Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Olomouce

Pondělí 7. března 2011 17:30h: Sigma Olomouc - FC Baník Slezská Ostrava. Již klasicky je vstup jen na občanky nebo Kartu fanouška s předprodejem jenom v Ostravě. Takže je na každém z Vás, jestli jste ochotni tuto proceduru podstoupit nebo ne. Pro Ty, kteří do Olomouce pojedou uvádím následující spojení. Jede se ve 14:04 h ze Svinova EC vlakem směr Praha.

Nezapomeňte při sčítání lidu uvést slezskou národnost. Slezská národnost je jedna z oficiálních 3 národností, kterou může mít občan ČR (slezská, moravská a česká).

 

SMĚR OLOMOUC

Hlavní voj

Bohumín 13:46 (EC 110 směr Praha);
Ostrava hl. n. 13:55;
O-SVINOV 14:04;
Hranice n/M 14:32;
Olomouc hl. n. 15:02.
Přípoj z: Třinec 12:52, Těšín 13:04, Havířov 13:21 na Hlavák; Karviná 12:59 do Bohumína; Opava vých. 13:27 do Svinova; FM-Lipina 13:27 s přestupem v O-Kunčicích do Svinova, ValMez 13:43 do Hranic.

 

Spojení Pro Studénku a Suchdol:
Bohumín 14:26 (R740 směr Brno);
Ostrava hl. n. 14:35;
O-SVINOV 14:45;
Studénka 14:57
Suchdol n/O 15:06;
Hranice n/M 15:19;
Přerov příj. 15:37 (přestup na rychlík směr Praha)
Přerov odj. 15:47
Olomouc hl. n. 16:03.
Přípoj z: Třinec 13:27, Karviná 13:59 do Bohumína; Těšín 13:43, Havířov 14:05, O-Kunčice 14:19 do Svinova; Opava vých. 13:43 do Svinova; FM-Lipina 13:57 s přestupem v O-Kunčicích do Svinova, ValMez 14:43 do Hranic. Odry 14:20, Fulnek 14:20, NJ 14:19 do Suchdolu; Bílovec 14:32, Kopřivnice 14:22 do Studénky.
 
Závoj

Třinec 14:52 (Ex 144 směr Praha);
Těšín 15:02;
Karviná 15:21;
Bohumín 15:46 (EC 110 směr Praha);
Ostrava hl. n. 15:55;
O-SVINOV 16:04;
Hranice n/M 16:32;
Olomouc hl. n. 17:02.
Přípoj z: Havířov 15:35, O-Kunčice 15:49 do Svinova; Opava vých. 15:27 do Svinova; FM-Lipina 15:27 s přestupem v O-Kunčicích do Svinova, ValMez 15:43 do Hranic.

 

SMĚR OSTRAVA
Olomouc hl.n. 19:56
(R625 směr Vsetín)
Hranice n/M příj. 20:28 (přestup na rychlík směr Bohumín)
Hranice n/M odj. 20:44
Suchdol n/O 20:57
Studénka 21:06
O-Svinov 21:18
Ostrava hl.n. 21:28
Bohumín 21:37
Přípoj do: NJ 21:45 ze Suchdolu; Karviné, Těšína a Třince 21:43 z Bohumína; O-Kunčic a Havířova, Těšína 21:22 ze Svinova; Opavy 21:43 ze Svinova; FM-Lipiny v 21:45 z Hlaváku, Kopřivnice 21:11 ze Studénky, Bílovce 21:10 ze Studénky.

Publikováno: 27.02.2011
Kategorie článků Blížící se zápas
24.04.2021 14:00

SK Sigma Olomouc
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 28 75:16 74
2. FK Jablonec 28 48:29 56
3. AC Sparta Praha 27 57:31 55
4. 1. FC Slovácko 28 51:29 53
5. FC Viktoria Plzeň 27 46:29 48
6. FC Slovan Liberec 28 39:24 46
7. FK Pardubice 28 31:37 42
8. FC Baník Ostrava 28 39:27 41
9. SK Sigma Olomouc 28 35:29 39
10. Bohemians Praha 1905 28 33:30 37
11. MFK Karviná 28 31:42 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 28 29:40 32
13. FC FASTAV Zlín 28 27:39 29
14. FK Mladá Boleslav 28 35:45 27
15. FK Teplice 28 29:58 24
16. Zbrojovka Brno 28 24:45 20
17. 1. FK Příbram 28 19:58 17
18. Slezský FC Opava 28 16:56 15
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele