Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Plzně v bílém!!!

V sobotu 30.04.2016 od 18:15 h hraje FCB v Plzni!!! Jazda všichni na předposlední ligový výjezd v bílých bundách, trikách, mikinách!!!

SMĚR PLZEŇ
Návsí-Jablo 9:06
Třinec Centrale 9:14
Těšín 9:22
Karviná 9:41
Bohumín 10:07 (přestup do 4 FCB vozů na konci vlaku do Plzně)
Ostrava hl. n. 10:15
Ostrava-Svinov 10:24
Hranice n/M 10:49
Olomouc hl. n. 11:18
Zábřeh n/M 11:41
Č. Třebová 12:03
Pardubice 12:37
Praha hl.n. příj. 13:39 - 14:12 (přepojení vozů FCB na konec rychlíku směr Cheb)
Plzeň hl.n. 15:48
Přípoj z: Suchdol 9:53 a Studénka 10:02 do Svinova; Fulnek 8:42 a N. Jičín 8:40 do Suchdolu; Bílovec 7:29 a Kopřivnice 8:11 do Studénky; Vsetín 9:04 a ValMez 9:22 do Hranic; Opava vých. 9:42 a Havířov 9:09 do Svinova; FM-Lipina 9:33 na Hlavák; Šumperk 10:30 do Zábřehu; Orlová AN 09:10 do Bohumína.

SMĚR OSTRAVA
Plzeň hl.n. 21:09 (v předu 4 vozy FCB do Bohumína)
Praha hl.n. 22:46 - 23:09 (přepojení vozů FCB na konec rychlíku směr Humenné)
Pardubice 0:23

C.Třebová 1:02

Zábřeh na Moravě 1:27
Olomouc hl.n. 1:55

Ostrava-Svinov 2:49
Ostrava hl.n. 2:58
Bohumín 3:07

Karviná 3:51

Těšín 4:11

Třinec hbf 4:11
Přípoj do: Studénka 3:59 a Suchdol n/O 3:49 z Hlaváku; Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:53 z Hlaváku, Orlová pošta 4:17 z Bohumína.

Publikováno: 28.04.2016
Kategorie článků Blížící se zápas
23.10.2021 19:00

MFK Karviná
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 11 18:8 30
2. AC Sparta Praha 11 29:11 26
3. SK Slavia Praha 10 27:9 25
4. 1. FC Slovácko 11 21:12 25
5. FC Baník Ostrava 11 22:13 22
6. SK Sigma Olomouc 10 22:15 16
7. FC Hradec Králové 11 13:16 16
8. FK Mladá Boleslav 11 20:18 14
9. SK Dynamo Č. Budějovice 11 15:15 14
10. Bohemians Praha 1905 11 17:25 12
11. FK Jablonec 11 10:17 11
12. FC FASTAV Zlín 11 15:28 9
13. FC Slovan Liberec 11 7:18 8
14. FK Pardubice 11 15:23 6
15. FK Teplice 11 9:21 5
16. MFK Karviná 11 10:21 4
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele