Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Plzně v bílém!!!

V sobotu 30.04.2016 od 18:15 h hraje FCB v Plzni!!! Jazda všichni na předposlední ligový výjezd v bílých bundách, trikách, mikinách!!!

SMĚR PLZEŇ
Návsí-Jablo 9:06
Třinec Centrale 9:14
Těšín 9:22
Karviná 9:41
Bohumín 10:07 (přestup do 4 FCB vozů na konci vlaku do Plzně)
Ostrava hl. n. 10:15
Ostrava-Svinov 10:24
Hranice n/M 10:49
Olomouc hl. n. 11:18
Zábřeh n/M 11:41
Č. Třebová 12:03
Pardubice 12:37
Praha hl.n. příj. 13:39 - 14:12 (přepojení vozů FCB na konec rychlíku směr Cheb)
Plzeň hl.n. 15:48
Přípoj z: Suchdol 9:53 a Studénka 10:02 do Svinova; Fulnek 8:42 a N. Jičín 8:40 do Suchdolu; Bílovec 7:29 a Kopřivnice 8:11 do Studénky; Vsetín 9:04 a ValMez 9:22 do Hranic; Opava vých. 9:42 a Havířov 9:09 do Svinova; FM-Lipina 9:33 na Hlavák; Šumperk 10:30 do Zábřehu; Orlová AN 09:10 do Bohumína.

SMĚR OSTRAVA
Plzeň hl.n. 21:09 (v předu 4 vozy FCB do Bohumína)
Praha hl.n. 22:46 - 23:09 (přepojení vozů FCB na konec rychlíku směr Humenné)
Pardubice 0:23

C.Třebová 1:02

Zábřeh na Moravě 1:27
Olomouc hl.n. 1:55

Ostrava-Svinov 2:49
Ostrava hl.n. 2:58
Bohumín 3:07

Karviná 3:51

Těšín 4:11

Třinec hbf 4:11
Přípoj do: Studénka 3:59 a Suchdol n/O 3:49 z Hlaváku; Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:53 z Hlaváku, Orlová pošta 4:17 z Bohumína.

Publikováno: 28.04.2016
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 16 34:10 39
2. SK Slavia Praha 16 51:14 37
3. AC Sparta Praha 16 30:15 32
4. SK Sigma Olomouc 16 25:18 24
5. FC Hradec Králové 16 19:19 23
6. FK Mladá Boleslav 16 26:24 22
7. Bohemians Praha 1905 16 27:29 22
8. 1. FC Slovácko 16 20:27 22
9. FC Slovan Liberec 16 21:21 21
10. FC Baník Ostrava 16 26:24 20
11. FC Zbrojovka Brno 16 27:34 20
12. FK Teplice 16 23:35 19
13. SK Dynamo Č. Budějovice 16 17:30 18
14. FK Jablonec 16 22:27 16
15. FC Trinity Zlín 16 15:30 12
16. FK Pardubice 16 13:39 10
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.