Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Liberce

Na Liberec v neděli 03.10.2021 v 16h se jede v 08:20 h ze Svinova, v Pardubicích přestup na náhradní autobusovou dopravu za vlak do Rosic nad Labem a pak rychlíkem ARRIVA do Liberce.

 

SMĚR LIBEREC

Návsí 7:11

Třinec centrum 7:19

Těšín 7:28

Karviná hl.n. 7:43

Bohumín 8:03

Ostrava hl.n. 8:12

Ostrava-Svinov 8:20

Hranice na Moravě 8:46

Olomouc hl.n. 9:20

Zábřeh na Moravě 9:42

Česká Třebová 10:05

Ústí n.Orlicí město 10:13

Choceň 10:30

Pardubice hl.n. 10:49/10:55 (přestup na bus ARRIVA za vlak do Rosic nad Labem)

Rosice n/L 11:05/11:08 (přestup na rychlík ARRIVA do Liberce)

Liberec 13:56

 

SMĚR OSTRAVA

Liberec 20:03 (rychlík směr Pardubice)

Rosice n/L 22:47/22:50 (přestup na bus ARRIVA za vlak do Pardubic)

Pardubice hl.n. 22:55/23:22 (přestup na EN směr Humenné)

Česká Třebová 0:06

Olomouc hl.n. 1:04

Ostrava-Svinov 2:11

Ostrava hl.n. 2:20

Bohumín 2:30

Publikováno: 29.09.2021
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha Sparta 28 62:22 70
2. SK Slavia Praha Slavia 28 58:20 68
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 28 63:32 58
4. FC Baník Ostrava Ostrava 28 43:33 44
5. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 28 47:44 40
6. 1. FC Slovácko Slovácko 28 36:37 39
7. FC Slovan Liberec Liberec 28 44:44 38
8. SK Sigma Olomouc Olomouc 28 37:39 36
9. FC Hradec Králové Hradec Kr. 28 31:36 36
10. FK Teplice Teplice 28 29:35 35
11. Bohemians Praha 1905 Bohemians 28 26:38 31
12. FK Jablonec Jablonec 28 34:44 28
13. FK Pardubice Pardubice 28 27:38 28
14. FC Zlín Zlín 28 36:60 24
15. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 28 30:58 22
16. MFK Karviná Karviná 28 28:51 21
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.