Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Plzně!!!

Do Plzně v neděli 17.04.2022 v 17 h se jede EC vlakem v 8:18 h ze Svinova - na konci vlaku vozy pro FCB. Z Prahy rychlík ve 12:08 h do Plzně asi nestihneme, takže ve 12:38 h IC vlakem.  Zpět ve 20:00 h z Plzně s přípojem na Regiojet v Praze na Havířov nebo z Plzně ve 21:00 h s přestupem v Praze na IC vlak do Bohumína.

 

SMĚR PLZEŇ

Návsí 7:11

Třinec centrum 7:19

Těšín 7:27

Karviná hl.n. 7:42

Bohumín 8:00 (vozy FCB na konci)

Ostrava hl.n. 8:09

Ostrava-Svinov 8:18

Hranice na Moravě 8:45

Olomouc hl.n. 9:14

Zábřeh na Moravě 9:37

Č. Třebová 9:59

Pardubice hl.n. 10:45

Praha hl.n. 12:03/12:38 (přestup na IC směr Cheb)

Plzeň hl.n. 13:58

 

 SMĚR OSTRAVA

 

Plzeň 21:00

Praha hl.n. 22:21/23:40 (přestup na IC ČD směr Bohumín)

Pardubice hl.n. 0:40

Olomouc hl.n. 1:57

Ostrava-Svinov 2:52

Ostrava hl.n. 3:00

Bohumín 3:08

Publikováno: 13.04.2022
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 30 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 45:48 38
8. FC Slovan Liberec 30 29:38 37
9. SK Sigma Olomouc 30 39:37 37
10. SK Dynamo Č. Budějovice 30 40:46 36
11. FC FASTAV Zlín 30 36:53 30
12. FK Teplice 30 29:49 27
13. FK Jablonec 30 22:45 26
14. Bohemians Praha 1905 30 34:56 26
15. FK Pardubice 30 35:67 24
16. MFK Karviná 30 30:52 17
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.