Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Plzně!!!

Další výjezd se koná v sobotu 13.04.2019 v 18:00 h v Plzni. Z Bohumína pojede klasicky 5 vozů FCB na konci vlaku do Plzně a zpět.

SMĚR PLZEŇ
Bohumín 10:08 (5 vozů FCB na konci vlaku do Plzně)
Ostrava hl. n. 10:15
Ostrava-Svinov 10:23
Hranice n/M 10:48
Olomouc hl. n. 11:20
Zábřeh n/M 11:43
Č. Třebová 12:05
Pardubice 12:41
Praha hl.n. příj. 13:39/14:15 (přepojení na rychlík směr Železná Ruda)
Plzeň hl.n. 15:40.
Přípoj z:  Třinec Centrale 8:26, Těšín 8:40, Karviná 8:58 do Bohumína; Suchdol 9:54, Studénka 10:03, Těšín 8:45, Havířov 9:08 do Svinova; FM-Lipina 9:30 na Hlavák.

SMĚR OSTRAVA
Plzeň hl.n. 21:00 (5 vozů FCB do Bohumína)
Praha hl.n. příj. 22:16/23:47 (přepojení na Expres směr Bohumína)
Pardubice 0:40
Olomouc hl.n. 1:57
O-Svinov 2:53
Ostrava hl.n. 3:01
Bohumín 3:09

Publikováno: 09.04.2019
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 16 34:10 39
2. SK Slavia Praha 16 51:14 37
3. AC Sparta Praha 16 30:15 32
4. SK Sigma Olomouc 16 25:18 24
5. FC Hradec Králové 16 19:19 23
6. FK Mladá Boleslav 16 26:24 22
7. Bohemians Praha 1905 16 27:29 22
8. 1. FC Slovácko 16 20:27 22
9. FC Slovan Liberec 16 21:21 21
10. FC Baník Ostrava 16 26:24 20
11. FC Zbrojovka Brno 16 27:34 20
12. FK Teplice 16 23:35 19
13. SK Dynamo Č. Budějovice 16 17:30 18
14. FK Jablonec 16 22:27 16
15. FC Trinity Zlín 16 15:30 12
16. FK Pardubice 16 13:39 10
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.