Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Upřesnění spojení na výjezd do Plzně

Pojďme si asi na dlouho užít víkendový výjezd, a to v sobotu 03.08.2013 v 18 h v Plzni. Ne že by se postoj PČR a svazu k termínům venkovním zápasům FCB změnil, ale účast Plzně v předkole ligy mistrů nedala těmto složkám možnost opět házet chacharům klacky pod jejich výjezďácké nohy. I vlak zpět jede hned po zápase, takže jiná volba pro chachara, než jet do Plzně podpořit FCB v bílém, opravdu není!!! Navíc po skvělém sobotním výkonu proti MB v šíleném vedru je nutno hráčům ukázat, že si jejich výkonu vážíme a na oplátku je velkém počtu podpoříme v Plzni!!! 5 vagónů pro FCB jede přímo z Bohumína do Plzně a zpět z Plzně do Bohumína bez přestupu.

 

SMĚR PLZEŇ
Třinec 9:14 (Ex150 Praha)
Těšín 9:24
Karviná 9:42
Bohumín 9:58 (na konci 5 vagónů pro FCB do Plzně)
Ostrava hl. n. 10:07
Ostrava-Svinov 10:16
Hranice n/M 10:41
Olomouc hl. n. 11:11
Zábřeh n/M 11:34
Č. Třebová 11:58
Pardubice 12:41
Praha hl.n. 13:53 - 14:15 (přestavení 5 vagónů FCB na konec rychlíku směr Cheb)
Plzeň hl.n. 15:50.
Přípoj z: Studénka 8:58 Suchdol 9:06 do Hranic; Kopřivnice 8:25 Bílovec 8:35; N.Jičín 8:10 Fulnek 8:10 do Suchdolu, Vsetín 8:58 ValMez 9:16 do Hranic; Opava vých. 9:46 do Svinova; Havířov 9:06 do Svinova; FM-Lipina 9:27 s přestupem v O-Kunčice do Svinova; Orlová 9:10 do Bohumína.

 

SMĚR OSTRAVA
Plzeň hl.n. 21:08
(na začátku 5 vagónů pro FCB do Bohumína)
Praha hl.n. 22:44 - 0:06 (přestavení 5 vagónů FCB na začátek rychlíku směr Košice)
Pardubice 1:24
Č. Třebová 2:01
Olomouc hl.n. 2:49
Přerov 3:07
Hranice n/M 3:49
O-Svinov 4:19
Ostrava hl.n. 4:30
Bohumín 4:40
Karviná 4:55
Těšín 5:13
Třinec 5:23
Přípoj do: Studénka v 4:28 ze Svinova; Suchdol n/O v 5:27 z Hranic; Valmez 5:28 z Hranic; Havířov 5:05 ze Svinova; Opava 4:46 ze Svinova; FM-Lipina 4:47 z Hlaváku, Orlová 4:47 z Bohumína.

Publikováno: 26.07.2013
Kategorie článků Blížící se zápas
24.04.2021 14:00

SK Sigma Olomouc
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 28 75:16 74
2. FK Jablonec 28 48:29 56
3. AC Sparta Praha 27 57:31 55
4. 1. FC Slovácko 28 51:29 53
5. FC Viktoria Plzeň 27 46:29 48
6. FC Slovan Liberec 28 39:24 46
7. FK Pardubice 28 31:37 42
8. FC Baník Ostrava 28 39:27 41
9. SK Sigma Olomouc 28 35:29 39
10. Bohemians Praha 1905 28 33:30 37
11. MFK Karviná 28 31:42 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 28 29:40 32
13. FC FASTAV Zlín 28 27:39 29
14. FK Mladá Boleslav 28 35:45 27
15. FK Teplice 28 29:58 24
16. Zbrojovka Brno 28 24:45 20
17. 1. FK Příbram 28 19:58 17
18. Slezský FC Opava 28 16:56 15
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele