Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Příbrami!!!

V sobotu 16.04.2016 od 17:00 h hraje Baník v Příbrami!!! Využijte jeden z posledních ligových výjezdů.  Z důvodu výluky Zdice – Příbram pojedeme zájezdovými busy A.C.A.B. z Prahy do Příbrami a zpět. Vlaky už přes Karvinou a Bohumín už jezdí dle jízdního řádu a nejezdí odklonem přes Havířov.

SMĚR PŘÍBRAM
Návsí-Jablo 7:06
Třinec Centrale 7:14
Těšín 7:22
Karviná 7:41
Bohumín 8:07 (3 vozy FCB na konci)
Ostrava hl. n. 8:15
Ostrava-Svinov 8:24
Hranice n/M 8:49
Olomouc hl. n. 9:18
Zábřeh n/M 9:41
Č. Třebová 10:03
Pardubice 10:37
Praha hl.n. 11:39 (přestup na busy do Příbrami)
Praha hl.n. magistrála 12:15 (náhradní bus doprava)
Příbram bus nádr 13:30
Přípoj z: Studénka 8:01 a Suchdol 8:09 do Hranic; Bílovec 7:29 a Kopřivnice 7:10 do Studénky; Vsetín 6:50 a ValMez 7:07 do Hranic; Opava vých. 7:42 a Havířov 7:05 do Svinova; FM-Lipina 7:33 na Hlavák; Šumperk 8:26 do Zábřehu; Orlová AN 06:45 do Bohumína.

SMĚR OSTRAVA
Příbram bus nádr 19:30 (náhradní bus doprava)
Praha hl. n. 21:00 (přestup na expres směr Košice)
Praha hl. n. 22:00 (3 vozy FCB na konci do Bohumína)
Pardubice 23:16
Olomouc hl.n. 0:38
Přerov 0:56
Ostrava hl.n. 2:15
Bohumín 2:25
Přípoj do: Karviná, Těšín a Třinec v 3:37 z Hlaváku; Svinov, Studénka 3:44 a Suchdol n/O 3:49 z Hlaváku; Valmez a Vsetín 4:25 z Přerova; Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:53 z Hlaváku, Orlová pošta 4:17 z Bohumína.

Spojení RegioJet
Praha hl. n. 21:46
Pardubice 22:41
Zábřeh n/M 23:38
Olomouc hl.n. 0:06
Hranice na Moravě 0:35
Ostrava-Svinov 1:02
Ostrava hl. n. 1:11
Havířov 1:32
Těšín 1:52
Třinec Centrale 2:00

Publikováno: 14.04.2016
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 30 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 45:48 38
8. FC Slovan Liberec 30 29:38 37
9. SK Sigma Olomouc 30 39:37 37
10. SK Dynamo Č. Budějovice 30 40:46 36
11. FC FASTAV Zlín 30 36:53 30
12. FK Teplice 30 29:49 27
13. FK Jablonec 30 22:45 26
14. Bohemians Praha 1905 30 34:56 26
15. FK Pardubice 30 35:67 24
16. MFK Karviná 30 30:52 17
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.