V sobotu 16.04.2016 od 17:00 h hraje Baník v Příbrami!!! Využijte jeden z posledních ligových výjezdů. Z důvodu výluky Zdice – Příbram pojedeme zájezdovými busy A.C.A.B. z Prahy do Příbrami a zpět. Vlaky už přes Karvinou a Bohumín už jezdí dle jízdního řádu a nejezdí odklonem přes Havířov.
SMĚR PŘÍBRAM
Návsí-Jablo 7:06
Třinec Centrale 7:14
Těšín 7:22
Karviná 7:41
Bohumín 8:07 (3 vozy FCB na konci)
Ostrava hl. n. 8:15
Ostrava-Svinov 8:24
Hranice n/M 8:49
Olomouc hl. n. 9:18
Zábřeh n/M 9:41
Č. Třebová 10:03
Pardubice 10:37
Praha hl.n. 11:39 (přestup na busy do Příbrami)
Praha hl.n. magistrála 12:15 (náhradní bus doprava)
Příbram bus nádr 13:30
Přípoj z: Studénka 8:01 a Suchdol 8:09 do Hranic; Bílovec 7:29 a Kopřivnice 7:10 do Studénky; Vsetín 6:50 a ValMez 7:07 do Hranic; Opava vých. 7:42 a Havířov 7:05 do Svinova; FM-Lipina 7:33 na Hlavák; Šumperk 8:26 do Zábřehu; Orlová AN 06:45 do Bohumína.
SMĚR OSTRAVA
Příbram bus nádr 19:30 (náhradní bus doprava)
Praha hl. n. 21:00 (přestup na expres směr Košice)
Praha hl. n. 22:00 (3 vozy FCB na konci do Bohumína)
Pardubice 23:16
Olomouc hl.n. 0:38
Přerov 0:56
Ostrava hl.n. 2:15
Bohumín 2:25
Přípoj do: Karviná, Těšín a Třinec v 3:37 z Hlaváku; Svinov, Studénka 3:44 a Suchdol n/O 3:49 z Hlaváku; Valmez a Vsetín 4:25 z Přerova; Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:53 z Hlaváku, Orlová pošta 4:17 z Bohumína.
Spojení RegioJet
Praha hl. n. 21:46
Pardubice 22:41
Zábřeh n/M 23:38
Olomouc hl.n. 0:06
Hranice na Moravě 0:35
Ostrava-Svinov 1:02
Ostrava hl. n. 1:11
Havířov 1:32
Těšín 1:52
Třinec Centrale 2:00
Tým | Z | S | B | |
---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha Sparta | 28 | 62:22 | 70 |
2. | SK Slavia Praha Slavia | 28 | 58:20 | 68 |
3. | FC Viktoria Plzeň Plzeň | 28 | 63:32 | 58 |
4. | FC Baník Ostrava Ostrava | 28 | 43:33 | 44 |
5. | FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav | 28 | 47:44 | 40 |
6. | 1. FC Slovácko Slovácko | 28 | 36:37 | 39 |
7. | FC Slovan Liberec Liberec | 28 | 44:44 | 38 |
8. | SK Sigma Olomouc Olomouc | 28 | 37:39 | 36 |
9. | FC Hradec Králové Hradec Kr. | 28 | 31:36 | 36 |
10. | FK Teplice Teplice | 28 | 29:35 | 35 |
11. | Bohemians Praha 1905 Bohemians | 28 | 26:38 | 31 |
12. | FK Jablonec Jablonec | 28 | 34:44 | 28 |
13. | FK Pardubice Pardubice | 28 | 27:38 | 28 |
14. | FC Zlín Zlín | 28 | 36:60 | 24 |
15. | SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice | 28 | 30:58 | 22 |
16. | MFK Karviná Karviná | 28 | 28:51 | 21 |