Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Teplic

Po dlouhé korona pauze budu opět dávat spojení na vlakové výjezdy. V sobotu 11.09.2021 v 16h hrajeme v Teplicích. Jede se v 08:20 h ze Svinova expresem do Prahy, přestup na EC do Ústí a osobákem do Teplic.

 

SMĚR TEPLICE

Návsí 7:11

Třinec centrum 7:19

Těšín 7:28

Karviná hl.n. 7:43

Bohumín 8:03

Ostrava hl.n. 8:12

Ostrava-Svinov 8:20

Hranice na Moravě 8:46

Olomouc hl.n. 9:20

Zábřeh na Moravě 9:42

Česká Třebová 10:05

Ústí n.Orlicí město 10:13

Choceň 10:30

Pardubice hl.n. 10:49

Kolín 11:14

Praha hl.n. příj 11:56 (přestup na EC směr Berlín)

Praha hl. n. odj. 12:26

Ústí n/L hl.n. příj. 13:37 (přestup na osobák směr Kadaň)

Ústí n/L hl.n. odj. 13:58

Teplice 14:16

 

SMĚR OSTRAVA

Teplice 18:50 (rychlík směr Praha)

Praha hl. n. příj. 20:36 (přestup na EN směr Humenné nebo RJ směr Košice)

Praha hl.n. odj. 22:18 (EN ČD směr Humenné)

Kolín 22:56

Pardubice hl.n. 23:22

Česká Třebová 0:06

Olomouc hl.n. 1:04

Ostrava-Svinov 2:11

Ostrava hl.n. 2:20

Bohumín 2:30

 

Spojení Regiojet

Praha hl.n. odj. 21:39 (RJ směr Košice)

Pardubice hl.n. 22:40

Zábřeh na Moravě 23:43

Olomouc hl.n. 0:05

Hranice na Moravě 0:39

Ostrava-Svinov 1:07

Ostrava hl.n. 1:14

Havířov 1:32

 

Publikováno: 10.09.2021
Kategorie článků Blížící se zápas
11.12.2021 15:00

FK Pardubice
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 17 46:11 44
2. FC Viktoria Plzeň 17 33:13 41
3. AC Sparta Praha 17 40:21 39
4. 1. FC Slovácko 17 34:19 35
5. FC Baník Ostrava 17 35:22 32
6. FC Hradec Králové 17 22:23 24
7. FK Mladá Boleslav 17 28:26 23
8. FC Slovan Liberec 17 17:23 23
9. SK Sigma Olomouc 17 29:25 21
10. SK Dynamo Č. Budějovice 17 24:29 21
11. Bohemians Praha 1905 17 25:37 18
12. FK Jablonec 17 13:30 16
13. FC FASTAV Zlín 17 20:35 15
14. FK Pardubice 17 22:37 14
15. FK Teplice 17 17:36 8
16. MFK Karviná 17 15:33 5
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele