Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd na Hradec do Mladé Boleslavi

Na zápas s Hradcem Králové, který své domácí zápasy hraje v azylu v Mladé Boleslavi, v sobotu 06.11.2021 v 15h se jede v 08:20 h ze Svinova, v Kolíně přestup na vlak ARRIVA R1190 do Mladá Boleslav hl.n a zde pak přestup na vlak ČD OS8518 do zastávky Mladá Boleslav Město.

 

VSTUPENKY:

Fanouškům Baníku jsou vyhrazeny sektory M a N, lístky se prodávají na odkazu https://fchk.enigoo.cz/app/hoste. Cena vstupenky je 120 korun.

 

SMĚR MLADÁ BOLESLAV

7:19 Třinec centrum 

7:28 Český Těšín

7:43 Karviná hl.n.

8:03 Bohumín

8:12 Ostrava hl.n.

8:20 Ostrava-Svinov

8:46 Hranice na Moravě

9:20 Olomouc hl.n.

9:42 Zábřeh na Moravě

10:05 Česká Třebová

10:13Ústí n.Orlicí město

10:30 Choceň

10:49 Pardubice hl.n.

 

11:12 Kolín přestup na ARRIVA R1190 v 11:45

11:59 Poděbrady

12:08 Nymburk hl.n.

12:33 Mladá Boleslav hl.n. přestup na ČD OS8518 v 13:22

13:28 Mladá Boleslav Město

 

SMĚR OSTRAVA

18:06 Mladá Boleslav město ČD OS6053

18:51 Nymburk hl.n. přestup na vlak ČD R922 v 19:02

19:46 Praha hl.n. přestup na vlak ČD EN97443 SLOVAKIA v 20:48 

21:29 Kolín

21:55 Pardubice hl.n.

22:54 Česká Třebová

23:55 Olomouc hl.n.

1:01 Ostrava-Svinov

Publikováno: 05.11.2021
Kategorie článků Blížící se zápas
11.12.2021 15:00

FK Pardubice
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 17 46:11 44
2. FC Viktoria Plzeň 17 33:13 41
3. AC Sparta Praha 17 40:21 39
4. 1. FC Slovácko 17 34:19 35
5. FC Baník Ostrava 17 35:22 32
6. FC Hradec Králové 17 22:23 24
7. FK Mladá Boleslav 17 28:26 23
8. FC Slovan Liberec 17 17:23 23
9. SK Sigma Olomouc 17 29:25 21
10. SK Dynamo Č. Budějovice 17 24:29 21
11. Bohemians Praha 1905 17 25:37 18
12. FK Jablonec 17 13:30 16
13. FC FASTAV Zlín 17 20:35 15
14. FK Pardubice 17 22:37 14
15. FK Teplice 17 17:36 8
16. MFK Karviná 17 15:33 5
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele