Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Pardubic!!!

V sobotu 24.09.2016 v 10:15 h hraje FCB další mač v Pardubicích!!! Kromě očekávaných FCB vozů na konci vlaku, lze v sobotu 24.09.2016 k příležitosti dne železnice využít výhodnou skupinovou víkendovou jízdenku pro 5 dospělých osob za 679,- Kč! Navíc včasný návrat zpět z výjezdu.


SMĚR PARDUBICE
Návsí-Jablo 5:06
Třinec Centrale 5:14
Těšín 5:22
Karviná 5:41
Bohumín 5:58
Ostrava hl. n. 06:06
Ostrava-Svinov 6:14
Studénka 6:24
Suchdol n/O 6:35
Hranice n/M 6:49
Olomouc hl. n. 7:18
Zábřeh n/M 7:41
Č. Třebová 8:03
Pardubice 8:39
Přípoj z: Vsetín 4:53 a ValMez 5:10 do Hranic n/M; Šumperk 6:30 do Zábřehu n/M; Opava wschodnia 5:25, Havířov 5:05 do Svinova; FM-Lipina 5:03 na Hlavák, Orlová pošta 4:27 na Hlavák.
 
SMĚR OSTRAVA
Pardubice 13:25
Č. Třebová 13:58
Zábřeh n/M 14:20
Olomouc hl.n. 14:43
Hranice n/M 15:12
O-Svinov 15:37
Ostrava hl.n. 15:46
Bohumín 15:55
Karviná 16:15
Těšín 16:35
Třinec centrale 16:45
Návsí-Jablo 16:52
Přípoj do: Suchdol a Studénka v 15:45 z Hranic; Valmez a Vsetín 16:17 z Hranic; Šumperk 15:09 ze Zábřehu; Havířov 15:52 a Opava 16:02 ze Svinova; FM-Lipina 15:53 z Hlaváku; Orlová 16:14 z Bohumín žst.

Publikováno: 20.09.2016
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 8 17:6 22
2. SK Slavia Praha 9 31:9 19
3. AC Sparta Praha 9 13:8 14
4. FC Slovan Liberec 9 15:11 14
5. Bohemians Praha 1905 9 13:11 14
6. FC Zbrojovka Brno 8 15:14 14
7. FC Hradec Králové 9 7:8 14
8. FK Mladá Boleslav 9 14:12 12
9. SK Sigma Olomouc 9 12:11 10
10. FK Jablonec 9 15:15 10
11. FC Baník Ostrava 9 13:13 10
12. 1. FC Slovácko 9 10:14 10
13. FK Teplice 9 12:21 10
14. FC Trinity Zlín 9 8:13 8
15. SK Dynamo Č. Budějovice 9 8:18 8
16. FK Pardubice 9 4:23 3
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.