Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd na Slavii!!!

V neděli 28.02.2016 od 17:30 h se koná „Akce dobydeme Eden“ výjezd jara v černém Slavia – FCB!!! Jazda všichni na Slávku!!!
Opět informuji chachary z Karviné a Bohumína, že kvůli omezení jízd vlaků přes Bohumín dálkové vlaky nejezdí přes Karvinou a Bohumín, ale odklonem přes Havířov, kde již zastavují. Výjimkou je noční rychlík, kterým se budeme vracet ze Slávky, který jede a zastavuje v Bohumíně.

SMĚR PRAHA
Návsí-Jablo 9:06
Třinec Centrale 9:14
Těšín 9:22
Havířov 9:42
Ostrava hl. n. 10:15 (4 vozy FCB na konci do Vršovic)
Ostrava-Svinov 10:24
Hranice n/M 10:49
Olomouc hl. n. 11:18
Zábřeh n/M 11:41
Č. Třebová 12:03
Pardubice 12:37
Praha hl.n. 13:39
Praha-Vršovice 14:05
Přípoj z: Suchdol 9:53 a Studénka 10:02 do Svinova; Fulnek 8:42 a N. Jičín 8:40 do Suchdolu; Bílovec 7:29 a Kopřivnice 8:11 do Studénky; Vsetín 9:04 a ValMez 9:22 do Hranic; Karviná 9:20 a Bohumín 9:40 bus ČD na Hlavák nebo Karviná 8:58 a Bohumín 9:20 osobák na Hlavák; Opava vých. 9:42 do Svinova; FM-Lipina 9:33 na Hlavák; Šumperk 10:30 do Zábřehu; Orlová pošta 8:27 na Hlavák nebo Orlová AN 09:10 do Bohumína.

SMĚR OSTRAVA

Praha hl. n. 22:00  (4 vozy FCB na konci do Ostrava hl.n.)
Praha-Vršovice 22:05
Pardubice 23:16
Olomouc hl.n. 0:38
Přerov 0:56
Ostrava hl.n. 2:15
Bohumín 2:50
Přípoj do: Karviná bus ČD v 3:42 z Hlaváku; Havířov v 4:22 ze Svinova; Těšín a Třinec v 3:21 z Hlaváku; Svinov, Studénka 3:44 a Suchdol n/O 3:49 z Hlaváku; Valmez a Vsetín 4:25 z Přerova; Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:26 z Hlaváku, Orlová pošta 4:02 z Hlaváku; Kopřivnice 4:12 a Bílovec 4:12 ze Studénky; Fulnek 4:33, N. Jičín 4:29 a Odry, Vítkov, Budišov v 5:14 ze Suchdolu.

Publikováno: 24.02.2016
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha Sparta 22 55:15 59
2. SK Slavia Praha Slavia 22 46:17 55
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 22 52:26 45
4. 1. FC Slovácko Slovácko 22 30:26 35
5. FC Baník Ostrava Ostrava 22 31:26 31
6. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 22 37:37 29
7. FC Slovan Liberec Liberec 22 34:34 29
8. SK Sigma Olomouc Olomouc 22 29:29 29
9. FK Teplice Teplice 22 23:24 28
10. Bohemians Praha 1905 Bohemians 22 18:29 25
11. FK Jablonec Jablonec 22 29:35 24
12. FC Hradec Králové Hradec Kr. 22 23:32 23
13. FK Pardubice Pardubice 22 21:30 23
14. FC Zlín Zlín 22 26:49 18
15. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 22 22:47 17
16. MFK Karviná Karviná 22 22:42 16
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.