Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Mladé Boleslavi!!!

V pátek 20. března 2015 od 20:15 h hraje FCB v Mladé Boleslavi!!! Podpořme hráče Baníku opět ve velkém počtu!

SMĚR BOLESLAV
Návsí 13:06
Třinec Centrale 13:12
Těšín 13:21
Karviná 13:40
Bohumín 14:04 (4 vozy FCB do M. Boleslavi na konci vlaku EC110 odklonem přes Nymburk)
Ostrava hl. n. 14:12
Ostrava-Svinov 14:20
Hranice n/M 14:45
Olomouc hl. n. 15:16
Zábřeh n/M 15:40
Č. Třebová 16:02

Pardubice hl.n. 16:36
Nymburk hl.n. 17:20/17:55 (zvláštní vlak 4 vozů FCB do MB-města)
M. Boleslav město 18:30
Přípoj z: Studénka 14:02, Suchdol n/O 14:10, Vsetín 13:24 a ValMez 13:47 do Hranic n/M; Šumperk 14:49 do Zábřehu n/M; Opava wschodnia 13:45, Havířov 13:37 do Svinova; FM-Lipina 13:32 na Hlavák, Orlová pošta 13:24 na Hlavák.
 
SMĚR OSTRAVA
M. Boleslav město 23:00 (zvláštní vlak 4 vozů FCB do Nymburka)

Nymburk hl.n. 23:40/23:55 (přepojení 4 vozů FCB do Bohumína na konec vlaku R443 odklonem přes Nymburk)

Pardubice hl.n. 0:19

Č. Třebová 0:57
Zábřeh n/M 1:21
Olomouc hl.n. 1:49
O-Svinov 2:44
Ostrava hl.n. 2:53
Bohumín 3:02
Karviná 3:36
Těšín 3:57
Třinec 4:06
Přípoj do: Valmez a Vsetín 5:28 z Hranic; Studénka a Suchdol 3:54, Havířov 4:21, Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:52 z Hlaváku, Šumperk 5:11 ze Zábřehu n/M; Orlová 4:17 z Bohumín AS.

Publikováno: 17.03.2015
Kategorie článků Blížící se zápas
20.04.2021 15:00

FC Baník Ostrava
vs

FK Mladá Boleslav
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 26 72:15 68
2. FK Jablonec 27 45:29 53
3. AC Sparta Praha 25 54:29 51
4. 1. FC Slovácko 26 47:26 50
5. FC Viktoria Plzeň 26 45:29 45
6. FC Slovan Liberec 26 37:23 43
7. FC Baník Ostrava 27 37:26 38
8. SK Sigma Olomouc 27 33:27 38
9. FK Pardubice 26 27:34 38
10. Bohemians Praha 1905 27 29:29 34
11. MFK Karviná 27 31:39 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 27 27:38 31
13. FC FASTAV Zlín 26 26:36 29
14. FK Mladá Boleslav 27 34:43 27
15. FK Teplice 27 29:57 24
16. Zbrojovka Brno 26 21:39 20
17. Slezský FC Opava 27 16:54 15
18. 1. FK Příbram 26 17:54 14
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele