Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Vlakové spojení na pohár do Boskovic!

Ve středu 24.09.2008 v 16:30 h hraje Baníček pohárový mač v Boskovicích. Jede se ze Svinova v 12:10 h EC vlakem do Třebové a pak osobákama do Boskovic. Zpět se jede obdobně.

 

SMĚR OSTRAVA - BOSKOVICE

Třinec 10:58 (EC 144 Praha hl. n.);

Těšín 11:12;

Havířov 11:30;

O-Vítkovice 11:44;

O-Svinov příj. 11:52

Bohumín11:34 (Sp 1604);

Ostrava hl. n. 11:44;

O-Svinov příj. 11:50 (vlak z Bohumína se připojí na konec EC 144);

O-Svinov odj. 12:10;

Hranice n/M 12:36;

Olomouc hl. n. 13:07;

Zábřeh n/M 13:39;

Č. Třebová příj. 14:06 (přestup na osobák do Letovic);

Č. Třebová odj. 14:15;

Letovice příj. 14:56 (přestup na osobák směr Brno);

Letovice odj. 15:02;

Skalice n/S příj. 15:02 (přestup na osobák do Boskovic);

Skalice n/S odj. 15:21;

Boskovice 15:21.

 

 

Fans z Opavska mají do Svinova následující přípoj:
Opava vých. 11:30;
Štítina 11:39;
Háj ve Slezsku 11:47;
Děhylov 11:54
O-Svinov 12:02.
 
Fans z Karviné mají do Bohumína následující přípoj:
Karviná hl. n. 10:57;
Dětmarovice 11:04;
Bohumín 11:12.
 
Fans z FM-Lipinska mají do Ostravy následující přípoj:
Frenštát p/R 9:53;
Frýdlant n/O 10:15;
FM-Lipina 10:32;
Vratimov 10:50;
O-Kunčice 10:54;
O-střed 11:00;
Ostrava-Stodolní 11:03;
Ostrava hl. n. 11:06.
 
Fans ze Studénky a Suchdolu jedou na EC do Hranic n/M (nádražka s Radegastem!):
Jistebník 10:52;
Studénka 10:58;
Suchdol n/O 11:08;
Hranice n/M 11:26 (přestup na EC vlak do Prahy).
 
Fans z Kopřivnicka mají do Studénky na osobák do Hranic n/M následující přípoj:
Štramberk 9:58;
Kopřivnice 10:02;
Kopřivnice zast. 10:04;
Příbor 10:09;
Studénka 10:26.

 

Fans z Bílovce mají do Studénky na osobák do Hranic n/M následující přípoj:
Bílovec 10:35;
Studénka město 10:46;
Studénka 10:48.
 
Fans z Fulneku mají do Suchdolu na osobák do Hranic n/M následující přípoj:
Fulnek 10:30;
Suchdol n/O 10:35.
 
Fans z N. Jičína mají do Suchdolu na osobák do Hranic n/M následující přípoj:
N. Jičín 10:28;
Suchdol n/O 10:42.
 
Fans z Vítkovska mají do Suchdolu na osobák do Hranic n/M následující přípoj:
Budišov n/B 9:32;
Vítkov 10:00;
Jakubčovice 10:21;
Odry 10:29;
Suchdol n/O 10:43.
 
Fans z Valašska mají do Hranic n/M následující přípoj:
Vsetín 11:28;
ValMez 11:48;
Hranice n/M 12:19.

 

 


SMĚR BOSKOVICE - OSTRAVA

Boskovice 19:03

Skalice n/S příj. 19:10 (přestup na rychlík směr Praha)

Skalice n/S odj. 19:19

Č. Třebová příj. 19:56 (přestup na IC vlak směr Těšín)

Č. Třebová odj. 19:59;

Zábřeh n/M 20:22;

Olomouc hl. n. 20:54;

Hranice n/M 21:24;

Suchdol n/O 21:39;

Studénka 21:48;

O-Svinov 21:59;

Ostrava hl. n. 22:08;

Bohumín 22:19;

Karviná 22:33;

Těšín 22:50.

 

Fans do Havířova jedou ze Svinova následujícím osobákem:

O-Svinov 22:20

O-Vítkovice 22:26;

O-Kunčice 22:31;

Havířov 22:44.

 

Fans do FM-Lipiny mají z Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:

Ostrava hl. n. 22:18

O-Kunčice 22:33;

Lipina 22:51

FM-Lipina 22:55.

Publikováno: 22.09.2008
Kategorie článků Blížící se zápas
31.07.2021 17:00

FC Baník Ostrava
vs

FC Fastav Zlín
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 1 3:2 3
2. FK Jablonec 1 1:0 3
3. FK Pardubice 1 2:2 1
4. MFK Karviná 1 2:2 1
5. FC Hradec Králové 1 1:1 1
6. Bohemians Praha 1905 1 1:1 1
7. SK Slavia Praha 0 0:0 0
8. FC Viktoria Plzeň 0 0:0 0
9. 1. FC Slovácko 0 0:0 0
10. FC Slovan Liberec 0 0:0 0
11. FK Teplice 0 0:0 0
12. FC FASTAV Zlín 0 0:0 0
13. SK Dynamo Č. Budějovice 0 0:0 0
14. FK Mladá Boleslav 0 0:0 0
15. SK Sigma Olomouc 1 2:3 0
16. FC Baník Ostrava 1 0:1 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele