Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Vlakové spojení na Slavii

VLAKOVÉ SPOJENÍ NA VÝJEZD NA SLAVII
V neděli 3. prosince 2006 v 16:00 h hraje Baníček poslední ligové kolo v tomto roce na Stahově se Slavii! Pojeďme podpořit Baníček a pozdravit pražské „kámoše“!!!
Kotel jede se rychlíkem v 6:11 h ze Svinova do Přerova kde se přesedá na rychlík do Prahy. Kdo odjezd v 6:11 h nestihne, jede ještě druhé spojení v 9:01 h rychlíkem do Přerova s přestupem na rychlík do Prahy. Díky výkopu v 16 h je i dobré spojení zpět po zápase do Ostravy. Ze Svinova jede od rychlíku hned osobák do Havířova, Těšína, Třince a Jablunkova! Do Frýdku a Frýdlantu jede také od rychlíku z Prahy osobák!

SMĚR OSTRAVA-PRAHA
1. spojení
Bohumín        5:52;
Ostrava hl. n.        6:02;
Ostrava-Svinov    6:11;
Studénka        6:21;
Suchdol n/O        6:29;
Hranice n/M        6:42;
Lipník n/B        6:42;
Přerov    příj.        6:59 (přestup na rychlík Praha);
Přerov odj.        7:05;
Praha hl. n.        11:01.

2. spojení
Mosty u J.        7:21;
Jablunkov-Návsí    7:31;
Třinec            7:43;
Č. Těšín        7:53;
Karviná hl. n.        8:11;
Bohumín        8:41;
Ostrava hl. n.        8:52;
Ostrava-Svinov    9:01;
Studénka        9:14;
Suchdol n/O        9:24;
Hranice n/M        9:38;
Lipník n/B        9:47;
Přerov příj.        9:58 (přestup na rychlík směr Cheb);
Přerov odj.        10:04;
Praha hl. n.        13:48;
Praha-Smíchov    14:22.

Fans z Jablunkova, Třince, Karviné a Orlové mají na rychlík do Bohumína přípoj následujícím osobákem:
Mosty u J.        4:02
Jablunkov-Návsí    4:11;
Třinec            4:25;
Č. Těšín        4:44;
Karviná hl. n.        5:03;
Dětmarovice        5:10;
Dolní Lutyně        5:14;
Bohumín        5:19.

Fans z Těšína a Havířova mají na rychlík do Svinova přípoj následujícím osobákem:
Č. Těšín        5:17;
Albrechtice u ČT    5:27;
Havířov        5:38;
Ostrava-Bartovice    5:46;
Ostrava-Kunčice    5:52;
Ostrava-Vítkovice    5:57;
Ostrava-Svinov    6:04.

Fans z Frýdku-Místku mají na rychlík do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:
Frýdlant n/O        4:43;
Frýdek-Místek    5:00;
Lískovec u FM    5:05;
Paskov            5:12;
Vratimov        5:17;
Ostrava-Kunčice    5:23;
Ostrava střed        5:30;
Ostrava hl. n.        5:35.

Fans z Valašska mají na rychlík do Hranic n/M přípoj následujícím osobákem:
Vsetín            5:06;
Jablůnka        5:12;
Bystřička        5:17
ValMez        5:30;
Hranice n/M        6:01;


SMĚR PRAHA - OSTRAVA
Praha hl. n.        19:18;
Olomouc hl. n.    22:14;
Hranice n/M        22:52;
Suchdol n/O        23:07;
Studénka        23:16;
Ostrava-Svinov    23:28;
Ostrava hl. n.        23:37;
Bohumín        23:49.

SKSlezská
Publikováno: 29.11.2006
Kategorie článků Blížící se zápas
07.08.2021 16:00

SK Dynamo České Budějovice
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 2 8:2 6
2. SK Slavia Praha 2 4:1 6
3. FC Viktoria Plzeň 2 4:2 6
4. 1. FC Slovácko 2 2:0 6
5. FC Baník Ostrava 2 5:2 3
6. FK Mladá Boleslav 2 4:2 3
7. SK Sigma Olomouc 2 5:5 3
8. SK Dynamo Č. Budějovice 2 1:1 3
9. FK Jablonec 2 1:3 3
10. MFK Karviná 2 3:3 2
11. FC Hradec Králové 2 2:2 2
12. FK Pardubice 2 4:5 1
13. Bohemians Praha 1905 2 2:3 1
14. FK Teplice 2 1:4 0
15. FC FASTAV Zlín 2 1:6 0
16. FC Slovan Liberec 2 0:6 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele