Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Teplic

Po dlouhé korona pauze budu opět dávat spojení na vlakové výjezdy. V sobotu 11.09.2021 v 16h hrajeme v Teplicích. Jede se v 08:20 h ze Svinova expresem do Prahy, přestup na EC do Ústí a osobákem do Teplic.

 

SMĚR TEPLICE

Návsí 7:11

Třinec centrum 7:19

Těšín 7:28

Karviná hl.n. 7:43

Bohumín 8:03

Ostrava hl.n. 8:12

Ostrava-Svinov 8:20

Hranice na Moravě 8:46

Olomouc hl.n. 9:20

Zábřeh na Moravě 9:42

Česká Třebová 10:05

Ústí n.Orlicí město 10:13

Choceň 10:30

Pardubice hl.n. 10:49

Kolín 11:14

Praha hl.n. příj 11:56 (přestup na EC směr Berlín)

Praha hl. n. odj. 12:26

Ústí n/L hl.n. příj. 13:37 (přestup na osobák směr Kadaň)

Ústí n/L hl.n. odj. 13:58

Teplice 14:16

 

SMĚR OSTRAVA

Teplice 18:50 (rychlík směr Praha)

Praha hl. n. příj. 20:36 (přestup na EN směr Humenné nebo RJ směr Košice)

Praha hl.n. odj. 22:18 (EN ČD směr Humenné)

Kolín 22:56

Pardubice hl.n. 23:22

Česká Třebová 0:06

Olomouc hl.n. 1:04

Ostrava-Svinov 2:11

Ostrava hl.n. 2:20

Bohumín 2:30

 

Spojení Regiojet

Praha hl.n. odj. 21:39 (RJ směr Košice)

Pardubice hl.n. 22:40

Zábřeh na Moravě 23:43

Olomouc hl.n. 0:05

Hranice na Moravě 0:39

Ostrava-Svinov 1:07

Ostrava hl.n. 1:14

Havířov 1:32

 

Publikováno: 10.09.2021
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 9 18:7 23
2. SK Slavia Praha 10 34:9 22
3. AC Sparta Praha 10 15:9 17
4. Bohemians Praha 1905 10 14:12 15
5. FC Slovan Liberec 10 15:14 14
6. FC Zbrojovka Brno 9 16:17 14
7. FC Hradec Králové 10 8:10 14
8. FK Jablonec 10 18:16 13
9. FK Mladá Boleslav 10 15:13 13
10. 1. FC Slovácko 10 12:14 13
11. FK Teplice 10 17:22 13
12. SK Sigma Olomouc 10 13:12 11
13. SK Dynamo Č. Budějovice 10 10:19 11
14. FC Baník Ostrava 10 14:15 10
15. FC Trinity Zlín 10 8:15 8
16. FK Pardubice 10 5:28 3
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.