Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd od Jablonce

V pátek 11.03.2016 od 17:30 h hraje FCB v Jablonci!!! Z Rychnova od vlaku do Jablonce a zpět na vlak po zápase se dají očekávat autobusy „MHD A.C.A.B.“ Opět informuji chachary z Karviné a Bohumína, že kvůli omezení jízd vlaků přes Bohumín stále dálkové vlaky nejezdí přes Karvinou a Bohumín, ale odklonem přes Havířov. Výjimkou je noční rychlík, kterým se budeme vracet z výjezdu, který jede a zastavuje v Bohumíně.


SMĚR JABLONEC
Návsí-Jablo 9:06
Třinec Centrale 9:14
Těšín 9:22
Havířov 9:42
Ostrava hl. n. 10:15
Ostrava-Svinov 10:24
Hranice n/M 10:49
Olomouc hl. n. 11:18
Zábřeh n/M 11:41
Č. Třebová 12:03
Pardubice příj. 12:37 (přestup na rychlík směr Liberec)
Pardubice odj.  13:02
Rychnov u Jablonce příj. 15:39 (přestup na MHD č. 115)
Rychnov u Jablonce odj. 15:45
Jablonec – Pod stadionem 15:55
Přípoj z: Suchdol 9:53 a Studénka 10:02 do Svinova nebo Leoex Studénka 10:21 a Suchdol 10:28 do Hranic; Odry 7:31, Fulnek 8:42 a N. Jičín 8:40 do Suchdolu; Bílovec 8:43 a Kopřivnice 9:25 do Studénky; Vsetín 9:04 a ValMez 9:22 do Hranic; Karviná 9:20 a Bohumín 9:40 bus ČD na Hlavák nebo Karviná 8:58 a Bohumín 9:20 osobák na Hlavák; Opava vých. 9:42 do Svinova; FM-Lipina 9:33 na Hlavák; Šumperk 11:05 do Zábřehu; Orlová pošta 9:28 na Hlavák; Havířov případně 10:11 Regiojet do Pardubic.

SMĚR OSTRAVA
Jablonec – Revoluční 19:51 (MHD č. 101)
Rychnov u Jablonce příj. 20:07 (přestup na rychlík do Pardubic)
Rychnov u Jablonce odj. 20:28
Pardubice příj. 23:05 (přestup na rychlík směr Košice)
Pardubice odj.  23:16
Olomouc hl.n. 0:38
Přerov 0:56
Ostrava hl.n. 2:15
Bohumín 2:50
Přípoj do: Karviná bus ČD v 3:42 z Hlaváku;  Těšín a Třinec v 3:21 z Hlaváku; Svinov, Studénka 3:44 a Suchdol n/O 3:49 z Hlaváku; Havířov 4:22 ze Svinova; Valmez a Vsetín 4:25 z Přerova; Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:26 z Hlaváku, Orlová pošta 5:02 z Hlaváku nebo 4:17 z Bohumína AN; Kopřivnice 4:51 a Bílovec 5:13 ze Studénky; N. Jičín 5:13 a Odry, Vítkov, Budišov v6:11 ze Suchdolu.

Publikováno: 08.03.2016
Kategorie článků Blížící se zápas
24.04.2021 14:00

SK Sigma Olomouc
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 27 73:15 71
2. FK Jablonec 28 48:29 56
3. AC Sparta Praha 26 55:29 54
4. 1. FC Slovácko 27 47:27 50
5. FC Viktoria Plzeň 26 45:29 45
6. FC Slovan Liberec 27 37:24 43
7. FC Baník Ostrava 28 39:27 41
8. FK Pardubice 27 29:35 41
9. SK Sigma Olomouc 28 35:29 39
10. Bohemians Praha 1905 27 29:29 34
11. MFK Karviná 28 31:42 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 28 29:40 32
13. FC FASTAV Zlín 27 26:37 29
14. FK Mladá Boleslav 28 35:45 27
15. FK Teplice 27 29:57 24
16. Zbrojovka Brno 27 22:41 20
17. 1. FK Příbram 27 18:54 17
18. Slezský FC Opava 27 16:54 15
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele