Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Upřesnění spojení na výjezd do Plzně

Pojďme si asi na dlouho užít víkendový výjezd, a to v sobotu 03.08.2013 v 18 h v Plzni. Ne že by se postoj PČR a svazu k termínům venkovním zápasům FCB změnil, ale účast Plzně v předkole ligy mistrů nedala těmto složkám možnost opět házet chacharům klacky pod jejich výjezďácké nohy. I vlak zpět jede hned po zápase, takže jiná volba pro chachara, než jet do Plzně podpořit FCB v bílém, opravdu není!!! Navíc po skvělém sobotním výkonu proti MB v šíleném vedru je nutno hráčům ukázat, že si jejich výkonu vážíme a na oplátku je velkém počtu podpoříme v Plzni!!! 5 vagónů pro FCB jede přímo z Bohumína do Plzně a zpět z Plzně do Bohumína bez přestupu.

 

SMĚR PLZEŇ
Třinec 9:14 (Ex150 Praha)
Těšín 9:24
Karviná 9:42
Bohumín 9:58 (na konci 5 vagónů pro FCB do Plzně)
Ostrava hl. n. 10:07
Ostrava-Svinov 10:16
Hranice n/M 10:41
Olomouc hl. n. 11:11
Zábřeh n/M 11:34
Č. Třebová 11:58
Pardubice 12:41
Praha hl.n. 13:53 - 14:15 (přestavení 5 vagónů FCB na konec rychlíku směr Cheb)
Plzeň hl.n. 15:50.
Přípoj z: Studénka 8:58 Suchdol 9:06 do Hranic; Kopřivnice 8:25 Bílovec 8:35; N.Jičín 8:10 Fulnek 8:10 do Suchdolu, Vsetín 8:58 ValMez 9:16 do Hranic; Opava vých. 9:46 do Svinova; Havířov 9:06 do Svinova; FM-Lipina 9:27 s přestupem v O-Kunčice do Svinova; Orlová 9:10 do Bohumína.

 

SMĚR OSTRAVA
Plzeň hl.n. 21:08
(na začátku 5 vagónů pro FCB do Bohumína)
Praha hl.n. 22:44 - 0:06 (přestavení 5 vagónů FCB na začátek rychlíku směr Košice)
Pardubice 1:24
Č. Třebová 2:01
Olomouc hl.n. 2:49
Přerov 3:07
Hranice n/M 3:49
O-Svinov 4:19
Ostrava hl.n. 4:30
Bohumín 4:40
Karviná 4:55
Těšín 5:13
Třinec 5:23
Přípoj do: Studénka v 4:28 ze Svinova; Suchdol n/O v 5:27 z Hranic; Valmez 5:28 z Hranic; Havířov 5:05 ze Svinova; Opava 4:46 ze Svinova; FM-Lipina 4:47 z Hlaváku, Orlová 4:47 z Bohumína.

Publikováno: 26.07.2013
Kategorie článků Blížící se zápas
31.10.2021 15:00

FC Baník Ostrava
vs

AC Sparta Praha
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 12 23:8 33
2. AC Sparta Praha 12 30:11 29
3. SK Slavia Praha 12 30:11 29
4. 1. FC Slovácko 12 22:12 28
5. FC Baník Ostrava 11 22:13 22
6. FC Hradec Králové 12 16:16 19
7. SK Sigma Olomouc 12 22:18 16
8. SK Dynamo Č. Budějovice 12 17:17 15
9. FK Mladá Boleslav 12 20:19 14
10. Bohemians Praha 1905 12 17:26 12
11. FC Slovan Liberec 12 9:18 11
12. FK Jablonec 12 10:22 11
13. FC FASTAV Zlín 12 15:28 10
14. FK Pardubice 12 15:23 7
15. FK Teplice 12 9:24 5
16. MFK Karviná 11 10:21 4
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele