Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd na Sigmu!!!

V pátek 01.04.2016 od 20:15 h hraje FCB na Sigmě!!! Cesta tam v pohodě, jen zpět už mnoho vlaků nejezdí, takže je varianta s RegioJetem nebo pak vozy FCB přes Přerov. Naposled informuji chachary z Karviné a Bohumína, že kvůli omezení jízd vlaků přes Bohumín do 07.04.2016 stále dálkové vlaky nejezdí přes Karvinou a Bohumín, ale odklonem přes Havířov. Výjimkou je noční rychlík, kterým se budeme vracet z výjezdu, který jede a zastavuje v Bohumíně.

SMĚR OLOMOUC
Návsí-Jablo 15:06
Třinec Centrale 15:14
Těšín 15:22
Havířov 15:42
Ostrava hl. n. 16:15 (na konci 4 vozy FCB)
Ostrava-Svinov 16:24
Hranice n/M 16:49
Olomouc hl. n. 17:18
Přípoj z: Studénka 16:01 a Suchdol 16:09 do Hranic; Odry 14:35, Fulnek 15:42 a N. Jičín 15:40 do Suchdolu; Bílovec 15:40 a Kopřivnice 15:26 do Studénky; Vsetín 15:18 a ValMez 15:38 do Hranic; Karviná 15:20 a Bohumín 15:40 bus ČD na Hlavák nebo Karviná 14:58 a Bohumín 15:20 osobák na Hlavák; Opava vých. 15:42 do Svinova; FM-Lipina 15:33 na Hlavák; Šumperk 18:09 do Olomouce; Orlová pošta 15:28 na Hlavák; Havířov případně 16:11 Regiojet do Olomouce.

SMĚR OSTRAVA
Olomouc hl.n. 23:07 (4 vozy FCB na konci)
Přerov příj. 23:26 (přepojení 4 vozů FCB na konec expresu směr Košice)
Přerov odj. 1:26 (v Přerově v 01:05 h možnost přestupu na expres směr Warszawa do Svinova)
Ostrava hl.n. 2:15
Bohumín 2:50
Přípoj do: Karviná bus ČD v 3:42 z Hlaváku;  Těšín a Třinec v 3:21 z Hlaváku; Svinov, Studénka 3:44 a Suchdol n/O 3:49 z Hlaváku; Havířov 4:22 ze Svinova; Valmez a Vsetín 4:25 z Přerova; Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:26 z Hlaváku, Orlová pošta 5:02 z Hlaváku nebo 4:17 z Bohumína AN; Kopřivnice 4:51 a Bílovec 5:13 ze Studénky; N. Jičín 5:13 a Odry, Vítkov, Budišov v 6:11 ze Suchdolu.

Spojení RegioJet
Olomouc hl.n. 0:06
Hranice na Moravě 0:35
Ostrava-Svinov 1:02
Ostrava hl. n. 1:11
Havířov 1:32
Těšín 1:52
Třinec Centrale 2:00

Publikováno: 31.03.2016
Kategorie článků Blížící se zápas
23.10.2021 19:00

MFK Karviná
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 11 18:8 30
2. AC Sparta Praha 11 29:11 26
3. SK Slavia Praha 10 27:9 25
4. 1. FC Slovácko 11 21:12 25
5. FC Baník Ostrava 11 22:13 22
6. SK Sigma Olomouc 10 22:15 16
7. FC Hradec Králové 11 13:16 16
8. FK Mladá Boleslav 11 20:18 14
9. SK Dynamo Č. Budějovice 11 15:15 14
10. Bohemians Praha 1905 11 17:25 12
11. FK Jablonec 11 10:17 11
12. FC FASTAV Zlín 11 15:28 9
13. FC Slovan Liberec 11 7:18 8
14. FK Pardubice 11 15:23 6
15. FK Teplice 11 9:21 5
16. MFK Karviná 11 10:21 4
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele