Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Vlakové spojení do Teplic!!!

Před domácím pohárovým utkáním se Spartakem Moskva hraje 6. ligové kolo Baníček v neděli 14. 09. 2008 od 17h v Teplicích!!! Končně se nehraje v pondělí a není to v televizi Jede se ze Svinova v 6:04h IC vlakem do Kolína, kde se přesedá na rychlík do Ústí nad Labem kde se přesedá na osobák do Teplic. Zpět se jede přímým rychlíkem do Ostravy. Dva vagóny pro fans FCB budou do do Teplic i z Teplic za lokomotivou.

 

SMĚR OSTRAVA – TEPLICE

Třinec 5:05 (IC 580 směr Praha hl. n.);

Těšín 5:17;

Karviná hl. n. 5:33;

Bohumín 5:45;

Ostrava hl. n. 5:56

Ostrava-Svinov 6:04;

Studénka 6:15;

Suchdol n/O 6:23;

Hranice n/M 6:36;

Lipník n/B 6:18 (fans z Lipníku jedou osobákem do Hranic);

Olomouc hl. n. 7:07;

Zábřeh n/M 7:39;

Kolín 9:07 příj. (přestup na rychlík směr Ústí n/L);

Kolín odj. 9:15;

Ústí n/L západ 11:09 (přestup na osobák směr Most);

Ústí n/L západ 12:00;

Teplice 12:17.

 

Fans z Havířova mají do Svinova přípoj následujícím osobákem:

Havířov 5:08;

Ostrava-Kunčice 5:22;

Ostrava-Vítkovice 5:27;

Ostrava-Svinov 5:33.

 

Fans z Opavska mají do Svinova přípoj následujícím osobákem:

Opava východ 5:28;

Štítina 5:37;

Háj ve Slezsku 5:45;

Děhylov 5:52;

O-Svinov 5:59.

 

Fans z FM-Lipinska mají do Ostravy hl. n. přípoj následujícím osobákem:

Frenštát p/R 4:23;

Frýdlant n/O 4:45;

FM-Lipina 5:00;

Lipina 5:05;

Paskov 5:12;

Vratimov 5:17;

Ostrava-Kunčice 5:23;

Ostrava střed 5:29;

Ostrava Stodolní 5:32;

Ostrava hl. n. 5:35.

 

Fans z Kopřivnicka mají do Studénky nepřípoj následujícím osobákem:

Štramberk 4:00;

Kopřivnice 4:04

Kopřivnice zast. 4:05;

Příbor 4:10;

Studénka 4:26.

 

Fans z Vítkovska mají do Suchdolu n/O přípoj následujícím osobákem:

Budišov n/B 4:35

Vítkov 4:58;

Jakubčovice n/O 5:18;

Odry 5:28;

Suchdol n/O 5:42.

 

Fans z Valašska mají do Hranic n/M přípoj následujícím osobákem:

Vsetín 5:09;

ValMez 5:52;

Hranice n/M 6:23.

 

POZDĚJŠÍ SPOJENÍ DO TEPLIC:

Těšín 7:28;

Havířov 7:46;

O-Kunčice 7:57;

O-Vítkovice 8:02;

Studénka 8:15;

Suchdol n/O 8:23;

Hranice n/M 8:36;

Olomouc hl. n. 9:07;

Zábřeh n/M 9:39;

Kolín 11:07 příj. (přestup na rychlík směr Ústí n/L);

Kolín odj. 11:15;

Ústí n/L západ 13:09 (přestup na osobák směr Most);

Ústí n/L západ 14:00;

Teplice 14:17.

 

Karviná hl. n. 9:20;

Bohumín 9:50;

Ostrava hl. n. 10:01;

Ostrava-Svinov 10:10;

Hranice n/M 10:36;

Olomouc hl. n. 11:07;

Zábřeh n/M 11:39;

Kolín 13:07 příj. (přestup na rychlík směr Ústí n/L);

Kolín odj. 13:15;

Ústí n/L západ 15:09 (přestup na osobák směr Most);

Ústí n/L západ 16:00;

Teplice 16:17.

 

 

 

SMĚR TEPLICE - OSTRAVA
Teplice 20:50;
Praha hl. n. 22:45;
Olomouc hl. n. 3:09
Hranice n/M 3:43;
Suchdol n/O 3:57;
Studénka 4:06
Ostrava-Svinov 4:18;
Ostrava hl. n. 4:27;
Bohumín 4:38;
Karviná hl.n. 4:50;
Č. Těšín 5:07;
Třinec 5:19;
Jablunkov-Návsí 5:33;
Čadca 6:00.

 

Fans na Opavsko mají ze Svinova od rychlíku přípoj následujícím osobákem:
Ostrava-Svinov 4:45;
Děhylov 4:50;
Háj ve Slezsku 5:01
Štítina 5:10;
Opava východ  5:19.

 

Fans do Havířova mají ze Svinova přípoj následujícím osobákem:
Ostrava-Svinov 4:43;
Ostrava-Vítkovice 4:49;
Ostrava-Kunčice 4:54;
Havířov 5:07.

 

Fans do Lipinska mají přípoj z Ostravy hl. n. následujícím osobákem:
Ostrava hl. n. 4:48;
Ostrava Stodolní 4:51
Ostrava střed 4:54;
Ostrava-Kunčice 5:00;
Vratimov 5:04;
Paskov  5:13;
Lipina 5:20;
Frýdek-Místek 5:24;
Frýdlant n/O 5:43;
Frenštát p/R 6:11.

 

Fans do Kopřivnice a Štramberka mají ze Studénky přípoj následujícím osobákem:
Studénka 4:10;
Příbor 4:26;
Kopřivnice zast. 4:31;
Kopřivnice 4:33;
Štramberk 4:39;
Ženklava 4:44;
Veřovice 4:53.

 

Fans na Vítkovsko mají ze Suchdolu přípoj následujícím osobákem:
Suchdol n/O 5:13;
Odry 5:27;
Jakubčovice n/O 5:34;
Vítkov 5:59;
Budišov n/B 6:22.

 

Fans do Fulneku mají ze Suchdolu přípoj následujícím osobákem:
Suchdol n/O 4:18;
Hl. Životice místní nádr. 4:24;
Fulnek 4:31.

 

Fans do Nového Jičína mají ze Suchdolu přípoj následujícím osobákem:
Suchdol n/O 4:17;
Nový Jičín 4:32.

 

Fans do Bílovce mají ze Studénky přípoj následujícím osobákem:
Studénka 4:49;
Bílovec 4:59.

 

Fans na Valašsko mají z Hranic n/M přípoj následujícím osobákem:
Hranice n/M 5:00;
Val. Meziříčí 5:31;
Vsetín 5:56.
Publikováno: 10.09.2008
Kategorie článků Blížící se zápas
07.08.2021 16:00

SK Dynamo České Budějovice
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 2 8:2 6
2. SK Slavia Praha 2 4:1 6
3. FC Viktoria Plzeň 2 4:2 6
4. 1. FC Slovácko 2 2:0 6
5. FC Baník Ostrava 2 5:2 3
6. FK Mladá Boleslav 2 4:2 3
7. SK Sigma Olomouc 2 5:5 3
8. SK Dynamo Č. Budějovice 2 1:1 3
9. FK Jablonec 2 1:3 3
10. MFK Karviná 2 3:3 2
11. FC Hradec Králové 2 2:2 2
12. FK Pardubice 2 4:5 1
13. Bohemians Praha 1905 2 2:3 1
14. FK Teplice 2 1:4 0
15. FC FASTAV Zlín 2 1:6 0
16. FC Slovan Liberec 2 0:6 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele