Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Mladé Boleslavi!!!

V pátek 20. března 2015 od 20:15 h hraje FCB v Mladé Boleslavi!!! Podpořme hráče Baníku opět ve velkém počtu!

SMĚR BOLESLAV
Návsí 13:06
Třinec Centrale 13:12
Těšín 13:21
Karviná 13:40
Bohumín 14:04 (4 vozy FCB do M. Boleslavi na konci vlaku EC110 odklonem přes Nymburk)
Ostrava hl. n. 14:12
Ostrava-Svinov 14:20
Hranice n/M 14:45
Olomouc hl. n. 15:16
Zábřeh n/M 15:40
Č. Třebová 16:02

Pardubice hl.n. 16:36
Nymburk hl.n. 17:20/17:55 (zvláštní vlak 4 vozů FCB do MB-města)
M. Boleslav město 18:30
Přípoj z: Studénka 14:02, Suchdol n/O 14:10, Vsetín 13:24 a ValMez 13:47 do Hranic n/M; Šumperk 14:49 do Zábřehu n/M; Opava wschodnia 13:45, Havířov 13:37 do Svinova; FM-Lipina 13:32 na Hlavák, Orlová pošta 13:24 na Hlavák.
 
SMĚR OSTRAVA
M. Boleslav město 23:00 (zvláštní vlak 4 vozů FCB do Nymburka)

Nymburk hl.n. 23:40/23:55 (přepojení 4 vozů FCB do Bohumína na konec vlaku R443 odklonem přes Nymburk)

Pardubice hl.n. 0:19

Č. Třebová 0:57
Zábřeh n/M 1:21
Olomouc hl.n. 1:49
O-Svinov 2:44
Ostrava hl.n. 2:53
Bohumín 3:02
Karviná 3:36
Těšín 3:57
Třinec 4:06
Přípoj do: Valmez a Vsetín 5:28 z Hranic; Studénka a Suchdol 3:54, Havířov 4:21, Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:52 z Hlaváku, Šumperk 5:11 ze Zábřehu n/M; Orlová 4:17 z Bohumín AS.

Publikováno: 17.03.2015
Kategorie článků Blížící se zápas
06.02.2022 15:00

FK Mladá Boleslav
vs

FC Baník Ostrava
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 19 51:14 48
2. FC Viktoria Plzeň 19 36:13 47
3. AC Sparta Praha 19 46:22 45
4. 1. FC Slovácko 19 38:22 39
5. FC Baník Ostrava 19 41:25 36
6. FK Mladá Boleslav 19 29:28 26
7. FC Hradec Králové 19 24:26 25
8. SK Dynamo Č. Budějovice 19 26:30 25
9. FC Slovan Liberec 19 17:25 24
10. SK Sigma Olomouc 19 31:28 22
11. FC FASTAV Zlín 19 23:37 19
12. Bohemians Praha 1905 19 27:44 18
13. FK Pardubice 19 24:41 17
14. FK Jablonec 19 14:34 16
15. FK Teplice 19 19:37 11
16. MFK Karviná 19 16:36 5
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.