Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Upřesnění spojení na výjezd do Plzně

Pojďme si asi na dlouho užít víkendový výjezd, a to v sobotu 03.08.2013 v 18 h v Plzni. Ne že by se postoj PČR a svazu k termínům venkovním zápasům FCB změnil, ale účast Plzně v předkole ligy mistrů nedala těmto složkám možnost opět házet chacharům klacky pod jejich výjezďácké nohy. I vlak zpět jede hned po zápase, takže jiná volba pro chachara, než jet do Plzně podpořit FCB v bílém, opravdu není!!! Navíc po skvělém sobotním výkonu proti MB v šíleném vedru je nutno hráčům ukázat, že si jejich výkonu vážíme a na oplátku je velkém počtu podpoříme v Plzni!!! 5 vagónů pro FCB jede přímo z Bohumína do Plzně a zpět z Plzně do Bohumína bez přestupu.

 

SMĚR PLZEŇ
Třinec 9:14 (Ex150 Praha)
Těšín 9:24
Karviná 9:42
Bohumín 9:58 (na konci 5 vagónů pro FCB do Plzně)
Ostrava hl. n. 10:07
Ostrava-Svinov 10:16
Hranice n/M 10:41
Olomouc hl. n. 11:11
Zábřeh n/M 11:34
Č. Třebová 11:58
Pardubice 12:41
Praha hl.n. 13:53 - 14:15 (přestavení 5 vagónů FCB na konec rychlíku směr Cheb)
Plzeň hl.n. 15:50.
Přípoj z: Studénka 8:58 Suchdol 9:06 do Hranic; Kopřivnice 8:25 Bílovec 8:35; N.Jičín 8:10 Fulnek 8:10 do Suchdolu, Vsetín 8:58 ValMez 9:16 do Hranic; Opava vých. 9:46 do Svinova; Havířov 9:06 do Svinova; FM-Lipina 9:27 s přestupem v O-Kunčice do Svinova; Orlová 9:10 do Bohumína.

 

SMĚR OSTRAVA
Plzeň hl.n. 21:08
(na začátku 5 vagónů pro FCB do Bohumína)
Praha hl.n. 22:44 - 0:06 (přestavení 5 vagónů FCB na začátek rychlíku směr Košice)
Pardubice 1:24
Č. Třebová 2:01
Olomouc hl.n. 2:49
Přerov 3:07
Hranice n/M 3:49
O-Svinov 4:19
Ostrava hl.n. 4:30
Bohumín 4:40
Karviná 4:55
Těšín 5:13
Třinec 5:23
Přípoj do: Studénka v 4:28 ze Svinova; Suchdol n/O v 5:27 z Hranic; Valmez 5:28 z Hranic; Havířov 5:05 ze Svinova; Opava 4:46 ze Svinova; FM-Lipina 4:47 z Hlaváku, Orlová 4:47 z Bohumína.

Publikováno: 26.07.2013
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 30 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 45:48 38
8. FC Slovan Liberec 30 29:38 37
9. SK Sigma Olomouc 30 39:37 37
10. SK Dynamo Č. Budějovice 30 40:46 36
11. FC FASTAV Zlín 30 36:53 30
12. FK Teplice 30 29:49 27
13. FK Jablonec 30 22:45 26
14. Bohemians Praha 1905 30 34:56 26
15. FK Pardubice 30 35:67 24
16. MFK Karviná 30 30:52 17
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.