Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Plzně!!!

Další výjezd se koná v sobotu 13.04.2019 v 18:00 h v Plzni. Z Bohumína pojede klasicky 5 vozů FCB na konci vlaku do Plzně a zpět.

SMĚR PLZEŇ
Bohumín 10:08 (5 vozů FCB na konci vlaku do Plzně)
Ostrava hl. n. 10:15
Ostrava-Svinov 10:23
Hranice n/M 10:48
Olomouc hl. n. 11:20
Zábřeh n/M 11:43
Č. Třebová 12:05
Pardubice 12:41
Praha hl.n. příj. 13:39/14:15 (přepojení na rychlík směr Železná Ruda)
Plzeň hl.n. 15:40.
Přípoj z:  Třinec Centrale 8:26, Těšín 8:40, Karviná 8:58 do Bohumína; Suchdol 9:54, Studénka 10:03, Těšín 8:45, Havířov 9:08 do Svinova; FM-Lipina 9:30 na Hlavák.

SMĚR OSTRAVA
Plzeň hl.n. 21:00 (5 vozů FCB do Bohumína)
Praha hl.n. příj. 22:16/23:47 (přepojení na Expres směr Bohumína)
Pardubice 0:40
Olomouc hl.n. 1:57
O-Svinov 2:53
Ostrava hl.n. 3:01
Bohumín 3:09

Publikováno: 09.04.2019
Kategorie článků Blížící se zápas
11.12.2021 15:00

FK Pardubice
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 17 46:11 44
2. FC Viktoria Plzeň 17 33:13 41
3. AC Sparta Praha 17 40:21 39
4. 1. FC Slovácko 17 34:19 35
5. FC Baník Ostrava 17 35:22 32
6. FC Hradec Králové 17 22:23 24
7. FK Mladá Boleslav 17 28:26 23
8. FC Slovan Liberec 17 17:23 23
9. SK Sigma Olomouc 17 29:25 21
10. SK Dynamo Č. Budějovice 17 24:29 21
11. Bohemians Praha 1905 17 25:37 18
12. FK Jablonec 17 13:30 16
13. FC FASTAV Zlín 17 20:35 15
14. FK Pardubice 17 22:37 14
15. FK Teplice 17 17:36 8
16. MFK Karviná 17 15:33 5
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele