Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd na Bohemku

V sobotu 16.09.2023 v 15 h hraje FCB v Ďolíčku. Vyjíždíme v 8:22 ze Svinova vlakem IC 101440.

 

Zpátky vyjíždíme z Praha - Vršovice v 18:04 vlakem IC 549 - OSTRAVAN.

 

VŠICHNI V BÍLÉM!

 

Směr PRAHA

 

EC 10144

Bohumín 8:05

Ostrava hl.n. 8:14

Ostrava-Svinov 8:22

Hranice na Moravě 8:48

Olomouc 9:19

Zábřeh na Moravě 9:41

Česká Třebová 10:04

Ústí nad Orlicí město 10:12

Pardubice 10:45

Kolín 11:08

Praha-Libeň 11:38

Praha hl.n. 11:51

Praha - Vršovice 11:55

  

Směr Ostrava

 

EN 549 OSTRAVAN

Praha - Vršovice 18:04

Praha hl.n. 18:15

Praha - Libeň 18:22

Kolín 18:54

Pardubice hl.n. 19:18

Ústí nad Orlicí město 19:50

Česká Třebová 20:00

Zábřeh na Moravě 20:22

Olomouc hl.n. 20:45

Hranice na Moravě 21:13

Suchdol nad Odrou 21:27

Studénka 21:35

Ostrava-Svinov 21:47

Ostrava hl.n. 21:55

Bohumín 22:02

Publikováno: 12.09.2023
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha Sparta 29 66:25 73
2. SK Slavia Praha Slavia 29 60:22 69
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 29 64:33 59
4. FC Baník Ostrava Ostrava 29 46:37 44
5. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 29 49:45 43
6. 1. FC Slovácko Slovácko 29 37:38 40
7. FC Slovan Liberec Liberec 29 44:44 39
8. SK Sigma Olomouc Olomouc 29 39:41 37
9. FC Hradec Králové Hradec Kr. 29 31:36 37
10. FK Teplice Teplice 29 31:37 36
11. Bohemians Praha 1905 Bohemians 29 27:39 32
12. FK Jablonec Jablonec 29 34:44 29
13. FK Pardubice Pardubice 29 28:40 28
14. FC Zlín Zlín 29 36:60 25
15. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 29 32:60 23
16. MFK Karviná Karviná 29 29:52 22
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.