Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd na Znojmo do Brna - chachaři nevzdáme to!!!

V sobotu 19.04.2014 v 16h hraje FCB v Brně se Znojmem zápas o přežití!!! Hráči si to musí se svým svědomím probrat sami, ale my fans FCB budeme do poslední chvíle podporovat FCB v boji o záchranu v lize a tím i Baníku vůbec!!!  Kdo může, ať jede vytvořit domácí prostředí do Brna. Navíc je dobrý sobotní termín. Očekávejte v Brně od vlaku opět speciální linku MHD č. A.C.A.B. na stadion a zpět.

 

SMĚR BRNO

Bohumín 10:30 (FCB vozy na konci vlaku)

Ostrava hl. n. 10:39

Ostrava-Svinov 10:47

Studénka 10:57

Suchdol n/O 11:10

Hranice n/M 11:23

Přerov 11:42

Kojetín 11:57

Vyškov na Moravě 12:20

Brno-Slatina 13:00 (přestup na MHD PČR)

Přípoj z: Orlová pošta 9:37 na Hlavák; Kopřivnice 10:25 Bílovec 10:36 do Studénky; N. Jičín 10:28 Fulnek 10:30, Vítkov 9:59 Odry 10:29 do Suchdolu; Vsetín 9:02 a ValMez 9:21 do Hranic; Třinec centrum 9:23 Těšín 9:38 a Karviná 9:59 do Bohumína; Opava 9:46 do Svinova; Těšín 9:48 Havířov 10:11 do Svinova; FM-Lipina 9:32 na Hlavák, Šumperk 10:09 přímo do Brna.

 

SMĚR OSTRAVA

Brno-Slatina 19:10 (na konci vozy FCB)

Vyškov na Moravě 19:45

Kojetín 20:10

Přerov 20:24

Hranice n/M 20:43

Suchdol n/O 20:57

Studénka 21:06

O-Svinov 21:16

Ostrava hl.n. 21:25

Bohumín 21:34

Přípoj do: ValMez a Vsetín 21:47 z Hranic; Kopřivnice 21:11 a Bílovec 21:11 ze Studénky; N. Jičín 21:30 ze Suchdolu; Karviná Těšín Třinec 21:40 z Bohumína; O-Kunčice Havířov Těšín 21:21 ze Svinova; Opava 21:59 ze Svinova; FM-Lipina 21:52 z Hlaváku; Orlová 22:10 z Bohumín AN, Šumperk 19:18 z Brna.

Publikováno: 16.04.2014
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha Sparta 30 70:26 76
2. SK Slavia Praha Slavia 30 62:23 72
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 30 67:33 62
4. FC Baník Ostrava Ostrava 30 48:39 45
5. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 30 50:46 44
6. 1. FC Slovácko Slovácko 30 39:40 41
7. FC Slovan Liberec Liberec 30 46:46 40
8. SK Sigma Olomouc Olomouc 30 40:45 37
9. FC Hradec Králové Hradec Kr. 30 32:38 37
10. FK Teplice Teplice 30 31:40 36
11. Bohemians Praha 1905 Bohemians 30 29:40 35
12. FK Jablonec Jablonec 30 35:45 30
13. FK Pardubice Pardubice 30 29:42 28
14. MFK Karviná Karviná 30 30:52 25
15. FC Zlín Zlín 30 36:61 25
16. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 30 34:62 24
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.