Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd na Sigmu - VŠICHNI V BÍLÉM

V neděli 30.4.2023 v 15 h hraje FCB na Sigmě. Z důvodu špatného časového harmonogramu vypravovaných vlaků ČD nejde určit jeden hlavní spoj, tudíž jsme se rozhodli vypsat vícero vlaků, kterými se můžete do Olomouce dopravitZpět již pojedeme všichni společně jedním vlakem - EC 145 OSTRAVAN v 18:45.

 

NA VÝJEZD PLATÍ ZASE AKCE - VŠICHNI V BÍLÉM

 

Směr Olomouc

 

EC 116 SILESIA

Bohumín 10:05

Ostrava hl.n. 10:14

Ostrava-Svinov 10:22

Hranice na Moravě 10:48

Olomouc 11:19

 

RJ 1010 REGIOJET

Český Těšín 10:02

Havířov 10:21

Ostrava - Stodolní 10:36

Ostrava hl.n. 10:39

Ostrava-Svinov 10:48

Hranice na Moravě 11:14

 

Olomouc 11:45

 

EC 103 POLONIA / EC 128 VALAŠSKÝ EPXRES

Bohumín 10:42 (EC směr Wien)

Ostrava hl.n. 10:51

Ostrava-Svinov 10:59

Hranice na Moravě 11:26 / 11:31 (přestup EC 128 VALAŠSKÝ EXPRES)

Lipník n. Bečvou 11:41

Olomouc 12:02

 

LE 1256 Leo Express

Bohumín 10:49 

Ostrava hl.n. 10:57

Ostrava-Svinov 11:05

Studénka 11:14

Suchnol n. Odrou 11:22

Hranice na Moravě 11:36

Přerov 11:56

 

Olomouc 12:10

 

EC 142 Ostravan

Bohumín 12:05 

Ostrava hl.n. 12:14

Ostrava-Svinov 12:22

Hranice na Moravě 12:48

 

Olomouc 13:19

 

Směr Ostrava

Olomouc 18:45

Hranice na Moravě 19:16

Ostrava-Svinov 19:43

Ostrava hl.n. 19:51

Bohumín 20:07

Publikováno: 26.04.2023
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha Sparta 21 52:14 56
2. SK Slavia Praha Slavia 21 43:17 52
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 21 49:26 42
4. 1. FC Slovácko Slovácko 21 29:23 35
5. FC Baník Ostrava Ostrava 21 30:25 30
6. SK Sigma Olomouc Olomouc 21 28:27 29
7. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 21 37:37 28
8. FC Slovan Liberec Liberec 21 31:31 28
9. FK Teplice Teplice 21 21:22 27
10. Bohemians Praha 1905 Bohemians 21 17:28 24
11. FK Jablonec Jablonec 21 26:32 23
12. FK Pardubice Pardubice 21 21:27 23
13. FC Hradec Králové Hradec Kr. 21 23:32 22
14. FC Zlín Zlín 21 26:46 18
15. MFK Karviná Karviná 21 20:40 15
16. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 21 20:46 14
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.