do Havířova a Těšína mají přípoj následujícím osobákem:
O-Svinov 23:31;
O-Vítkovice 23:37;
O-Kunčice 23:42;
O-Bartovice 23:51;
Havířov 23:58;
Těšín 00:20.

 

Fans do Karviné mají přípoj následujícím rychlíkem:
Bohumín 1:19;
Karviná hl. n. 1:30;
Těšín 1:47;
Třinec 1:59;
Jablunkov-Návsí 2:14.

 

Fans na Lipinsko mají přípoj následujícím osobákem:
Ostrava hl. n. 23:33;
Ostrava Stodolní 23:36;
Ostrava střed 23:38;
Ostrava-Kunčice 23:44;
Vratimov 23:47;
Paskov  23:52
Lískovec ala Lipina 23:56;
FM-Lipina 24:00.

 

Fans na Opavsko mají přípoj následujícím osobákem:
O-Svinov 0:30;
Děhylov 0:36
Háj ve Slezsku 0:42;
Štítina 0:50;
Opava východ  0:58.

 

Fans na Kopřivnicko mají přípoj následujícím osobákem:
Studénka 23:10;
Příbor 23:25;
Kopřivnice zast. 23:29;
Kopřivnice 23:31;
Štramberk 23:35.

 

Fans do New Jičína mají přípoj následujícím osobákem:
Suchdol n/O 23:18;
N. Jičín město 23:33.

Publikováno: 22.04.2008
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 30 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 45:48 38
8. FC Slovan Liberec 30 29:38 37
9. SK Sigma Olomouc 30 39:37 37
10. SK Dynamo Č. Budějovice 30 40:46 36
11. FC FASTAV Zlín 30 36:53 30
12. FK Teplice 30 29:49 27
13. FK Jablonec 30 22:45 26
14. Bohemians Praha 1905 30 34:56 26
15. FK Pardubice 30 35:67 24
16. MFK Karviná 30 30:52 17
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.