Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd na Slavii!!!

V neděli 28.02.2016 od 17:30 h se koná „Akce dobydeme Eden“ výjezd jara v černém Slavia – FCB!!! Jazda všichni na Slávku!!!
Opět informuji chachary z Karviné a Bohumína, že kvůli omezení jízd vlaků přes Bohumín dálkové vlaky nejezdí přes Karvinou a Bohumín, ale odklonem přes Havířov, kde již zastavují. Výjimkou je noční rychlík, kterým se budeme vracet ze Slávky, který jede a zastavuje v Bohumíně.

SMĚR PRAHA
Návsí-Jablo 9:06
Třinec Centrale 9:14
Těšín 9:22
Havířov 9:42
Ostrava hl. n. 10:15 (4 vozy FCB na konci do Vršovic)
Ostrava-Svinov 10:24
Hranice n/M 10:49
Olomouc hl. n. 11:18
Zábřeh n/M 11:41
Č. Třebová 12:03
Pardubice 12:37
Praha hl.n. 13:39
Praha-Vršovice 14:05
Přípoj z: Suchdol 9:53 a Studénka 10:02 do Svinova; Fulnek 8:42 a N. Jičín 8:40 do Suchdolu; Bílovec 7:29 a Kopřivnice 8:11 do Studénky; Vsetín 9:04 a ValMez 9:22 do Hranic; Karviná 9:20 a Bohumín 9:40 bus ČD na Hlavák nebo Karviná 8:58 a Bohumín 9:20 osobák na Hlavák; Opava vých. 9:42 do Svinova; FM-Lipina 9:33 na Hlavák; Šumperk 10:30 do Zábřehu; Orlová pošta 8:27 na Hlavák nebo Orlová AN 09:10 do Bohumína.

SMĚR OSTRAVA

Praha hl. n. 22:00  (4 vozy FCB na konci do Ostrava hl.n.)
Praha-Vršovice 22:05
Pardubice 23:16
Olomouc hl.n. 0:38
Přerov 0:56
Ostrava hl.n. 2:15
Bohumín 2:50
Přípoj do: Karviná bus ČD v 3:42 z Hlaváku; Havířov v 4:22 ze Svinova; Těšín a Třinec v 3:21 z Hlaváku; Svinov, Studénka 3:44 a Suchdol n/O 3:49 z Hlaváku; Valmez a Vsetín 4:25 z Přerova; Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:26 z Hlaváku, Orlová pošta 4:02 z Hlaváku; Kopřivnice 4:12 a Bílovec 4:12 ze Studénky; Fulnek 4:33, N. Jičín 4:29 a Odry, Vítkov, Budišov v 5:14 ze Suchdolu.

Publikováno: 24.02.2016
Kategorie článků Blížící se zápas
23.10.2021 19:00

MFK Karviná
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 11 18:8 30
2. AC Sparta Praha 11 29:11 26
3. SK Slavia Praha 10 27:9 25
4. 1. FC Slovácko 11 21:12 25
5. FC Baník Ostrava 11 22:13 22
6. SK Sigma Olomouc 10 22:15 16
7. FC Hradec Králové 11 13:16 16
8. FK Mladá Boleslav 11 20:18 14
9. SK Dynamo Č. Budějovice 11 15:15 14
10. Bohemians Praha 1905 11 17:25 12
11. FK Jablonec 11 10:17 11
12. FC FASTAV Zlín 11 15:28 9
13. FC Slovan Liberec 11 7:18 8
14. FK Pardubice 11 15:23 6
15. FK Teplice 11 9:21 5
16. MFK Karviná 11 10:21 4
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele