Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd na Sigmu!!!

V pátek 01.04.2016 od 20:15 h hraje FCB na Sigmě!!! Cesta tam v pohodě, jen zpět už mnoho vlaků nejezdí, takže je varianta s RegioJetem nebo pak vozy FCB přes Přerov. Naposled informuji chachary z Karviné a Bohumína, že kvůli omezení jízd vlaků přes Bohumín do 07.04.2016 stále dálkové vlaky nejezdí přes Karvinou a Bohumín, ale odklonem přes Havířov. Výjimkou je noční rychlík, kterým se budeme vracet z výjezdu, který jede a zastavuje v Bohumíně.

SMĚR OLOMOUC
Návsí-Jablo 15:06
Třinec Centrale 15:14
Těšín 15:22
Havířov 15:42
Ostrava hl. n. 16:15 (na konci 4 vozy FCB)
Ostrava-Svinov 16:24
Hranice n/M 16:49
Olomouc hl. n. 17:18
Přípoj z: Studénka 16:01 a Suchdol 16:09 do Hranic; Odry 14:35, Fulnek 15:42 a N. Jičín 15:40 do Suchdolu; Bílovec 15:40 a Kopřivnice 15:26 do Studénky; Vsetín 15:18 a ValMez 15:38 do Hranic; Karviná 15:20 a Bohumín 15:40 bus ČD na Hlavák nebo Karviná 14:58 a Bohumín 15:20 osobák na Hlavák; Opava vých. 15:42 do Svinova; FM-Lipina 15:33 na Hlavák; Šumperk 18:09 do Olomouce; Orlová pošta 15:28 na Hlavák; Havířov případně 16:11 Regiojet do Olomouce.

SMĚR OSTRAVA
Olomouc hl.n. 23:07 (4 vozy FCB na konci)
Přerov příj. 23:26 (přepojení 4 vozů FCB na konec expresu směr Košice)
Přerov odj. 1:26 (v Přerově v 01:05 h možnost přestupu na expres směr Warszawa do Svinova)
Ostrava hl.n. 2:15
Bohumín 2:50
Přípoj do: Karviná bus ČD v 3:42 z Hlaváku;  Těšín a Třinec v 3:21 z Hlaváku; Svinov, Studénka 3:44 a Suchdol n/O 3:49 z Hlaváku; Havířov 4:22 ze Svinova; Valmez a Vsetín 4:25 z Přerova; Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:26 z Hlaváku, Orlová pošta 5:02 z Hlaváku nebo 4:17 z Bohumína AN; Kopřivnice 4:51 a Bílovec 5:13 ze Studénky; N. Jičín 5:13 a Odry, Vítkov, Budišov v 6:11 ze Suchdolu.

Spojení RegioJet
Olomouc hl.n. 0:06
Hranice na Moravě 0:35
Ostrava-Svinov 1:02
Ostrava hl. n. 1:11
Havířov 1:32
Těšín 1:52
Třinec Centrale 2:00

Publikováno: 31.03.2016
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 30 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 45:48 38
8. FC Slovan Liberec 30 29:38 37
9. SK Sigma Olomouc 30 39:37 37
10. SK Dynamo Č. Budějovice 30 40:46 36
11. FC FASTAV Zlín 30 36:53 30
12. FK Teplice 30 29:49 27
13. FK Jablonec 30 22:45 26
14. Bohemians Praha 1905 30 34:56 26
15. FK Pardubice 30 35:67 24
16. MFK Karviná 30 30:52 17
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.