Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Liberce!!!

Ve sobotu 01.09.2018 od 15 h hraje FCB 7. ligové kolo v Liberci!!! Na konci vlaku pojedou z Bohumína 4 přímé vozy do Pardubic a dál do Liberce a zpět z Liberce do Bohumína. Ideální sobotní termín, jazda všichni.

SMĚR LIBEREC
Návsí-Jablo 5:01
Třinec Centrale 5:08
Třinec Werk 5:12
Těšín 5:18
Karviná hl.n. 5:38
Bohumín 5:57 (4 vozy FCB na konci do Liberce)
Ostrava hl. n. 6:06
Ostrava-Svinov 6:14
Studénka 6:24
Suchdol n/O 6:32
Hranice n/M 6:47
Olomouc hl. n. 7:18
Zábřeh n/M 7:40
Č. Třebová 8:02
Pardubice 8:36/9:03 (přepojení 4 vozů FCB na rychlík do Liberce)
Liberec 11:56
Přípoj z: Budišov 4:35 Vítkov 4:57 Odry 5:26 Fulnek 6:16 N. Jičín 5:35 do Suchdolu; Kopřivnice 4:22 do Studénky; Opava 5:22 Havířov 5:10 do Svinova; FM-Lipina 5:02 na Hlavák; Vsetín 4:56 ValMez 5:13 do Hranic.

SMĚR OSTRAVA
Liberec 18:02 (4 vozy FCB na konci do Bohumína)
Pardubice 20:55/23:27 (přepojení na EN směr Humenné)
Č. Třebová 0:04
Olomouc hl.n. 0:51
O-Svinov 1:53
Ostrava hl.n. 2:06
Bohumín 2:17
Přípoj do: Studénka a Mošnov 2:23 ze Svinova; Karviná Těšín Třinec 4:16 z Bohumína; Havířov 4:20 ze Svinova; FM-Lipina 4:51 z Hlaváku.

Spojení LeoEx z Pardubic
Pardubice 21:05
Zábřeh n/M 21:57
Olomouc hl.n. 22:18
Přerov 22:32
Hranice n/M 22:40
Suchdol n/O 22:54
Studénka 23:03
O-Svinov 23:14
Ostrava hl.n. 23:22
Bohumín 23:33
Karviná 0:03
Těšín 0:22
Třinec Centrale 0:30
Bytřice 0:34

Spojení RegioJet z Pardubic
Pardubice 22:44
Zábřeh n/M 23:40
Olomouc hl.n. 0:05
Hranice n/M 0:35
O-Svinov 1:03
Ostrava hl.n. 1:11
Havířov 1:29
Těšín 1:50
Třinec Centrale 1:59

Publikováno: 29.08.2018
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha Sparta 30 70:26 76
2. SK Slavia Praha Slavia 30 62:23 72
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 30 67:33 62
4. FC Baník Ostrava Ostrava 30 48:39 45
5. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 30 50:46 44
6. 1. FC Slovácko Slovácko 30 39:40 41
7. FC Slovan Liberec Liberec 30 46:46 40
8. SK Sigma Olomouc Olomouc 30 40:45 37
9. FC Hradec Králové Hradec Kr. 30 32:38 37
10. FK Teplice Teplice 30 31:40 36
11. Bohemians Praha 1905 Bohemians 30 29:40 35
12. FK Jablonec Jablonec 30 35:45 30
13. FK Pardubice Pardubice 30 29:42 28
14. MFK Karviná Karviná 30 30:52 25
15. FC Zlín Zlín 30 36:61 25
16. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 30 34:62 24
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.