Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd na Znojmo do Brna - chachaři nevzdáme to!!!

V sobotu 19.04.2014 v 16h hraje FCB v Brně se Znojmem zápas o přežití!!! Hráči si to musí se svým svědomím probrat sami, ale my fans FCB budeme do poslední chvíle podporovat FCB v boji o záchranu v lize a tím i Baníku vůbec!!!  Kdo může, ať jede vytvořit domácí prostředí do Brna. Navíc je dobrý sobotní termín. Očekávejte v Brně od vlaku opět speciální linku MHD č. A.C.A.B. na stadion a zpět.

 

SMĚR BRNO

Bohumín 10:30 (FCB vozy na konci vlaku)

Ostrava hl. n. 10:39

Ostrava-Svinov 10:47

Studénka 10:57

Suchdol n/O 11:10

Hranice n/M 11:23

Přerov 11:42

Kojetín 11:57

Vyškov na Moravě 12:20

Brno-Slatina 13:00 (přestup na MHD PČR)

Přípoj z: Orlová pošta 9:37 na Hlavák; Kopřivnice 10:25 Bílovec 10:36 do Studénky; N. Jičín 10:28 Fulnek 10:30, Vítkov 9:59 Odry 10:29 do Suchdolu; Vsetín 9:02 a ValMez 9:21 do Hranic; Třinec centrum 9:23 Těšín 9:38 a Karviná 9:59 do Bohumína; Opava 9:46 do Svinova; Těšín 9:48 Havířov 10:11 do Svinova; FM-Lipina 9:32 na Hlavák, Šumperk 10:09 přímo do Brna.

 

SMĚR OSTRAVA

Brno-Slatina 19:10 (na konci vozy FCB)

Vyškov na Moravě 19:45

Kojetín 20:10

Přerov 20:24

Hranice n/M 20:43

Suchdol n/O 20:57

Studénka 21:06

O-Svinov 21:16

Ostrava hl.n. 21:25

Bohumín 21:34

Přípoj do: ValMez a Vsetín 21:47 z Hranic; Kopřivnice 21:11 a Bílovec 21:11 ze Studénky; N. Jičín 21:30 ze Suchdolu; Karviná Těšín Třinec 21:40 z Bohumína; O-Kunčice Havířov Těšín 21:21 ze Svinova; Opava 21:59 ze Svinova; FM-Lipina 21:52 z Hlaváku; Orlová 22:10 z Bohumín AN, Šumperk 19:18 z Brna.

Publikováno: 16.04.2014
Kategorie článků Blížící se zápas
07.08.2021 16:00

SK Dynamo České Budějovice
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 2 8:2 6
2. SK Slavia Praha 2 4:1 6
3. FC Viktoria Plzeň 2 4:2 6
4. 1. FC Slovácko 2 2:0 6
5. FC Baník Ostrava 2 5:2 3
6. FK Mladá Boleslav 2 4:2 3
7. SK Sigma Olomouc 2 5:5 3
8. SK Dynamo Č. Budějovice 2 1:1 3
9. FK Jablonec 2 1:3 3
10. MFK Karviná 2 3:3 2
11. FC Hradec Králové 2 2:2 2
12. FK Pardubice 2 4:5 1
13. Bohemians Praha 1905 2 2:3 1
14. FK Teplice 2 1:4 0
15. FC FASTAV Zlín 2 1:6 0
16. FC Slovan Liberec 2 0:6 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele