V sobotu 01.08.2015 od 15 h hned v 2. kole nás čeká výjezd na ACS!!! Ideální termín uprostřed volna, dobré spojení tam i zpět, tak jazda podpořit FCB!!!
- celý sektor v bílém
- všichni v jednotných šálách
- odjezd ze Svinova v 8:20
- sektor na Letné bude pro nás otevřen od 13:15
- vstupenek je dostatek, bude navýšen počet stánků s občerstvením
- příprava na tento výjezd stála spoustu financí, podpoř nás koupí suvenýrů!!!!
- organizační prosba: zaplňujeme pouze ty dvě části sektoru, které můžete vidět zaplněné na fotce. Nikam jinam prosím nechoďte! Díky za spolupráci.
SMĚR PRAHA
Návsí 7:05 (EC 154 směr Praha)
Třinec Centrale 7:12
Těšín 7:21
Karviná 7:40
Bohumín 8:04 (na konci 5 vozů FCB)
Ostrava hl. n. 8:12
Ostrava-Svinov 8:20
Hranice n/M 8:46
Olomouc hl. n. 9:16
Zábřeh n/M 9:40
Č. Třebová 10:02
Pardubice 10:36
Praha hl.n. 11:44.
Přípoj z: Studénka 8:01, Suchdol n/O 8:10, Vsetín 7:24 a ValMez 7:47 do Hranic n/M; Šumperk 8:31 do Zábřehu n/M; Opava wschodnia 7:45, Havířov 7:07 do Svinova; FM-Lipina 7:32 na Hlavák, Orlová pošta 7:08 do Bohumína.
SMĚR OSTRAVA
Praha hl.n. 18:19 (EC 541 směr Bohumín – na konci 7 vozů FCB)
Pardubice 19:24
Č. Třebová 19:58
Zábřeh n/M 20:20
Olomouc hl.n. 20:44
Hranice n/M 21:13
Suchdol n/O 21:27
Studénka 21:35
O-Svinov 21:45
Ostrava hl.n. 21:53
Bohumín 22:02
Přípoj do: Mošnov letiště Jarka Nohavici 21:53, Kopřivnice 23:11 ze Studénky; N. Jičín 21:34 ze Suchdolu; Valmez a Vsetín 21:35 z Hranic; Karviná Těšín Třinec Návsí 22:45 z Bohumína; Havířov 22:21 a Opava 21:58 ze Svinova; FM-Lipina 22:22 z Hlaváku, Šumperk 20:51 ze Zábřehu n/M; Orlová 22:17 z Bohumín AS.
Tým | Z | S | B | |
---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha Sparta | 25 | 57:20 | 63 |
2. | SK Slavia Praha Slavia | 25 | 53:17 | 62 |
3. | FC Viktoria Plzeň Plzeň | 25 | 61:29 | 54 |
4. | 1. FC Slovácko Slovácko | 25 | 34:29 | 39 |
5. | FC Baník Ostrava Ostrava | 25 | 34:28 | 37 |
6. | FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav | 25 | 42:39 | 36 |
7. | SK Sigma Olomouc Olomouc | 25 | 34:34 | 33 |
8. | FK Teplice Teplice | 25 | 26:29 | 32 |
9. | FC Slovan Liberec Liberec | 25 | 35:39 | 32 |
10. | FK Jablonec Jablonec | 25 | 32:38 | 28 |
11. | Bohemians Praha 1905 Bohemians | 25 | 22:33 | 28 |
12. | FC Hradec Králové Hradec Kr. | 25 | 27:35 | 27 |
13. | FK Pardubice Pardubice | 25 | 23:36 | 23 |
14. | FC Zlín Zlín | 25 | 30:54 | 20 |
15. | MFK Karviná Karviná | 25 | 25:47 | 19 |
16. | SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice | 25 | 26:54 | 18 |