Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Mladé Boleslavi!!!

V pátek 20. března 2015 od 20:15 h hraje FCB v Mladé Boleslavi!!! Podpořme hráče Baníku opět ve velkém počtu!

SMĚR BOLESLAV
Návsí 13:06
Třinec Centrale 13:12
Těšín 13:21
Karviná 13:40
Bohumín 14:04 (4 vozy FCB do M. Boleslavi na konci vlaku EC110 odklonem přes Nymburk)
Ostrava hl. n. 14:12
Ostrava-Svinov 14:20
Hranice n/M 14:45
Olomouc hl. n. 15:16
Zábřeh n/M 15:40
Č. Třebová 16:02

Pardubice hl.n. 16:36
Nymburk hl.n. 17:20/17:55 (zvláštní vlak 4 vozů FCB do MB-města)
M. Boleslav město 18:30
Přípoj z: Studénka 14:02, Suchdol n/O 14:10, Vsetín 13:24 a ValMez 13:47 do Hranic n/M; Šumperk 14:49 do Zábřehu n/M; Opava wschodnia 13:45, Havířov 13:37 do Svinova; FM-Lipina 13:32 na Hlavák, Orlová pošta 13:24 na Hlavák.
 
SMĚR OSTRAVA
M. Boleslav město 23:00 (zvláštní vlak 4 vozů FCB do Nymburka)

Nymburk hl.n. 23:40/23:55 (přepojení 4 vozů FCB do Bohumína na konec vlaku R443 odklonem přes Nymburk)

Pardubice hl.n. 0:19

Č. Třebová 0:57
Zábřeh n/M 1:21
Olomouc hl.n. 1:49
O-Svinov 2:44
Ostrava hl.n. 2:53
Bohumín 3:02
Karviná 3:36
Těšín 3:57
Třinec 4:06
Přípoj do: Valmez a Vsetín 5:28 z Hranic; Studénka a Suchdol 3:54, Havířov 4:21, Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:52 z Hlaváku, Šumperk 5:11 ze Zábřehu n/M; Orlová 4:17 z Bohumín AS.

Publikováno: 17.03.2015
Kategorie článků Blížící se zápas
24.07.2021 16:00

FK Jablonec
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 0 0:0 0
2. AC Sparta Praha 0 0:0 0
3. FK Jablonec 0 0:0 0
4. FC Viktoria Plzeň 0 0:0 0
5. 1. FC Slovácko 0 0:0 0
6. FC Slovan Liberec 0 0:0 0
7. FK Teplice 0 0:0 0
8. FC FASTAV Zlín 0 0:0 0
9. SK Dynamo Č. Budějovice 0 0:0 0
10. MFK Karviná 0 0:0 0
11. FK Mladá Boleslav 0 0:0 0
12. Bohemians Praha 1905 0 0:0 0
13. FC Hradec Králové 0 0:0 0
14. SK Sigma Olomouc 0 0:0 0
15. FC Baník Ostrava 0 0:0 0
16. FK Pardubice 0 0:0 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele