Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Liberce

Na Liberec v neděli 03.10.2021 v 16h se jede v 08:20 h ze Svinova, v Pardubicích přestup na náhradní autobusovou dopravu za vlak do Rosic nad Labem a pak rychlíkem ARRIVA do Liberce.

 

SMĚR LIBEREC

Návsí 7:11

Třinec centrum 7:19

Těšín 7:28

Karviná hl.n. 7:43

Bohumín 8:03

Ostrava hl.n. 8:12

Ostrava-Svinov 8:20

Hranice na Moravě 8:46

Olomouc hl.n. 9:20

Zábřeh na Moravě 9:42

Česká Třebová 10:05

Ústí n.Orlicí město 10:13

Choceň 10:30

Pardubice hl.n. 10:49/10:55 (přestup na bus ARRIVA za vlak do Rosic nad Labem)

Rosice n/L 11:05/11:08 (přestup na rychlík ARRIVA do Liberce)

Liberec 13:56

 

SMĚR OSTRAVA

Liberec 20:03 (rychlík směr Pardubice)

Rosice n/L 22:47/22:50 (přestup na bus ARRIVA za vlak do Pardubic)

Pardubice hl.n. 22:55/23:22 (přestup na EN směr Humenné)

Česká Třebová 0:06

Olomouc hl.n. 1:04

Ostrava-Svinov 2:11

Ostrava hl.n. 2:20

Bohumín 2:30

Publikováno: 29.09.2021
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 30 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 45:48 38
8. FC Slovan Liberec 30 29:38 37
9. SK Sigma Olomouc 30 39:37 37
10. SK Dynamo Č. Budějovice 30 40:46 36
11. FC FASTAV Zlín 30 36:53 30
12. FK Teplice 30 29:49 27
13. FK Jablonec 30 22:45 26
14. Bohemians Praha 1905 30 34:56 26
15. FK Pardubice 30 35:67 24
16. MFK Karviná 30 30:52 17
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.