Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Liberce!!!

Ve sobotu 01.09.2018 od 15 h hraje FCB 7. ligové kolo v Liberci!!! Na konci vlaku pojedou z Bohumína 4 přímé vozy do Pardubic a dál do Liberce a zpět z Liberce do Bohumína. Ideální sobotní termín, jazda všichni.

SMĚR LIBEREC
Návsí-Jablo 5:01
Třinec Centrale 5:08
Třinec Werk 5:12
Těšín 5:18
Karviná hl.n. 5:38
Bohumín 5:57 (4 vozy FCB na konci do Liberce)
Ostrava hl. n. 6:06
Ostrava-Svinov 6:14
Studénka 6:24
Suchdol n/O 6:32
Hranice n/M 6:47
Olomouc hl. n. 7:18
Zábřeh n/M 7:40
Č. Třebová 8:02
Pardubice 8:36/9:03 (přepojení 4 vozů FCB na rychlík do Liberce)
Liberec 11:56
Přípoj z: Budišov 4:35 Vítkov 4:57 Odry 5:26 Fulnek 6:16 N. Jičín 5:35 do Suchdolu; Kopřivnice 4:22 do Studénky; Opava 5:22 Havířov 5:10 do Svinova; FM-Lipina 5:02 na Hlavák; Vsetín 4:56 ValMez 5:13 do Hranic.

SMĚR OSTRAVA
Liberec 18:02 (4 vozy FCB na konci do Bohumína)
Pardubice 20:55/23:27 (přepojení na EN směr Humenné)
Č. Třebová 0:04
Olomouc hl.n. 0:51
O-Svinov 1:53
Ostrava hl.n. 2:06
Bohumín 2:17
Přípoj do: Studénka a Mošnov 2:23 ze Svinova; Karviná Těšín Třinec 4:16 z Bohumína; Havířov 4:20 ze Svinova; FM-Lipina 4:51 z Hlaváku.

Spojení LeoEx z Pardubic
Pardubice 21:05
Zábřeh n/M 21:57
Olomouc hl.n. 22:18
Přerov 22:32
Hranice n/M 22:40
Suchdol n/O 22:54
Studénka 23:03
O-Svinov 23:14
Ostrava hl.n. 23:22
Bohumín 23:33
Karviná 0:03
Těšín 0:22
Třinec Centrale 0:30
Bytřice 0:34

Spojení RegioJet z Pardubic
Pardubice 22:44
Zábřeh n/M 23:40
Olomouc hl.n. 0:05
Hranice n/M 0:35
O-Svinov 1:03
Ostrava hl.n. 1:11
Havířov 1:29
Těšín 1:50
Třinec Centrale 1:59

Publikováno: 29.08.2018
Kategorie článků Blížící se zápas
31.10.2021 15:00

FC Baník Ostrava
vs

AC Sparta Praha
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 11 18:8 30
2. 1. FC Slovácko 12 22:12 28
3. AC Sparta Praha 11 29:11 26
4. SK Slavia Praha 10 27:9 25
5. FC Baník Ostrava 11 22:13 22
6. SK Sigma Olomouc 11 22:17 16
7. FC Hradec Králové 11 13:16 16
8. FK Mladá Boleslav 11 20:18 14
9. SK Dynamo Č. Budějovice 11 15:15 14
10. Bohemians Praha 1905 12 17:26 12
11. FK Jablonec 11 10:17 11
12. FC Slovan Liberec 12 9:18 11
13. FC FASTAV Zlín 12 15:28 10
14. FK Pardubice 12 15:23 7
15. FK Teplice 11 9:21 5
16. MFK Karviná 11 10:21 4
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele