Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Liberce

Na Liberec v neděli 03.10.2021 v 16h se jede v 08:20 h ze Svinova, v Pardubicích přestup na náhradní autobusovou dopravu za vlak do Rosic nad Labem a pak rychlíkem ARRIVA do Liberce.

 

SMĚR LIBEREC

Návsí 7:11

Třinec centrum 7:19

Těšín 7:28

Karviná hl.n. 7:43

Bohumín 8:03

Ostrava hl.n. 8:12

Ostrava-Svinov 8:20

Hranice na Moravě 8:46

Olomouc hl.n. 9:20

Zábřeh na Moravě 9:42

Česká Třebová 10:05

Ústí n.Orlicí město 10:13

Choceň 10:30

Pardubice hl.n. 10:49/10:55 (přestup na bus ARRIVA za vlak do Rosic nad Labem)

Rosice n/L 11:05/11:08 (přestup na rychlík ARRIVA do Liberce)

Liberec 13:56

 

SMĚR OSTRAVA

Liberec 20:03 (rychlík směr Pardubice)

Rosice n/L 22:47/22:50 (přestup na bus ARRIVA za vlak do Pardubic)

Pardubice hl.n. 22:55/23:22 (přestup na EN směr Humenné)

Česká Třebová 0:06

Olomouc hl.n. 1:04

Ostrava-Svinov 2:11

Ostrava hl.n. 2:20

Bohumín 2:30

Publikováno: 29.09.2021
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 16 34:10 39
2. SK Slavia Praha 16 51:14 37
3. AC Sparta Praha 16 30:15 32
4. SK Sigma Olomouc 16 25:18 24
5. FC Hradec Králové 16 19:19 23
6. FK Mladá Boleslav 16 26:24 22
7. Bohemians Praha 1905 16 27:29 22
8. 1. FC Slovácko 16 20:27 22
9. FC Slovan Liberec 16 21:21 21
10. FC Baník Ostrava 16 26:24 20
11. FC Zbrojovka Brno 16 27:34 20
12. FK Teplice 16 23:35 19
13. SK Dynamo Č. Budějovice 16 17:30 18
14. FK Jablonec 16 22:27 16
15. FC Trinity Zlín 16 15:30 12
16. FK Pardubice 16 13:39 10
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.