Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd na Znojmo do Brna - chachaři nevzdáme to!!!

V sobotu 19.04.2014 v 16h hraje FCB v Brně se Znojmem zápas o přežití!!! Hráči si to musí se svým svědomím probrat sami, ale my fans FCB budeme do poslední chvíle podporovat FCB v boji o záchranu v lize a tím i Baníku vůbec!!!  Kdo může, ať jede vytvořit domácí prostředí do Brna. Navíc je dobrý sobotní termín. Očekávejte v Brně od vlaku opět speciální linku MHD č. A.C.A.B. na stadion a zpět.

 

SMĚR BRNO

Bohumín 10:30 (FCB vozy na konci vlaku)

Ostrava hl. n. 10:39

Ostrava-Svinov 10:47

Studénka 10:57

Suchdol n/O 11:10

Hranice n/M 11:23

Přerov 11:42

Kojetín 11:57

Vyškov na Moravě 12:20

Brno-Slatina 13:00 (přestup na MHD PČR)

Přípoj z: Orlová pošta 9:37 na Hlavák; Kopřivnice 10:25 Bílovec 10:36 do Studénky; N. Jičín 10:28 Fulnek 10:30, Vítkov 9:59 Odry 10:29 do Suchdolu; Vsetín 9:02 a ValMez 9:21 do Hranic; Třinec centrum 9:23 Těšín 9:38 a Karviná 9:59 do Bohumína; Opava 9:46 do Svinova; Těšín 9:48 Havířov 10:11 do Svinova; FM-Lipina 9:32 na Hlavák, Šumperk 10:09 přímo do Brna.

 

SMĚR OSTRAVA

Brno-Slatina 19:10 (na konci vozy FCB)

Vyškov na Moravě 19:45

Kojetín 20:10

Přerov 20:24

Hranice n/M 20:43

Suchdol n/O 20:57

Studénka 21:06

O-Svinov 21:16

Ostrava hl.n. 21:25

Bohumín 21:34

Přípoj do: ValMez a Vsetín 21:47 z Hranic; Kopřivnice 21:11 a Bílovec 21:11 ze Studénky; N. Jičín 21:30 ze Suchdolu; Karviná Těšín Třinec 21:40 z Bohumína; O-Kunčice Havířov Těšín 21:21 ze Svinova; Opava 21:59 ze Svinova; FM-Lipina 21:52 z Hlaváku; Orlová 22:10 z Bohumín AN, Šumperk 19:18 z Brna.

Publikováno: 16.04.2014
Kategorie článků Blížící se zápas
20.04.2021 15:00

FC Baník Ostrava
vs

FK Mladá Boleslav
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 26 72:15 68
2. FK Jablonec 27 45:29 53
3. AC Sparta Praha 25 54:29 51
4. 1. FC Slovácko 26 47:26 50
5. FC Viktoria Plzeň 26 45:29 45
6. FC Slovan Liberec 26 37:23 43
7. FC Baník Ostrava 27 37:26 38
8. SK Sigma Olomouc 27 33:27 38
9. FK Pardubice 26 27:34 38
10. Bohemians Praha 1905 27 29:29 34
11. MFK Karviná 27 31:39 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 27 27:38 31
13. FC FASTAV Zlín 26 26:36 29
14. FK Mladá Boleslav 27 34:43 27
15. FK Teplice 27 29:57 24
16. Zbrojovka Brno 26 21:39 20
17. Slezský FC Opava 27 16:54 15
18. 1. FK Příbram 26 17:54 14
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele