Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd na Bohemku

V neděli 26. září 2010 od 17h hraje FCB s Bohemkou. Jede se v 10:09h ze Svinova IC vlakem (za lokomotivou budou vagóny pro fans FCB), který bude po vystoupení cestujících v Praze hl.n. pokračovat s námi mimořádně do Prahy-Vršovic. Zpět se jede Ostravanem (na konci vagóny pro fans FCB), který bude mimořádně začínat v Praze-Vršovicích pro fans FCB a po našem nastoupení teprve odjede do Prahy hl.n. směr Ostrava.

 

SMĚR PRAHA
Hlavní spojení

Bohumín 9:50 (EC 542 směr Praha);
Ostrava hl. n. 9:57;
O-SVINOV 10:09;
Hranice n/M 10:35;
Olomouc hl. n. 11:08;
Zábřeh n/M 11:34;
Č. Třebová 11:58;
Praha hl.n. 13:51
Praha-Vršovice 14:10.
Přípoj z: Třinec 8:53, Těšín 9:07, Karviná 9:24 do Bohumína; Opava vých. 9:27 do Svinova; Těšín 8:42, Havířov 9:04 do Svinova; FM-Lipina 9:27 s přestupem v O-Kunčicích do Svinova, ValMez 9:53 do Hranic

 

Spojení Pro Studénku a Suchdol:
Bohumín 10:30 (R736 směr Brno);
Ostrava hl. n. 10:38;
O-SVINOV 10:47;
Studénka 10:58
Suchdol n/O 11:06
Hranice n/M 11:19;
Přerov příj. 11:37 (přestup na expres do Prahy)
Přerov odj. 11:49
Olomouc hl. n. 12:08;
Č. Třebová 12:53;
Praha hl.n. příj. 14:51
Praha hl.n. odj. 15:00
Praha-Vršovice 15:04
Přípoj z: Vítkov 10:00; Fulnek 10:31; NJ 10:29; Bílovec 10:34, Kopřivnice 10:05
 
2. spojení
Třinec 10:53 (EC 144 směr Praha);
Těšín 11:07;
Karviná 11:24;
Bohumín 11:50;
O-SVINOV 12:09
Hranice n/M 12:35;
Olomouc hl. n. 13:08;
Zábřeh n/M 13:34;
Č. Třebová 13:58;
Praha hl.n. příj. 15:51
Praha hl.n. odj. 16:00
Praha-Vršovice 16:04
Přípoj z: Opava vých. 11:27 do Svinova; Těšín 10:42, Havířov 11:04 do Svinova; FM-Lipina 10:27 na Hlavak, ValMez 11:53 do Hranic

 

 

SMĚR OSTRAVA
Praha-Vršovice 19:55 (IC545 směr Bohumín);
Praha hl.n. 20:11
Č. Třebová 21:59
Zábřeh n/M 22:23
Olomouc hl.n. 22:51
Hranice n/M 23:23
Suchdol n/O 23:37
Studénka 23:46
O-Svinov 23:58
Ostrava hl.n. 0:07
Bohumín 0:15
Přípoj do: NJ 23:41 ze Suchdolu; Karviné, Těšína a Třince 1:41 z Bohumína; O-Kunčic a Havířova 0:21 ze Svinova; Opavy 0:23 ze Svinova; FM-Lipiny v 0:21 z Hlaváku.

Publikováno: 16.09.2010
Kategorie článků Blížící se zápas
20.04.2021 15:00

FC Baník Ostrava
vs

FK Mladá Boleslav
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 27 73:15 71
2. AC Sparta Praha 26 55:29 54
3. FK Jablonec 27 45:29 53
4. 1. FC Slovácko 27 47:27 50
5. FC Viktoria Plzeň 26 45:29 45
6. FC Slovan Liberec 27 37:24 43
7. FK Pardubice 27 29:35 41
8. FC Baník Ostrava 27 37:26 38
9. SK Sigma Olomouc 27 33:27 38
10. Bohemians Praha 1905 27 29:29 34
11. MFK Karviná 27 31:39 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 27 27:38 31
13. FC FASTAV Zlín 27 26:37 29
14. FK Mladá Boleslav 27 34:43 27
15. FK Teplice 27 29:57 24
16. Zbrojovka Brno 27 22:41 20
17. 1. FK Příbram 27 18:54 17
18. Slezský FC Opava 27 16:54 15
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele