V sobotu 25.10.2014 od 17h hraje FCB další ligové kolo v Příbrami. Sobota, dobré spojení tam i zpět = jazda podpořit FCB!!!
SMĚR PŘÍBRAM
Třinec 7:14
Těšín 7:23
Karviná 7:42
Bohumín 8:05
Ostrava hl. n. 8:14
Ostrava-Svinov 8:23
Hranice n/M 8:48
Olomouc hl. n. 9:19
Zábřeh n/M 9:42
Č. Třebová 10:04
Pardubice 10:45
Praha hl.n. příj. 11:53 (přestup na rychlík směr Cheb)
Praha hl.n. odj. 12:18
Zdice příj. 12:59 (přestup na osobák směr Březnice)
Zdice odj. 13:15
Příbram 13:50
Přípoj z: Orlová Pošta 7:08 do Bohumína; Studénka 8:04 do Svinova; Suchdol 7:10 do Hranic; Odry 6:25 N. Jičín 6:28 Fulnek 6:16 do Suchdolu; Kopřivnice 7:10 Bílovec 7:46 do Studénky; Opava vých. 7:46 do Svinova; Havířov 7:09 do Svinova; FM-Lipina 7:32 na Hlavák, Vsetín 7:24 ValMez 7:47 do Hranic, Šumperk 8:50 do Zábřehu.
SMĚR OSTRAVA
Příbram 20:10
Zdice příj. 20:47 (přestup na rychlík směr Praha hl.n.)
Zdice odj. 20:58
Praha hl.n. příj. 21:44 (přestup na rychlík směr Humenné)
Praha hl.n. odj. 22:26
Pardubice odj. 23:37
Č. Třebová 0:16
Zábřeh n/M 0:41
Olomouc hl. n. 1:08
Ostrava-Svinov 2:06
Ostrava hl. n. 2:15
Bohumín 2:24
Karviná hl.n. 2:48
Těšín 3:09
Třinec 3:19
Přípoj do: Suchdol, Studénka 3:46 ze Svinova; Odry 6:10, Fulnek 7:10 a N. Jičín 6:10 ze Suchdolu; Bílovec 7:01 a Kopřivnice 5:27 ze Studénky; Havířov 4:21 ze Svinova; Opava 4:46 ze Svinova; FM-Lipina v 4:52 z Hlaváku; ValMez a Vsetín 5:28 z Hranic; Orlová 4:17 z Bohumína AN, Šumperk 5:49 ze Zábřehu.
Tým | Z | S | B | |
---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha Sparta | 25 | 57:20 | 63 |
2. | SK Slavia Praha Slavia | 25 | 53:17 | 62 |
3. | FC Viktoria Plzeň Plzeň | 25 | 61:29 | 54 |
4. | 1. FC Slovácko Slovácko | 25 | 34:29 | 39 |
5. | FC Baník Ostrava Ostrava | 25 | 34:28 | 37 |
6. | FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav | 25 | 42:39 | 36 |
7. | SK Sigma Olomouc Olomouc | 25 | 34:34 | 33 |
8. | FK Teplice Teplice | 25 | 26:29 | 32 |
9. | FC Slovan Liberec Liberec | 25 | 35:39 | 32 |
10. | FK Jablonec Jablonec | 25 | 32:38 | 28 |
11. | Bohemians Praha 1905 Bohemians | 25 | 22:33 | 28 |
12. | FC Hradec Králové Hradec Kr. | 25 | 27:35 | 27 |
13. | FK Pardubice Pardubice | 25 | 23:36 | 23 |
14. | FC Zlín Zlín | 25 | 30:54 | 20 |
15. | MFK Karviná Karviná | 25 | 25:47 | 19 |
16. | SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice | 25 | 26:54 | 18 |