Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd na Slovácko!!!

V sobotu 23.04.2011 od 16:50 h hraje FCB na Slovácku. Je možno jet různými spojeními. Zpět jede ideální vlak s brzkým návratem do Ostravy. Sobotní termín, dobré spojení, co víc si na výjezd přát!

 

SMĚR UHERSKÉ HRADIŠTĚ
1. spoj:
Bohumín 10:46 (EC 103 směr Villach)
Ostrava hl. n. 10:55
O-SVINOV 11:04
Přerov 11:46
Otrokovice 12:03
St. Město u UH příj. 12:15 (přestup na osobák směr Bylnice)
St. Město u UH odj. 12:18
Uherské Hradiště 12:24
Přípoj z: Studénka 10:57, Suchdol 11:06 a Hranice 11:19 do Přerova; Bílovec 10:32, Kopřivnice 10:19 do Studénky; N. Jičín 10:18, Fulnek 10:20, Vítkov 9:48 do Suchdolu; Třinec 9:28, Těšín 9:39, Karviná 9:59 do Bohumína; Opava 10:27 do Svinova; Těšín 9:43, Havířov 10:05 do Svinova; FM-Lipina 10:27 s přestupem v O-Kunčicích do Svinova, Orlová 9:40 do Bohumína.

 

2. spoj:
Bohumín 12:26 (R738 směr Brno)
Ostrava hl. n. 12:35
O-SVINOV 12:45
Studénka 12:57
Suchdol n/O 13:06
Hranice n/N 13:21
Přerov příj. 13:37 (přestup na osobák směr Břeclav)
Přerov odj. 13:46
Hulín 14:03
Otrokovice 14:16
St. Město u UH příj. 14:31 (přestup na spěšňák směr Brno)
St. Město u UH odj. 14:34
Uherské Hradiště 14:40
Přípoj z: Třinec 11:28, Těšín 11:39, Karviná 11:59 do Bohumína; Opava vých. 11:43 do Svinova; Těšín 11:42, Havířov 12:04 do Svinova; FM-Lipina 11:27 na Hlavák, ValMez 11:43 do Hranic, Vítkov 11:40; Fulnek 12:20; NJ 12:18 do Suchdolu; Bílovec 12:32, Kopřivnice 12:19 do Studénky, Orlová 11:20 do Bohumína.
 
3. spoj:
Bohumín 14:46 (EC 103 směr Budapest)
Ostrava hl. n. 14:55
O-SVINOV 15:04
Přerov 15:46
Otrokovice 16:03
St. Město u UH příj. 16:15 (přestup na osobák směr Bylnice)
St. Město u UH odj. 16:18
Uherské Hradiště 16:24
Přípoj z: Studénka 14:57, Suchdol 15:06 a Hranice 15:19 do Přerova; Bílovec 14:32, Kopřivnice 14:18 do Studénky; N. Jičín 14:19, Fulnek 12:20, Vítkov 12:59 do Suchdolu; Třinec 13:28, Těšín 13:39, Karviná 13:59 do Bohumína; Opava 14:27 do Svinova; Těšín 13:43, Havířov 14:05 do Svinova; FM-Lipina 14:27 s přestupem v O-Kunčicích do Svinova, Orlová 13:05 do Bohumína.

 

 

SMĚR OSTRAVA
Uherské Hradiště 19:32
St. Město u UH příj. 19:38 (přestup na EC do Bohumína)
St. Město u UH odj. 19:44
Otrokovice 19:55
Přerov 20:13
O-Svinov 20:57
Ostrava hl.n. 21:05
Bohumín 21:14.
Přípoj do: Hranice, Suchdol, Studénka 20:25 z Přerova, Valmez 21:48 z Hranic; NJ 21:45 ze Suchdolu; Karviné, Těšína a Třince 21:43 z Bohumína; O-Kunčic a Havířova, Těšína 21:22 ze Svinova; Opavy 21:43 ze Svinova; FM-Lipiny v 21:45 z Hlaváku, Kopřivnice 21:11 ze Studénky, Bílovce 21:10 ze Studénky, Orlová 22:10 z Bohumína.

Publikováno: 15.04.2011
Kategorie článků Blížící se zápas
23.10.2021 19:00

MFK Karviná
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 11 18:8 30
2. AC Sparta Praha 11 29:11 26
3. SK Slavia Praha 10 27:9 25
4. 1. FC Slovácko 11 21:12 25
5. FC Baník Ostrava 11 22:13 22
6. SK Sigma Olomouc 10 22:15 16
7. FC Hradec Králové 11 13:16 16
8. FK Mladá Boleslav 11 20:18 14
9. SK Dynamo Č. Budějovice 11 15:15 14
10. Bohemians Praha 1905 11 17:25 12
11. FK Jablonec 11 10:17 11
12. FC FASTAV Zlín 11 15:28 9
13. FC Slovan Liberec 11 7:18 8
14. FK Pardubice 11 15:23 6
15. FK Teplice 11 9:21 5
16. MFK Karviná 11 10:21 4
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele