Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Spojení na výjezd do Jablonce!!!

V sobotu 23.05.2015 od 17:15 h náš čeká poslední výjezd sezóny Jablonec - FCB. Jazda si to užít a podpořit FCB!!! Z důvodu výluky se z Pardubic do Staré Paky jede náhradní autobusovou dopravu ČD. Z Rychnova pak MHD do Jablonce, i když asi bude zajištěno klasické MHD PČR...

SMĚR JABLONEC
Návsí 7:05 (EC154 Praha)
Třinec Centrale 7:12
Těšín 7:21
Karviná 7:40
Bohumín 8:04
Ostrava hl. n. 8:12
Ostrava-Svinov 8:20
Hranice n/M 8:46
Olomouc hl. n. 9:16
Zábřeh n/M 9:40
Č. Třebová 10:02
Pardubice příj. 10:36 (přestup na náhradní autobusovou dopravu)
Pardubice odj. 11:00 (náhradní autobusová doprava)
Stará Paka příj. 12:25 (přestup na rychlík směr Liberec)
Stará Paka odj. 12:30
Rychnov u Jablonce příj. 13:40 (přestup na MHD č. 101)
Rychnov u Jablonce odj. 13:55 (MHD č. 101)
Jablonec - Revoluční (stadion) 14:13
Přípoj z: Studénka 8:01 Suchdol n/O 8:10 Vsetín 7:24 a ValMez 7:47 do Hranic n/M; Šumperk 8:31 do Zábřehu n/M; Opava wschodnia 7:45, Havířov 7:07 do Svinova; FM-Lipina 7:32 na Hlavák, Orlová pošta 7:08 do Bohumína.

SMĚR OSTRAVA
Jablonec - Revoluční (stadion) 19:48 (MHD č. 101)
Rychnov u Jablonce příj. 20:04 (přestup na rychlík do St. Paky)
Rychnov u Jablonce odj. 20:20
Stará Paka příj. 21:25 (přestup na náhradní autobusovou dopravu)
Stará Paka odj. 21:30 (náhradní autobusová doprava)
Pardubice příj. 23:10 (přestup na EN směr Košice)
Pardubice odj. 23:24
Olomouc hl.n. 0:47
Ostrava hl.n. 1:48
Bohumín 1:57
Přípoj do: Karviná Těšín a Třinec 3:26 z Bohumína; Zábřeh Hranice Studénka Suchdol a Svinov 0:19 z Pardubic; Valmez a Vsetín 5:28 z Hranic;  Havířov 4:21; Opava 4:42 ze Svinova; FM-Lipina 4:52 z Hlaváku, Šumperk 4:27 ze Zábřehu n/M; Orlová 4:17 z Bohumín AS.

Publikováno: 20.05.2015
Kategorie článků Blížící se zápas
20.04.2021 15:00

FC Baník Ostrava
vs

FK Mladá Boleslav
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. SK Slavia Praha 26 72:15 68
2. FK Jablonec 27 45:29 53
3. AC Sparta Praha 25 54:29 51
4. 1. FC Slovácko 26 47:26 50
5. FC Viktoria Plzeň 26 45:29 45
6. FC Slovan Liberec 26 37:23 43
7. FC Baník Ostrava 27 37:26 38
8. SK Sigma Olomouc 27 33:27 38
9. FK Pardubice 26 27:34 38
10. Bohemians Praha 1905 27 29:29 34
11. MFK Karviná 27 31:39 33
12. SK Dynamo Č. Budějovice 27 27:38 31
13. FC FASTAV Zlín 26 26:36 29
14. FK Mladá Boleslav 27 34:43 27
15. FK Teplice 27 29:57 24
16. Zbrojovka Brno 26 21:39 20
17. Slezský FC Opava 27 16:54 15
18. 1. FK Příbram 26 17:54 14
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)

Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Více informací Souhlasím

Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele