Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Olomouce

Pondělí 7. března 2011 17:30h: Sigma Olomouc - FC Baník Slezská Ostrava. Již klasicky je vstup jen na občanky nebo Kartu fanouška s předprodejem jenom v Ostravě. Takže je na každém z Vás, jestli jste ochotni tuto proceduru podstoupit nebo ne. Pro Ty, kteří do Olomouce pojedou uvádím následující spojení. Jede se ve 14:04 h ze Svinova EC vlakem směr Praha.

Nezapomeňte při sčítání lidu uvést slezskou národnost. Slezská národnost je jedna z oficiálních 3 národností, kterou může mít občan ČR (slezská, moravská a česká).

 

SMĚR OLOMOUC

Hlavní voj

Bohumín 13:46 (EC 110 směr Praha);
Ostrava hl. n. 13:55;
O-SVINOV 14:04;
Hranice n/M 14:32;
Olomouc hl. n. 15:02.
Přípoj z: Třinec 12:52, Těšín 13:04, Havířov 13:21 na Hlavák; Karviná 12:59 do Bohumína; Opava vých. 13:27 do Svinova; FM-Lipina 13:27 s přestupem v O-Kunčicích do Svinova, ValMez 13:43 do Hranic.

 

Spojení Pro Studénku a Suchdol:
Bohumín 14:26 (R740 směr Brno);
Ostrava hl. n. 14:35;
O-SVINOV 14:45;
Studénka 14:57
Suchdol n/O 15:06;
Hranice n/M 15:19;
Přerov příj. 15:37 (přestup na rychlík směr Praha)
Přerov odj. 15:47
Olomouc hl. n. 16:03.
Přípoj z: Třinec 13:27, Karviná 13:59 do Bohumína; Těšín 13:43, Havířov 14:05, O-Kunčice 14:19 do Svinova; Opava vých. 13:43 do Svinova; FM-Lipina 13:57 s přestupem v O-Kunčicích do Svinova, ValMez 14:43 do Hranic. Odry 14:20, Fulnek 14:20, NJ 14:19 do Suchdolu; Bílovec 14:32, Kopřivnice 14:22 do Studénky.
 
Závoj

Třinec 14:52 (Ex 144 směr Praha);
Těšín 15:02;
Karviná 15:21;
Bohumín 15:46 (EC 110 směr Praha);
Ostrava hl. n. 15:55;
O-SVINOV 16:04;
Hranice n/M 16:32;
Olomouc hl. n. 17:02.
Přípoj z: Havířov 15:35, O-Kunčice 15:49 do Svinova; Opava vých. 15:27 do Svinova; FM-Lipina 15:27 s přestupem v O-Kunčicích do Svinova, ValMez 15:43 do Hranic.

 

SMĚR OSTRAVA
Olomouc hl.n. 19:56
(R625 směr Vsetín)
Hranice n/M příj. 20:28 (přestup na rychlík směr Bohumín)
Hranice n/M odj. 20:44
Suchdol n/O 20:57
Studénka 21:06
O-Svinov 21:18
Ostrava hl.n. 21:28
Bohumín 21:37
Přípoj do: NJ 21:45 ze Suchdolu; Karviné, Těšína a Třince 21:43 z Bohumína; O-Kunčic a Havířova, Těšína 21:22 ze Svinova; Opavy 21:43 ze Svinova; FM-Lipiny v 21:45 z Hlaváku, Kopřivnice 21:11 ze Studénky, Bílovce 21:10 ze Studénky.

Publikováno: 27.02.2011
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 30 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 45:48 38
8. FC Slovan Liberec 30 29:38 37
9. SK Sigma Olomouc 30 39:37 37
10. SK Dynamo Č. Budějovice 30 40:46 36
11. FC FASTAV Zlín 30 36:53 30
12. FK Teplice 30 29:49 27
13. FK Jablonec 30 22:45 26
14. Bohemians Praha 1905 30 34:56 26
15. FK Pardubice 30 35:67 24
16. MFK Karviná 30 30:52 17
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.