Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Teplic

Po dlouhé korona pauze budu opět dávat spojení na vlakové výjezdy. V sobotu 11.09.2021 v 16h hrajeme v Teplicích. Jede se v 08:20 h ze Svinova expresem do Prahy, přestup na EC do Ústí a osobákem do Teplic.

 

SMĚR TEPLICE

Návsí 7:11

Třinec centrum 7:19

Těšín 7:28

Karviná hl.n. 7:43

Bohumín 8:03

Ostrava hl.n. 8:12

Ostrava-Svinov 8:20

Hranice na Moravě 8:46

Olomouc hl.n. 9:20

Zábřeh na Moravě 9:42

Česká Třebová 10:05

Ústí n.Orlicí město 10:13

Choceň 10:30

Pardubice hl.n. 10:49

Kolín 11:14

Praha hl.n. příj 11:56 (přestup na EC směr Berlín)

Praha hl. n. odj. 12:26

Ústí n/L hl.n. příj. 13:37 (přestup na osobák směr Kadaň)

Ústí n/L hl.n. odj. 13:58

Teplice 14:16

 

SMĚR OSTRAVA

Teplice 18:50 (rychlík směr Praha)

Praha hl. n. příj. 20:36 (přestup na EN směr Humenné nebo RJ směr Košice)

Praha hl.n. odj. 22:18 (EN ČD směr Humenné)

Kolín 22:56

Pardubice hl.n. 23:22

Česká Třebová 0:06

Olomouc hl.n. 1:04

Ostrava-Svinov 2:11

Ostrava hl.n. 2:20

Bohumín 2:30

 

Spojení Regiojet

Praha hl.n. odj. 21:39 (RJ směr Košice)

Pardubice hl.n. 22:40

Zábřeh na Moravě 23:43

Olomouc hl.n. 0:05

Hranice na Moravě 0:39

Ostrava-Svinov 1:07

Ostrava hl.n. 1:14

Havířov 1:32

 

Publikováno: 10.09.2021
Kategorie článků Blížící se zápas
02.10.2021 17:00

FC Slovan Liberec
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 9 15:7 24
2. AC Sparta Praha 9 24:9 20
3. SK Slavia Praha 7 20:6 19
4. FC Baník Ostrava 9 19:11 19
5. 1. FC Slovácko 8 11:6 16
6. SK Sigma Olomouc 7 20:13 12
7. FC Hradec Králové 8 7:8 12
8. SK Dynamo Č. Budějovice 9 10:12 10
9. FK Jablonec 8 6:12 9
10. Bohemians Praha 1905 9 14:21 9
11. FC FASTAV Zlín 9 12:23 9
12. FK Mladá Boleslav 8 12:12 8
13. FK Pardubice 9 12:16 6
14. FC Slovan Liberec 8 5:13 5
15. MFK Karviná 9 10:18 4
16. FK Teplice 8 7:17 4
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele