Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Pardubic!!!

V sobotu 24.09.2016 v 10:15 h hraje FCB další mač v Pardubicích!!! Kromě očekávaných FCB vozů na konci vlaku, lze v sobotu 24.09.2016 k příležitosti dne železnice využít výhodnou skupinovou víkendovou jízdenku pro 5 dospělých osob za 679,- Kč! Navíc včasný návrat zpět z výjezdu.


SMĚR PARDUBICE
Návsí-Jablo 5:06
Třinec Centrale 5:14
Těšín 5:22
Karviná 5:41
Bohumín 5:58
Ostrava hl. n. 06:06
Ostrava-Svinov 6:14
Studénka 6:24
Suchdol n/O 6:35
Hranice n/M 6:49
Olomouc hl. n. 7:18
Zábřeh n/M 7:41
Č. Třebová 8:03
Pardubice 8:39
Přípoj z: Vsetín 4:53 a ValMez 5:10 do Hranic n/M; Šumperk 6:30 do Zábřehu n/M; Opava wschodnia 5:25, Havířov 5:05 do Svinova; FM-Lipina 5:03 na Hlavák, Orlová pošta 4:27 na Hlavák.
 
SMĚR OSTRAVA
Pardubice 13:25
Č. Třebová 13:58
Zábřeh n/M 14:20
Olomouc hl.n. 14:43
Hranice n/M 15:12
O-Svinov 15:37
Ostrava hl.n. 15:46
Bohumín 15:55
Karviná 16:15
Těšín 16:35
Třinec centrale 16:45
Návsí-Jablo 16:52
Přípoj do: Suchdol a Studénka v 15:45 z Hranic; Valmez a Vsetín 16:17 z Hranic; Šumperk 15:09 ze Zábřehu; Havířov 15:52 a Opava 16:02 ze Svinova; FM-Lipina 15:53 z Hlaváku; Orlová 16:14 z Bohumín žst.

Publikováno: 20.09.2016
Kategorie článků Blížící se zápas
07.08.2021 16:00

SK Dynamo České Budějovice
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 2 8:2 6
2. SK Slavia Praha 2 4:1 6
3. FC Viktoria Plzeň 2 4:2 6
4. 1. FC Slovácko 2 2:0 6
5. FC Baník Ostrava 2 5:2 3
6. FK Mladá Boleslav 2 4:2 3
7. SK Sigma Olomouc 2 5:5 3
8. SK Dynamo Č. Budějovice 2 1:1 3
9. FK Jablonec 2 1:3 3
10. MFK Karviná 2 3:3 2
11. FC Hradec Králové 2 2:2 2
12. FK Pardubice 2 4:5 1
13. Bohemians Praha 1905 2 2:3 1
14. FK Teplice 2 1:4 0
15. FC FASTAV Zlín 2 1:6 0
16. FC Slovan Liberec 2 0:6 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele