Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Liberce

Na Liberec v neděli 03.10.2021 v 16h se jede v 08:20 h ze Svinova, v Pardubicích přestup na náhradní autobusovou dopravu za vlak do Rosic nad Labem a pak rychlíkem ARRIVA do Liberce.

 

SMĚR LIBEREC

Návsí 7:11

Třinec centrum 7:19

Těšín 7:28

Karviná hl.n. 7:43

Bohumín 8:03

Ostrava hl.n. 8:12

Ostrava-Svinov 8:20

Hranice na Moravě 8:46

Olomouc hl.n. 9:20

Zábřeh na Moravě 9:42

Česká Třebová 10:05

Ústí n.Orlicí město 10:13

Choceň 10:30

Pardubice hl.n. 10:49/10:55 (přestup na bus ARRIVA za vlak do Rosic nad Labem)

Rosice n/L 11:05/11:08 (přestup na rychlík ARRIVA do Liberce)

Liberec 13:56

 

SMĚR OSTRAVA

Liberec 20:03 (rychlík směr Pardubice)

Rosice n/L 22:47/22:50 (přestup na bus ARRIVA za vlak do Pardubic)

Pardubice hl.n. 22:55/23:22 (přestup na EN směr Humenné)

Česká Třebová 0:06

Olomouc hl.n. 1:04

Ostrava-Svinov 2:11

Ostrava hl.n. 2:20

Bohumín 2:30

Publikováno: 29.09.2021
Kategorie článků Blížící se zápas
31.10.2021 15:00

FC Baník Ostrava
vs

AC Sparta Praha
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. FC Viktoria Plzeň 12 23:8 33
2. AC Sparta Praha 12 30:11 29
3. 1. FC Slovácko 12 22:12 28
4. SK Slavia Praha 11 29:11 26
5. FC Baník Ostrava 11 22:13 22
6. FC Hradec Králové 12 16:16 19
7. SK Sigma Olomouc 11 22:17 16
8. SK Dynamo Č. Budějovice 12 17:17 15
9. FK Mladá Boleslav 12 20:19 14
10. Bohemians Praha 1905 12 17:26 12
11. FC Slovan Liberec 12 9:18 11
12. FK Jablonec 12 10:22 11
13. FC FASTAV Zlín 12 15:28 10
14. FK Pardubice 12 15:23 7
15. FK Teplice 12 9:24 5
16. MFK Karviná 11 10:21 4
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele