Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd na Bohemku

V neděli 26. září 2010 od 17h hraje FCB s Bohemkou. Jede se v 10:09h ze Svinova IC vlakem (za lokomotivou budou vagóny pro fans FCB), který bude po vystoupení cestujících v Praze hl.n. pokračovat s námi mimořádně do Prahy-Vršovic. Zpět se jede Ostravanem (na konci vagóny pro fans FCB), který bude mimořádně začínat v Praze-Vršovicích pro fans FCB a po našem nastoupení teprve odjede do Prahy hl.n. směr Ostrava.

 

SMĚR PRAHA
Hlavní spojení

Bohumín 9:50 (EC 542 směr Praha);
Ostrava hl. n. 9:57;
O-SVINOV 10:09;
Hranice n/M 10:35;
Olomouc hl. n. 11:08;
Zábřeh n/M 11:34;
Č. Třebová 11:58;
Praha hl.n. 13:51
Praha-Vršovice 14:10.
Přípoj z: Třinec 8:53, Těšín 9:07, Karviná 9:24 do Bohumína; Opava vých. 9:27 do Svinova; Těšín 8:42, Havířov 9:04 do Svinova; FM-Lipina 9:27 s přestupem v O-Kunčicích do Svinova, ValMez 9:53 do Hranic

 

Spojení Pro Studénku a Suchdol:
Bohumín 10:30 (R736 směr Brno);
Ostrava hl. n. 10:38;
O-SVINOV 10:47;
Studénka 10:58
Suchdol n/O 11:06
Hranice n/M 11:19;
Přerov příj. 11:37 (přestup na expres do Prahy)
Přerov odj. 11:49
Olomouc hl. n. 12:08;
Č. Třebová 12:53;
Praha hl.n. příj. 14:51
Praha hl.n. odj. 15:00
Praha-Vršovice 15:04
Přípoj z: Vítkov 10:00; Fulnek 10:31; NJ 10:29; Bílovec 10:34, Kopřivnice 10:05
 
2. spojení
Třinec 10:53 (EC 144 směr Praha);
Těšín 11:07;
Karviná 11:24;
Bohumín 11:50;
O-SVINOV 12:09
Hranice n/M 12:35;
Olomouc hl. n. 13:08;
Zábřeh n/M 13:34;
Č. Třebová 13:58;
Praha hl.n. příj. 15:51
Praha hl.n. odj. 16:00
Praha-Vršovice 16:04
Přípoj z: Opava vých. 11:27 do Svinova; Těšín 10:42, Havířov 11:04 do Svinova; FM-Lipina 10:27 na Hlavak, ValMez 11:53 do Hranic

 

 

SMĚR OSTRAVA
Praha-Vršovice 19:55 (IC545 směr Bohumín);
Praha hl.n. 20:11
Č. Třebová 21:59
Zábřeh n/M 22:23
Olomouc hl.n. 22:51
Hranice n/M 23:23
Suchdol n/O 23:37
Studénka 23:46
O-Svinov 23:58
Ostrava hl.n. 0:07
Bohumín 0:15
Přípoj do: NJ 23:41 ze Suchdolu; Karviné, Těšína a Třince 1:41 z Bohumína; O-Kunčic a Havířova 0:21 ze Svinova; Opavy 0:23 ze Svinova; FM-Lipiny v 0:21 z Hlaváku.

Publikováno: 16.09.2010
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 30 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 45:48 38
8. FC Slovan Liberec 30 29:38 37
9. SK Sigma Olomouc 30 39:37 37
10. SK Dynamo Č. Budějovice 30 40:46 36
11. FC FASTAV Zlín 30 36:53 30
12. FK Teplice 30 29:49 27
13. FK Jablonec 30 22:45 26
14. Bohemians Praha 1905 30 34:56 26
15. FK Pardubice 30 35:67 24
16. MFK Karviná 30 30:52 17
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.