Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Pardubic!!!

V sobotu 24.09.2016 v 10:15 h hraje FCB další mač v Pardubicích!!! Kromě očekávaných FCB vozů na konci vlaku, lze v sobotu 24.09.2016 k příležitosti dne železnice využít výhodnou skupinovou víkendovou jízdenku pro 5 dospělých osob za 679,- Kč! Navíc včasný návrat zpět z výjezdu.


SMĚR PARDUBICE
Návsí-Jablo 5:06
Třinec Centrale 5:14
Těšín 5:22
Karviná 5:41
Bohumín 5:58
Ostrava hl. n. 06:06
Ostrava-Svinov 6:14
Studénka 6:24
Suchdol n/O 6:35
Hranice n/M 6:49
Olomouc hl. n. 7:18
Zábřeh n/M 7:41
Č. Třebová 8:03
Pardubice 8:39
Přípoj z: Vsetín 4:53 a ValMez 5:10 do Hranic n/M; Šumperk 6:30 do Zábřehu n/M; Opava wschodnia 5:25, Havířov 5:05 do Svinova; FM-Lipina 5:03 na Hlavák, Orlová pošta 4:27 na Hlavák.
 
SMĚR OSTRAVA
Pardubice 13:25
Č. Třebová 13:58
Zábřeh n/M 14:20
Olomouc hl.n. 14:43
Hranice n/M 15:12
O-Svinov 15:37
Ostrava hl.n. 15:46
Bohumín 15:55
Karviná 16:15
Těšín 16:35
Třinec centrale 16:45
Návsí-Jablo 16:52
Přípoj do: Suchdol a Studénka v 15:45 z Hranic; Valmez a Vsetín 16:17 z Hranic; Šumperk 15:09 ze Zábřehu; Havířov 15:52 a Opava 16:02 ze Svinova; FM-Lipina 15:53 z Hlaváku; Orlová 16:14 z Bohumín žst.

Publikováno: 20.09.2016
Kategorie článků Blížící se zápas
16.04.2021 18:00

Bohemians Praha 1905
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 26 72:15 68
2. AC Sparta Praha 24 54:28 51
3. 1. FC Slovácko 26 47:26 50
4. FK Jablonec 25 43:28 49
5. FC Slovan Liberec 26 37:23 43
6. FC Viktoria Plzeň 24 42:28 41
7. FK Pardubice 26 27:34 38
8. FC Baník Ostrava 26 36:25 37
9. SK Sigma Olomouc 26 32:26 37
10. Bohemians Praha 1905 26 28:28 33
11. SK Dynamo Č. Budějovice 26 27:35 31
12. MFK Karviná 26 28:39 30
13. FC FASTAV Zlín 25 26:34 29
14. FK Mladá Boleslav 26 32:43 24
15. FK Teplice 26 28:56 23
16. Zbrojovka Brno 26 21:39 20
17. Slezský FC Opava 26 16:52 15
18. 1. FK Příbram 26 17:54 14
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele