Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Jablonce!!!

V sobotu 23.05.2015 od 17:15 h náš čeká poslední výjezd sezóny Jablonec - FCB. Jazda si to užít a podpořit FCB!!! Z důvodu výluky se z Pardubic do Staré Paky jede náhradní autobusovou dopravu ČD. Z Rychnova pak MHD do Jablonce, i když asi bude zajištěno klasické MHD PČR...

SMĚR JABLONEC
Návsí 7:05 (EC154 Praha)
Třinec Centrale 7:12
Těšín 7:21
Karviná 7:40
Bohumín 8:04
Ostrava hl. n. 8:12
Ostrava-Svinov 8:20
Hranice n/M 8:46
Olomouc hl. n. 9:16
Zábřeh n/M 9:40
Č. Třebová 10:02
Pardubice příj. 10:36 (přestup na náhradní autobusovou dopravu)
Pardubice odj. 11:00 (náhradní autobusová doprava)
Stará Paka příj. 12:25 (přestup na rychlík směr Liberec)
Stará Paka odj. 12:30
Rychnov u Jablonce příj. 13:40 (přestup na MHD č. 101)
Rychnov u Jablonce odj. 13:55 (MHD č. 101)
Jablonec - Revoluční (stadion) 14:13
Přípoj z: Studénka 8:01 Suchdol n/O 8:10 Vsetín 7:24 a ValMez 7:47 do Hranic n/M; Šumperk 8:31 do Zábřehu n/M; Opava wschodnia 7:45, Havířov 7:07 do Svinova; FM-Lipina 7:32 na Hlavák, Orlová pošta 7:08 do Bohumína.

SMĚR OSTRAVA
Jablonec - Revoluční (stadion) 19:48 (MHD č. 101)
Rychnov u Jablonce příj. 20:04 (přestup na rychlík do St. Paky)
Rychnov u Jablonce odj. 20:20
Stará Paka příj. 21:25 (přestup na náhradní autobusovou dopravu)
Stará Paka odj. 21:30 (náhradní autobusová doprava)
Pardubice příj. 23:10 (přestup na EN směr Košice)
Pardubice odj. 23:24
Olomouc hl.n. 0:47
Ostrava hl.n. 1:48
Bohumín 1:57
Přípoj do: Karviná Těšín a Třinec 3:26 z Bohumína; Zábřeh Hranice Studénka Suchdol a Svinov 0:19 z Pardubic; Valmez a Vsetín 5:28 z Hranic;  Havířov 4:21; Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:52 z Hlaváku, Šumperk 4:27 ze Zábřehu n/M; Orlová 4:17 z Bohumín AS.

Publikováno: 20.05.2015
Kategorie článků Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 30 71:19 73
2. FC Viktoria Plzeň 30 53:19 72
3. AC Sparta Praha 30 65:32 66
4. 1. FC Slovácko 30 50:30 59
5. FC Baník Ostrava 30 54:39 51
6. FC Hradec Králové 30 38:40 40
7. FK Mladá Boleslav 30 45:48 38
8. FC Slovan Liberec 30 29:38 37
9. SK Sigma Olomouc 30 39:37 37
10. SK Dynamo Č. Budějovice 30 40:46 36
11. FC FASTAV Zlín 30 36:53 30
12. FK Teplice 30 29:49 27
13. FK Jablonec 30 22:45 26
14. Bohemians Praha 1905 30 34:56 26
15. FK Pardubice 30 35:67 24
16. MFK Karviná 30 30:52 17
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.