Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Liberce

V neděli 23.7.2023 v 15 h hraje FCB v Liberci. Vyjíždíme v 6:10 ze Svinova vlakem IC 548 OSTRAVAN s přestupem v Pardubících na vlak ARRIVA. Na konci vlaku budou pro nás připojeny 3 vagóny. 

Na zpět jedeme vlakm ARRIVA do Pardubic, kde přesedneme na PENDOLINO směr Ostrava. POZOR - NUTNÁ REZERVACE MÍSTENEK DO PENDOLINA!

 

Směr Liberec

 

IC 548 OSTRAVAN

Bohumín 5:53

Ostrava hl.n. 6:02

Ostrava-Svinov 6:10

Hranice na Moravě 6:46

Olomouc 7:19

Zábřeh na Moravě 7:41

Česká Třebová 8:04

Ústí nad Orlicí město 8:12

Pardubice hl.n. přij 8:44 / odj 9:05 (přestup na vlak ARRIVA R 1064 směr Liberec)

Liberec 11:53

 

Směr Ostrava

 

ARRIVA R 1075

Liberec 18:05

Pardubice hl.n. příj. 20:55 / odj. 21:51 (přestup na vlak SC 519 PENDOLINO směr Ostrava) NUTNÁ REZERVACE MÍSTENK

Olomouc hl.n. 23:07

Ostrava-Svinov 23:55

Ostrava hl.n. 00:02

Bohumín 00:10

Publikováno: 17.07.2023
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha 0 0:0 0
1. AC Sparta Praha Sparta 1 2:1 3
2. SK Slavia Praha Slavia 0 0:0 0
2. SK Slavia Praha 0 0:0 0
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 0 0:0 0
3. FC Viktoria Plzeň 0 0:0 0
4. FC Baník Ostrava Ostrava 0 0:0 0
4. FC Baník Ostrava 0 0:0 0
5. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 0 0:0 0
5. FK Mladá Boleslav 0 0:0 0
6. 1. FC Slovácko Slovácko 0 0:0 0
6. 1. FC Slovácko 0 0:0 0
7. FC Slovan Liberec Liberec 0 0:0 0
7. FC Slovan Liberec 0 0:0 0
8. FC Hradec Králové 0 0:0 0
8. FC Hradec Králové Hradec Kr. 0 0:0 0
9. FK Teplice Teplice 0 0:0 0
9. FK Teplice 0 0:0 0
10. SK Sigma Olomouc Olomouc 0 0:0 0
10. SK Sigma Olomouc 0 0:0 0
11. FK Jablonec Jablonec 0 0:0 0
11. FK Jablonec 0 0:0 0
12. FK Pardubice 0 0:0 0
12. Bohemians Praha 1905 Bohemians 0 0:0 0
13. Bohemians Praha 1905 0 0:0 0
13. MFK Karviná Karviná 0 0:0 0
14. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 0 0:0 0
14. MFK Karviná 0 0:0 0
15. FK Dukla Praha Dukla 0 0:0 0
15. SK Dynamo České Buď. 0 0:0 0
16. FK Dukla Praha 0 0:0 0
16. FK Pardubice Pardubice 1 1:2 0
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.