Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd na Hradec do Mladé Boleslavi

Na zápas s Hradcem Králové, který své domácí zápasy hraje v azylu v Mladé Boleslavi, v sobotu 06.11.2021 v 15h se jede v 08:20 h ze Svinova, v Kolíně přestup na vlak ARRIVA R1190 do Mladá Boleslav hl.n a zde pak přestup na vlak ČD OS8518 do zastávky Mladá Boleslav Město.

 

VSTUPENKY:

Fanouškům Baníku jsou vyhrazeny sektory M a N, lístky se prodávají na odkazu https://fchk.enigoo.cz/app/hoste. Cena vstupenky je 120 korun.

 

SMĚR MLADÁ BOLESLAV

7:19 Třinec centrum 

7:28 Český Těšín

7:43 Karviná hl.n.

8:03 Bohumín

8:12 Ostrava hl.n.

8:20 Ostrava-Svinov

8:46 Hranice na Moravě

9:20 Olomouc hl.n.

9:42 Zábřeh na Moravě

10:05 Česká Třebová

10:13Ústí n.Orlicí město

10:30 Choceň

10:49 Pardubice hl.n.

 

11:12 Kolín přestup na ARRIVA R1190 v 11:45

11:59 Poděbrady

12:08 Nymburk hl.n.

12:33 Mladá Boleslav hl.n. přestup na ČD OS8518 v 13:22

13:28 Mladá Boleslav Město

 

SMĚR OSTRAVA

18:06 Mladá Boleslav město ČD OS6053

18:51 Nymburk hl.n. přestup na vlak ČD R922 v 19:02

19:46 Praha hl.n. přestup na vlak ČD EN97443 SLOVAKIA v 20:48 

21:29 Kolín

21:55 Pardubice hl.n.

22:54 Česká Třebová

23:55 Olomouc hl.n.

1:01 Ostrava-Svinov

Publikováno: 05.11.2021
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha Sparta 22 55:15 59
2. SK Slavia Praha Slavia 22 46:17 55
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 22 52:26 45
4. 1. FC Slovácko Slovácko 22 30:26 35
5. FC Baník Ostrava Ostrava 22 31:26 31
6. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 22 37:37 29
7. FC Slovan Liberec Liberec 22 34:34 29
8. SK Sigma Olomouc Olomouc 22 29:29 29
9. FK Teplice Teplice 22 23:24 28
10. Bohemians Praha 1905 Bohemians 22 18:29 25
11. FK Jablonec Jablonec 22 29:35 24
12. FC Hradec Králové Hradec Kr. 22 23:32 23
13. FK Pardubice Pardubice 22 21:30 23
14. FC Zlín Zlín 22 26:49 18
15. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 22 22:47 17
16. MFK Karviná Karviná 22 22:42 16
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.