Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd na Spartu!!!

Na Spartu v sobotu 02.04.2022 v 19 h se jede ve 12:18 h ze Svinova - na konci vlaku vozy pro FCB. Zpět bude vlak upřesněn, buď ve 22:05 rychlíkem směr Humenné nebo speciál.

 

SMĚR PRAHA

Návsí 11:11

Třinec Centrale 11:19

Těšín 11:27

Karviná hl.n. 11:42

Bohumín 12:00

Ostrava hl.n. 12:07

Ostrava-Svinov 12:18

Hranice na Moravě 12:45

Olomouc hl.n. 13:14

Zábřeh na Moravě 13:37

Česká Třebová 13:59

Pardubice hl.n. 14:45

Praha-Libeň 15:56

Praha hl.n. 16:03

 

SMĚR OSTRAVA - EN 443 SLOVAKIA

Praha hl.n. 22:05

Kolín 22:54

Pardubice hl. n. 23:21

Česká Třebová 0:08

Olomouc hl.n. 1:08

Ostrava-Svinov 2:13

Ostrava hl.n. 2:21

Bohumín 3:00

 

 

 

Publikováno: 28.03.2022
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 8 17:6 22
2. SK Slavia Praha 9 31:9 19
3. AC Sparta Praha 9 13:8 14
4. FC Slovan Liberec 9 15:11 14
5. Bohemians Praha 1905 9 13:11 14
6. FC Zbrojovka Brno 8 15:14 14
7. FC Hradec Králové 9 7:8 14
8. FK Mladá Boleslav 9 14:12 12
9. SK Sigma Olomouc 9 12:11 10
10. FK Jablonec 9 15:15 10
11. FC Baník Ostrava 9 13:13 10
12. 1. FC Slovácko 9 10:14 10
13. FK Teplice 9 12:21 10
14. FC Trinity Zlín 9 8:13 8
15. SK Dynamo Č. Budějovice 9 8:18 8
16. FK Pardubice 9 4:23 3
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.